אביזרים וגימיקים לחתונה שישדרגו לכם את רחבת הריקודים

אביזרים וגימיקים לחתונה שישדרגו לכם את רחבת הריקודים

רבים סבורים שעונת החורף מסמלת את תרדמתם של מארגני החתונות אך האמת היא שחורף היא דווקא עונת חתונות חמה מאוד למרות מזג האוויר. לא מן הנמנע שגם אתם קיבלתם הזמנה לחתונה בקרוב בעונת החורף או אפילו מתכננים חתונה שכזאת. אז בין אם הוזמנתם לחתונת חורף ובין אם אתם החוגגים, לצד כל התכנונים הגדולים ואנשי המקצוע יש משהו אחד שכדאי מאוד שלא להזניח או להשאיר לאווירה להתפתח בו. המשהו הזה הוא רחבת הריקודים, המקום שהכי מרים את האירוע והופך אותו לשמח במיוחד.

 

אז איך הופכים את רחבת הריקודים לשמחה במיוחד? התשובה לכך כל כך פשוטה שנדמה שתמיד הייתה שם. הכוונה היא כמובן לאותם גימיקים לחתונה, קטנים וגדולים כאחד, שבלעדיהם האווירה אינה שלמה.

 

גימיקים לחתונה נוצצים ומאירים

 

הגימיקים הנפוצים ביותר על רחבת הריקודים הם האביזרים הנוצצים והמאירים שנראים מצוין על רחבת הריקודים ומוסיפים לאווירה מחשמלת במיוחד: שרשראות וטבעות מאירות, סטיקלייטס בצבעים, משקפיים זוהרים בתאורת לד, רעשנים, צמידים, ספוגים ועוד אביזרים זוהרים ונוצצים ששום רחבת ריקודים אינה שלמה בלעדיהם.

 

אביזרי לבוש

 

עם כל הכבוד לנוצצים והזוהרים, אביזרי לבוש הם אותם אטרקציות לאירועים ולחתונה המוסיפים הומור ורוח שטות לרחבת הריקודים, כך שלא ניתן למצוא חתונה ללא האביזרים הבאים: עניבות, כובעים מפלסטיק, סומבררו, משקפיים צבעוניים בצורות, קשתות בצורות וצבעים שונים, חצאיות הוואי, שרשראות פרחים, כתרים, פפיוני ענק, מניפות, מגבעות, כפכפים נוחים לריקוד ועוד. חלקו את פרטי הלבוש האלה לאורחיכם והרימו את האווירה לגבהים שלא חשבתם עליהם.

 

גימיקים מתנפחים לחתונה

 

אין דין רחבת ריקודים עם אביזרים נוצצים ומאירים כדין רחבת ריקודים שיש בה גם גימיקים לחתונה שהם מתנפחים להקפצת האווירה השמחה והאנרגייה המדהימה שיש באירוע. גיטרות מתנפחות, מיקרופונים, דרבוקות ענק ואפילו מתנפחים בצורות חיות ועצים, הכל כיד הדמיון כדי שלכם ולאורחים שלכם על רחבת הריקודים יהיה הכי שמח ותוסס שאפשר.

 

אביזרי מיתוג

 

אם פעם מזכרות מחתונה היו התמונות והווידאו (כן, היה פעם דבר כזה) הרי שכיום ניתן למתג כל אירוע גם על ידי הדפסת שמות החוגגים, תאריך האירוע ואולי גם איזה משפט מחץ על כל פריט כמעט: כיפות לחופה, חולצות, עניבות, כובעים, צמידים, מניפות ואפילו כוסות שתייה ושמפניירים שניתן להדפיס עליהם ולחלק לאורחים למזכרת נפלאה מהאירוע שלכם.

 

אביזרים לצילום

 

קרוב לוודאי שרוב אם לא כל האורחים על הרחבה יצלמו איזה סלפי או שניים במהלך הריקודים אבל יותר סביר שהצלם יהיה המתעד העיקרי של השמחה ועדיין, כדי לצלם את התמונות המצחיקות, המשוגעות ומדליקות ביותר צריך להוסיף קצת אקשן ולא רק פרצופים. לשם כך המציאו את כל הקישוטים שהכי מתאימים לתמונות הומוריסטיות באירועים. גימיקים לחתונה כגון: שפמים, שלייקס, לוחיות רישוי ממותגות, משקפי שפם, כובעים מצחיקים, שלטים מיוחדים ועוד גימיקים בלתי נשכחים שיהפכו את התמונות שלכם להכי לא שגרתיות והכי מצחיקות.

 

הגימיק של החבר'ה

 

גימיקים קנויים לחתונה זה יופי של דבר ועדיין אין כמו הטאץ' האישי, לכן, בנוסף לכל הרשימה שפירטנו לעיל, מומלץ להכין איזו הפתעה לחתן והכלה שתהיה החותם של החבר'ה, ההפתעה הכי מקורית שתהיה רק שלכם והכי מתאימה לזוג ולכם, כמו לדוגמא סרטון מדובב שמתאר את היחסים בין הזוג, מופע מיוחד, לבוש אחיד שנקבע מראש, שיר מיוחד שנכתב לאירוע או כל דבר העולה על רוחכם שיהווה גימיק מקורי רק שלכם ושל בעלי השמחה. אם אתם בעלי השמחה, תנו משימה לחברים שלכם, בטוח תופתעו.

המלצות אחרונות