אטרקציות לאירועים - בר / בת מצווה – המדריך חלק א'

אטרקציות לאירועים -  בר / בת מצווה – המדריך חלק א'

מסיבת בר / בת מצווה היא מסיבה מיוחדת, שונה מכל שאר ימי ההולדת בשל סמליותה והמשמעות המוענקת לה. הגעה אל גיל מצוות מסמלת את תחילת המעבר מילדות לנעורים. היא מהווה סיכום של פרק בחיים ותחילתו של פרק חדש, מתקדם, בוגר יותר.

יותר מאשר כל יום הולדת, יום הולדת בר / בת מצווה מהווים במה- תרתי משמע- להבלטת מה שמייחד את חתן או את כלת השמחה. להלן אטרקציות לאירועים מעניינות העשויות לעמוד במרכזה של המסיבה. בשל המרכזיות הברורה והמובנת מאליה של מי שחוגגים בר / בת מצווה ראוי ורצוי לשתף אותם בכל פרטי המסיבה.
 

מופע בכיכוב הבן או הבת החוגגים

ביום חגיגי, מיוחד ומרגש זה, במסיבת הבר / בת מצווה יהיו עיני כל המוזמנים נשואות אליכם, החוגגים. זה היום והערב שלכם. אתם ניצבים על הבמה, אור הזרקורים מכוון אליכם וממוקד בכם. הבמה כולה שלכם להפגין כישורים ויכולות- בריקוד, בנגינה, בשירה. אם יש לכם תחביב או כישרון הקשורים בעמידה על במה – זה המקום וזה הזמן להפגין אותו מול עיני מאות המוזמנים. מופע כזה, גם אם לא בהכרח יהיה מקצועי ומהוקצע טיפ-טופ עשוי לרגש את כל האורחים.
 

אמן אורח

הורים של ילדים החוגגים יום הולדת 12 או יום הולדת 13 מוכנים להשקיע כל מאמץ נדרש וכל סכום סביר ואפשרי על מנת לשמח את הילד החוגג ולהפתיעו באמצעות הופעה של אמן אהוב עליו. זה יכול להיות זמר, זמרת, להקה. יוקרתן של מסיבות בר ובת מצווה רבות נקבעות על פי רמת הכוכב והמוניטין שלו שמופיע בהן. אין הכרח להוציא עשרות אלפי שקלים לתשלום עבור אמן מהשורה הראשונה. יש להקות זמר שבאות לעשות שמח ולהנעים את האווירה בסכומים פחותים וסבירים.
 

הערך המוסף של מה שבא מהלב

אחד התכנים היותר מרגשים המתאימים מאין כמוהם למסיבת בר / בת מצווה הוא מצגת שעורכים החברות והחברים הטובים בסיוע המשפחה. בעת הקרנת המצגת משתרר שקט והעיניים כולן נשואות אל המסך. המצגת, אשר רבים עורכים אותה עריכה קליפית, קצבית ותוססת, ניתן לראות את החוגג/ת במקומות שהם אוהבים, בעיסוקים המאפיינים אותם, בתחביבים, באהבותיהם השונות. הוא שאמרנו- זה יום שבו מי שחוגג את ההגעה למצוות ניצב במרכזו וסביבו סובב הכול, ודאי במסיבה.
 

אטרקציה לאירועים בראש אחר

מי שרוצים לציין את היום המיוחד בחייהם במתכונת שונה ולאו דווקא במסיבה – יכולים לערוך אותה במתכונת מצומצמת לילדי השכבה בלבד ולהזמין אותם למשחק נוסח 'חפש עת המטמון' או למשחק פיינטבול משעשע, לטיול ג'יפים, לרכיבה על סוסים או שעה קלה של ספורט אתגרי. בסיומה של הפעילות בחיק הטבע ממתינה ארוחת קייטרינג- בשרי או חלבי.
 

טיפ ממסיבו.נט:  אם אתם רוצים שהמסיבה תיחקק בזיכרון של משתתפיה חשבו על גימיק ייחודי כגון הפרחת זיקוקין די נור בסיומה, מטח עשיר וססגוני של זיקוקין הנפתחים כמו פרחי אור בשמים הפורחים למשך שניות אחדות ירשים את המשתתפים.

 

אז שיהיה אירוע בר/ בת מצווה מיוחד במינו !
אהבתם את המאמר ? שתפו אותו עם חברים שגם הם יוכלו להנות !

המלצות אחרונות