איזו הפעלה מתאימה למסיבות סוף שנה?

איזו הפעלה מתאימה למסיבות סוף שנה?

כל סוף הוא גם התחלה חדשה ואם אתם מחפשים דרך מיוחדת לציין את סוף השנה ולפנק את הילדים במסיבה מרגשת ומיוחדת, לפניכם כמה רעיונות נבחרים ומדליקים אשר מתאימים במיוחד לעולמם של הילדים.

 

ישנם מקומות אשר מעדיפים לציין את סוף השנה בטקס בו הילדים מופיעים, בעוד שאחרים מעדיפים לעשות הפעלה או פעילות ייחודית. אם אתם נמנים על הזן השני, יש לנו כמה רעיונות בשרוול אשר יכולים לסייע לכם להפוך את מסיבת סוף השנה לכמה שיותר מעניינת ומקורית. רגע לפני שמתחילים, חשוב לציין כי כאשר מדובר במסיבת סוף השנה יש לוודא כי ההפעלה נותנת מענה לשני המינים ומתאימה לגילאים של הילדים.

הפעלה בסגנון הישרדות

כאשר תכנית הטלוויזיה הישרדות נכנסה לפריים, כולנו הפכנו למכורים. לא בכל יום אנו זוכים לראות קבוצה של אנשים אשר נאבקת לשרוד ומבצעת אתגרים מסוגים שונים. תכנית זו מדברת גם לילדים מטווח גילאים רחב ולכן הפעלה בנושא הישרדות הפכה לטרנד פופולרי ומועדף. היות ומסיבות כיתה ובכללן מסיבות סוף שנה, מטרתן לעודד גיבוש ושיתוף פעולה, הפעלה בנושא הישרדות היא המענה המושלם. במהלך האירוע, הילדים יחולקו לשתי קבוצות שמתחרות זו בזו ועליהם יהיה להפגין עבודת צוות כדי לעמוד במשימות ובאתגרים הניצבים מולם.

המרוץ למיליון

רעיון נוסף להפעלה המתאימה כמו כפפה למסיבת סוף שנה מבוסס גם הוא על תכנית טלוויזיה מצליחה והיא המרוץ למיליון. אומנם הילדים לא יזכו לטוס לארצות שונות ברחבי העולם אולם הם כן יבצעו שלל משימות בזוגות או קבוצות בדומה לקונספט הכללי של התוכנית. מדובר בתוכן חוויתי אשר ילהיב את כל המשתתפים ומתאים לשני המינים ללא יוצא מן הכלל. כמובן שניתן להיות כמה שיותר יצירתיים, לשלב אף את ההורים וליהנות מזמן איכות וגיבוש מיוחד.

הפעלות ספורטיביות עם משימות

כאשר רוצים לערוך הפעלה לילדים, במיוחד כזו שמשלבת קבוצה גדולה, חשוב כי היא תכלול פעילויות מעניינות ומאתגרות. כאן הפעלות ספורטיביות מסוגים שונים נכנסות לתמונה ובכוחן לתת בדיוק את המענה הדרוש. מלבד היותן מאתגרות, הפעלות ספורטיביות טובות לבריאות ויש להן אקט חינוכי. החל בקרקס, דרך משחקי כדור מסוגים שונים ועד להפעלות לייזרים ומכוניות מרוץ, תהיו בטוחים שלרשותכם עומדות שלל אפשרויות נבחרות אשר ידברו אל עולמם של הילדים ויאפשרו להם לפרוק קצת מרץ בעודם משחקים ונהנים.

הפעלות די. ג'י

לפעמים אין כמו מסיבת ריקודים טובה כדי להעלות את המורל ולסיים את השנה כמו שצריך. מסיבות כיתה הופכות למאוד מהנות בגיל מסוים וכאשר ישנם מפעילים אשר אחראים על התוכן, הרי שהמסיבה תהפוך להיות הצלחה מסחררת וחוויה בלתי נשכחת. ישנם סוגים שונים של הפעלות די. ג'יי, הסוג הראשון כולל תקליטן אשר מבצע הרקדות ונותן לילדים משימות מסוגים שונים לצלילה של מוזיקה עדכנית שילדים בגילאים אלו אוהבים. הסוג השני הנו טרנד חדש ומעניין הנקרא מסיבת אוזניות, במהלכה כל הילדים מקבלים אוזניות ורוקדים לצלילי המוסיקה שהם שומעים.

סדנאות מסוגים שונים

ישנם סוגים שונים של הפעלות ובין היתר גם סדנאות אותן ניתן לשלב במסיבת סוף שנה. החל ביצירה, דרך אפייה ובישול ועד מגוון אפשרויות כיד הדמיון, כל מסיבת סוף שנה תהפוך להיות מעניינת יותר עם הסדנה הנכונה. כדי לבחור הפעלות למסיבות סוף שנה ניתן לשאול לדעתם של הילדים, אפילו לערוך הצבעה או פשוט להפתיע אותם עם משהו שיודעים שיאהבו, כמו למשל סדנת שוקולד.

 

בפורטל מסיבו.נט אנו מעמידים לרשותכם מגוון גדול של הפעלות וסדנאות מדליקות למסיבות סוף השנה וכן שלל מבצעים וקופונים שיהפכו את ההשקעה שלכם לכמה שיותר משתלמת ואטרקטיבית!

המלצות אחרונות