איך לבחור מפעיל יום הולדת לילדים?

איך לבחור מפעיל יום הולדת לילדים?

עולם ימי ההולדת הוא עולם רחב ומגוון הכולל בתוכו תחומים ותתי תחומים רבים.
אחד הנושאים המעסיקים את כולנו במעמד ארגון ותכנון יום ההולדת הוא כמובן המפעיל. עשרות דמויות צבעוניות מסרטי מצוירים וסרטי ילדים גודשים את התעשייה הזאת.
אבל מה באמת חשוב לבדוק לפני שאנחנו בוחרים מפעיל כזה או אחר ליום הולדת? האם באמת צריכים להוציא הון תועפות על דמויות מוכרות? במאמר הקצר הבא נעזור לכם להבין איך לבחור מפעיל יום הולדת לילדים.

 

  • בקשו המלצות ממכרים ומשפחה

ההמלצות שיינתנו לכם יהיו בדרך כלל אמינות, שאלו איך המפעיל ערך את האירוע, מה עשה עם הילדים, האם היה כריזמטי וידע לרתק אותם מההתחלה וגם במהלך האירוע.   ילדים קטנים נוטים להתפזר ועל כן חשוב שהמפעיל ידע לרתק ולדבר איתם בשפתם.
כנסו לאתרי האינטרנט השונים וחפשו הפעלות לילדים, מפעילים ליום הולדת באזורכם התרשמו מחוות הדעת של אנשים אחרים ושאלו שאלות, פורומים שונים העוסקים בתחום ההורות לגיל הרך יכולים לסייע גם הם, דיונים פתוחים ואפילו סטאטוס ברשת החברתית יכולה לעזור תמיד, הרי שם כולם מכירים את כולם.
היכנסו לאתרי מפעילים וחפשו כאלה אש  ברשותם סרטונים המראים את מהלך ההפעלה שלהם, כך תוכלו לראות את המפעיל בשעת הפעילות און ליין.

  • כאשר אתם בטלפון עם המפעיל

כאשר אתם בטלפון עם המפעיל, ישנם כמה פרמטרים חשובים שיש לשים עליהם דגש ולא להתבייש לשאול ולקרוא בין השורות:
• אמינות- שימו לב לטון הדיבור והדיקציה של המפעיל, האם הוא מגמגם כאשר שואלים אותו שאלות מתקילות ומפתיעות, האם הוא משדר פתיחות ורצון להסביר ולתת מידע, האם הוא סבלני וסובלני?
• ניסיון- יש לבדוק מהו הניסיון הרלוונטי של המפעיל לאלו גילאים הוא מתאים. הפעלות לגיל הרך הן לא פחות חשוב מהפעלות לילדים גדולים ומחייבות רגישות ואינטליגנציה רגשית ברמה גבוהה במיוחד ואין לפסוח על זה!
• מתן שירות טוב והתאמה לתקציב – לא פחות חשוב, מהי העלות אל מול התועלת הזאת, האם המפעיל יכול להתאים את עצמו לתקציב שלכם?
• שירותי ערך מוסף- שאלו האם המפעיל מביא עמו עזרים נוספים כמו מוסיקה לאירוע, מערכות הגברה, מתנפחים וכיוצא באלה במידה ואתם מעוניינים לארגן יום הולדת פעיל ואתם ממש לא בעניין של סחבת...
שאלו את המפעיל, האם ביכולתו לספק המלצות ודוגמאות להפעלות שערך בין אם בטלפון ובין אם בסרטון מצולם, בדקו אלו הפעלות וסגנונות הפעלה הוא מציע, חשוב שההפעלה תעמוד בקנה אחד עם הציפיות שלכם ועם מה שמתאים לכם.

 

  • כאשר אתם נפגשים עם המפעיל – עשו זאת עם הילד

באמת? כן באמת! אל תגידו שום דבר למפעיל, תאמו איתו פגישה והביאו את הילד, שימו לב לתגובת המפעיל והיכולת שלו לשלב בין שיחה רצינית אתכם ויחד עם זאת לנהל תקשורתיות, ולאו דווקא בשיחה, עם הילד.

 

יום הולדת שמח ו(מ)פעיל!

המלצות אחרונות