אטרקציות לבת מצווה

אטרקציות לבת מצווה- מדריך

מסיבות בת המצווה הפכה כבר מזמן לדבר הרבה יותר מושקע מסתם עוגה ובלונים והן כוללות שלל אטרקציות והפעלות מיוחדות שהופכות אותן לבלתי נשכחות. הילדות-נערות מבקשות לקבל את האטרקציות הכי שוות בעיר אולם המגוון הרחב של האטרקציות והאפשרויות עלול להשאיר את ההורים ואת הילדות מעט מבולבלים. בדיוק לשם כך ערכנו עבורכם מדריך התמצאות לכל מה שקשור לנושא של אטרקציות לבת מצווה.

ראשית חשוב להבין שלכל ילדה יש את המאפיינים הייחודיים שלה ולכן חשוב ביותר להתאים את הפעילות לאופי של הילדה ולעולם התוכן שלה. ילדות שמתחברות לעולם היצירה יוכלו ליהנות ממתחם יצירה כולל הכנת שרביטים, עיצוב כתרים, בניית חרבות, עיצוב מסכות ועוד. פעילות כזו כוללת את כל אביזרי היצירה, כך שכל מה שנותר לכם הוא להזמין את הילדים ליצור ולהפעיל את הדמיון.

אטרקציות לבת מצווה בשביל בנים, בנות ומה שביניהם

גיל בת המצווה הוא בדיוק הגיל שבו בנים ובנות מתחילים להיפרד אלו מאלה ולכל קבוצה מגדרית נוכל להתאים פעילות איכותית ומקסימה שבה יוכלו לא רק להתגבש יחד  אלא גם לבטא את העולם הפנימי שלהם. כך למשל בנים יפיקו הנאה רבה מפעילות של שולחנות משחק. אצלנו תוכלו לקבל שלושה שולחנות משחק שונים עם משחקי הבנים הכי אטרקטיביים, אנרגטיים ותחרותיים: כדורגל, הוקי אוויר וסנוקר. את הבנות נוכל לעניין בעמדת איפור מקצועית. לשם כך נעמיד לרשותן תחנת איפור שמבוצעת על ידי מאפרת מקצועית שממנה ייצאו הבנות יפות אפילו עוד יותר.

גיל בת המצווה הוא בדיוק הגיל שבו מתחילים לחפש אפיקי ביטוי עצמי ולשם כך בנינו  אטרקציית בת מצווה מיוחדת במינה: תחנת מציאות מדומה– זהו להיט חדש ומיוחד שבו אנו מעמידים תחנת צילום מגנטים שכוללת תפאורה ורקע מיוחד לצילום כולל מראת סלפי גדולה. בסיום הערב יקבלו המשתתפים בתחנה מזכרת של מגנט גדול מיום האירוע. מזכרת כזו תהפוך את האירוע לבלתי נשכח עבורם ואתם תצאו משקיענים במיוחד.

כוכב נולד

מבין אטרקציות בת מצווה ללא ספק האהובות ביותר הן אלה שמאפשרות לילדים מוכשרים לבטא את עצמם דרך שירים ובמיוחד בשבילם אנו מציעים תא הקלטות מושקע ומקצועי שבו יוכלו להקליט את עצמם שרים את השיר שהם הכי אוהבים בעולם. אלה דקות קסומות של תהילה שכל הילדים נהנים ממנה.

כולם יודעים שמסיבה חייבת לכלול מוזיקה קצבית חזקה ועדכנית ואין ילד שלא אוהב לזוז ולרקוד. אז בדיוק בשביל זה הכנו עבורם מתחם ג'אסט דאנס שוקק ותוסס שבו יוכלו כל הילדים לפרוק אנרגיה, להשתולל ולהיכנס לקצב הפרוע של המסיבה. לא שכחנו את פינת ההפתעות וכדי להעשיר את המסיבה ולאפשר לילדים להתחרות על פרסים שווים אנו מזמינים אתכם לבחור בתחנת הלונה פארק המיוחדת שלנו שכוללת משחקי קליעה למטרה עם הפרסים הכי שווים.

בלונים, בובות ענק ושלל אטרקציות בת מצווה שנותנות יפי של אווירה

אין בת מצווה בלי בלונים ואצלנו מקבלים לא סתם בלונים אלא בלונים מעוצבים. מפעיל מקצועי ילמד את הילדים לעצב בלונים ויעשה זאת בעזרת המון הומור ויצירתיות. להשלמת האווירה הצבעונית והתוססת נעמיד לרשותכם שלל בובות ענק שישמשו לקבלת הפנים ולתהלוכת הכניסה של חתן או כלת בת המצווה. הבובות המצחיקות אותם הן אטרקציית בת מצווה מיוחדת במינה וכולם נהנים להצטלם איתן.

מי מפחד ממסכים?

הילדים של היום גדלים עם מסכים והעולם הוויזואלי שלהם מפותח ביותר. לא כולם יודעים עד כמה מסכים יכולים להעשיר את המסיבה ולהפוך אותה לרלוונטית. אנחנו מבינים את זה כבר מזמן ולכן אנחנו עושים שימוש במסכים כדי להפעיל ולהלהיב את הילדים במסיבה שלנו. שזה כולל שלוש עמדות מולטימדיה כולל מסכים צבעוניים שיכניסו את הילדים לאווירה הנכונה.

לבסוף, באירוע משפחתי תמיד נוכחים גם קטנטנים וגם אותם נרצה לפנק עם מתחם ג'מבורי לקטנטנים או גדולים שבו יוכלו להשתולל יחדיו.

אנחנו מציעים מגוון רחב של אטרקציות בת מצווה. כל האטרקציות מושקעות ובמוצעות על ידי מפעילים מקצועיים עם ציוד מתקדם, והסוד הוא להתאים באופן נכון את הפעילות לקבוצה, הרכבה וגודלה וכמובן לקחת בחשבון את הבחירה של הילדה. מומלץ לבחור כמה אטרקציות אהובות ושוות שימצאו חן בעיני הילדה ויתאימו לעולם התוכן שלה. כך תהפכו את המסיבה למוצלחת ובעיקר משמחת ומעצימה עבור הילדים בכלל ועבור כוכבי בת המצווה בפרט.

המלצות אחרונות