כתבות ומאמרים

איך בוחרים מתנת יומולדת לילדים קטנים?

אם הוזמנתם לחגיגת יום הולדת של ילד צעיר העומדת להיערך בקרוב, אתם בוודאי תוהים איזו מתנה תתאים לו וכיצד ניתן לבחור שי שבאמת ישמח אותו. רכישה של מתנת יומולדת איננה עניין של מה בכך, במיוחד מכיוון שרוב הילדים נקשרים מיידית אל המתנה שזה עתה הסירו את עטיפתה ומכאן שהחלפה – לא תמיד באה בחשבון. מוטב להשקיע את המאמץ ולנסות "לקלוע" עם רעיון מוצלח במיוחד, כלומר עם מתנה שתהיה שימושית, כזו שהילד ישחק בה הרבה וייהנה ממנה לאורך זמן.

על סוגים של מתנות ולמי הן יכולות להתאים

אחת מהדרכים להתמודד עם סוגיית המתנות ובמיוחד כשמדובר בילד קטן, היא בחינת העלות של המתנה אל מול התועלת שהיא מביאה. לעיתים צעצועים זולים עשויים להאריך ימים ולהפוך ל "להיט", כלומר למשחק שהילד נהנה ממנו עד מאוד ומשתמש בו פעמים רבות. לעומת זאת, ישנם לא מעט "צעצועי יוקרה" שלא מחזיקים מעמד יותר מיומיים. אם אתם בעצמכם כבר הורים, אתם בוודאי יודעים שכחלק מהתשוקות הגדולות של הקטנטנים, הם מבקשים להידמות לגדולים ובפרט להוריהם, כמה שהם יכולים. קניית כלי מטבח לילדים מאיכות גבוהה וצעצועים אחרים שהם "הקטנה" של מוצרים אמיתיים אשר מבוגרים משתמשים בהם, יכולה להיות הפתרון האולטימטיבי למתנה מקורית ויפה, במקביל להיותה עמידה וכן מעניינת לאורך זמן רב. מתנה כזו המגרה את הדמיון, מהווה דלת וצוהר אל עולמם של הילדים הקטנים הללו. משחק שכזה שבו אתם כהורים צופים בילדיכם מחקים אתכם, יכול לעזור לכם להבין אותם ואת הסוגיות שמעסיקות אותם במהלך היום.

היכן כדאי לרכוש מתנת יומולדת?

רכישות מקוונות הפכו לדרך הפשוטה והיעילה ביותר לקנות מתנות מכל סוג, בפרט כאלו שחשוב לכם להבין את המפרט שלהן מקרוב. בחנות וירטואלית אתם יכולים לקבל את התמונה של הפריט שאתם מעוניינים לקנות, בנוסף להסבר כתוב באשר לנתוניו. תוכלו לערוך בקלות רבה השוואות בין מוצרים שונים ולבצע החלטה מושכלת לגבי הרכישה עצמה. חשוב לבדוק, עם זאת, כיצד יוכלו הוריו של הילד בכל זאת להחליף את המתנה בעת הצורך – נסו לבחור חנות שיש בה מבחר מגוון מאוד, אשר ניתן למצוא בו בקלות משחקים שיכולים לעניין בנים ובנות בגילאים שונים.

כדאי לבדוק מראש מה הילד מעדיף

אל תתביישו לשאול מראש את הוריו של הילד החוגג את יום הולדתו, לגבי המתנות המועדפות עליו. אם הם לא יוכלו לענות על שאלה זו במדויק, נסו לשאול אילו משחקים כבר יש לו ובאילו הוא מעדיף לשחק בדרך כלל. שאלות שכאלו יקלו עליכם את מלאכת הבחירה ובעיקר "יתנו לכם כיוון" באשר לאישיותו של הילד והמשחקים החביבים עליו. לעיתים כדאי להעשיר את סל הקניות המקוונות שלכם במספר פריטים קטנים שונים – ילדים אוהבים לפתוח מתנה ולגלות בה שפע. אם בתוספת של סכום נמוך יחסית, תוכלו להגדיל את המתנה ולהפוך אותה למדהימה, עשו זאת ותהיו בטוחים שהילד ישמח עד מאוד.

מאמרים נוספים