דברים שאסור לשכוח ליום הולדת

דברים שאסור לשכוח ליום הולדת

המדריך שיעזור לכם לזכור את כל הפרטים החשובים באמת

יום הולדת חוגגים רק פעם בשנה, ומה יותר חשוב לנו מאשר יום הולדת מושלם, כזה אשר יאיר את פניהם של ילדנו, אבל מה לעשות שעם כל הרעש וההמולה אנו שוכחים את הדברים והפרטים הבסיסיים ביותר שגורמים לנו לטפוח על המצח ולמלמל : "איך יכולתי לשכוח את זה...". בדיוק לשם כך אנחנו כאן על מנת להזכיר לכם את כל הדברים האלמנטאריים ביותר לימי הולדת.

 

  • איפה איפה איפה העוגה? עוגה מישהו?

מה זאת השאלה הבנאלית הזאת? אתם בוודאי רוצים לשאול, יחד עם זאת, הפריט הכל-כך חשוב הזה גם אם קיים בכל מסיבה לא תמיד מסתדר עם הרצון המקורי. הילדה ביקשה עוגה עם קישוט של פו הדוב. אנחנו כמובן חושבים שלא יקרה כלום אם נלך למאפייה הקרובה ונזמין מחר או מחרתיים או בעוד שבוע, למה למהר, אבל כשאנחנו נזכרים יום למחרת, אנו מגלים שהמאפייה הקרובה בדיוק סגורה לרגל שיפוצים והמאפייה הבאה בתור אינה עוסקת בבצק סוכר עם תמונות על עוגות, המאפייה שהגענו אליה בהתנשפות כבדה תוכל להכין את ההזמנה רק בעוד שלושה ימים (יום אחרי המסיבה) והחנות היקרה מאוד הזאת, שחושבת שהעוגה עשויה מזהב (?) וכך אנו נגררים בכל העיר וחוצה לה אחר עוגת יום הולדת, רק עוגת יום הולדת.
תזכורת לעצמכם: מזמינים את העוגה כשבוע לפני המסיבה כדי להימנע בדיוק מהתקריות הללו.

 

  • קישוטים ובלונים- הליום היא מילת הקסם

חסל סדר הבלונים הסטנדרטיים. היום כולם עוברים אל בלוני ההליום, אחת ההפעלות האהובות ביותר על זאטוטים עד גיל חמש ולעיתים אפילו שש היא משחק עם בלונים והתבוננות בבלוני ההליום המתעופפים להם אל התקרה, האטרקציה הזאת יכולה למלא בממוצע שעה של פעילות לילדים ולהמשיך אותה גם לאחר תום יום ההולדת. בלוני ההליום אינם מתפוצצים כמו הבלונים הסטנדרטיים וימנעו בהלה המונית המאפיינת את הגילאים הללו- עוד יתרון משמעותי לבלוני ההליום.
בלוני הליום קיימים במגוון רחב של צורות, גדלים, צבעים ואפילו דמויות מוכרות.
תזכורות לעצמכם- חפשו את חנות המסיבות הקרובה לביתכם וחנויות עם אביזרי מסיבה באינטרנט ובררו בנוגע למגוון הקיים ברשותם.

 

  • שקיות הפתעה – תקנו 'ספייר' ויותר מזה, זה לעולם לא יזיק ואפילו יועיל

אתם ממש לא צריכים להוציא הון על שקיות הפתעה לימי הולדת חנויות ה"הכל בדולר", הכל ב"שנקל", וכיוצא באלה תופסות פינה בכל מרכז מסחרי וקניון – תוכלו למצוא שקיות הפתעה במחירים זולים במיוחד, העדיפו לקנות כמות גדולה יותר מהצפוי, רק כדי לוודא שאף ילד לא נשאר בלי וכמובן שילד היום הולדת לא נאלץ לוותר על השקית שלו, כדי לתת לאורח שלו, מקרה לא נעים ולא רצוי.

 

אתם עדיין כאן? קדימה יש לכם עוגת פו הדוב להזמין, בלוני הליום ושקיות הפתעה לרכוש.

 

שיהיה במזל טוב!

המלצות אחרונות