יום הולדת לשבור את הקרח

אנה ואלזה חוזרות בענק

אנה ואלזה חוזרות בענק

איזה ילד או ילדה לא אוהבים את הסרט ״לשבור את הקרח״ של דיסני? (ברצינות, יש כאלה?)
דמויותיהן של אנה ואלזה שבו את לבבות הילדים והילדות בכל העולם ויום ההולדת הזה הוא אחד האהובים והפופולריים. כך שאם הבת (או הבן) שלכם מכריזים בפה מלא שהם רוצים יום הולדת ״פרוזן״, דעו לכם שזה לא במקרה: זוהי אחת מפעילויות יום ההולדת האהובות ביותר על ילדים, וזה לא נמאס עליהם: יום הולדת אנה ואלזה הוא עולם שכיף לחזור אליו כל פעם מחדש. בהתחשב בכך שפרוזן הוא כנראה אחד הסרטים הפופולריים ביותר לילדים מאז שבדיסני התחילו לצייר פנטזיה (וגם מבוגרים מתים עליו, גם אם בסתר), זה רק מובן שהילדים ירצו לחגוג את העולם הזה שוב ושוב, לשיר את השירים ולהזכר בדמויות האהובות..

בקרוב, סרט ההמשך החדש שעומד לצאת לאקרנים הולך לגרום לקאמבק גדול של הפעלות בהשראת הסרט. יום הולדת אנה ואלזה, בו הילדים מתחפשים לדמויות מהסרט ומשחקים בעולם של פרוזן, צפוי להפוך לאחת מההפעלות המבוקשות ביותר. אל תגידו שלא אמרנו.

יום הולדת אנה ואלזה - לשחק בין פתיתי שלג

אז מה עושים ביום הולדת אנה ואלזה? השלב הראשון הוא בניית התפאורה. יום הולדת אנה ואלזה הוא עולם הקרח, מלא פתיתי שלג וצבעים כחולים, לבנים וורודים. את הלוקיישן הנבחר מקשטים בפתיתי שלג התלויים באוויר ומקשטים שולחנות, כלי אוכל וכוסות. בנוסף לפתיתי השלג, משתלשלים מסביב קישוטים מנצנצים באווירת הסרט. המפות, המפיות וכלי האוכל הם בצבעי אווירת החורף של הסרט. ילדת יום ההולדת בשמלה יפהפיה מהסרט, בשלל צבעים נסיכותיים, הופכת את האווירה לקסומה באמת.

יום הולדת עם קרחונים בצבעים ואפי אולף

״אפי אולף״ בצורת גזרים, סופגניות קטנות מאובקות סוכר וקרחונים בשלל צבעים יקשטו את שולחן האוכל ויהפכו אותו לחלק הטעים והמרענן של התפאורה.

להתחפש לאלזה, לרקוד כמו אנה

החלק המרכזי ביום ההולדת אנה ואלזה הוא ההפעלה. מפעילות יום ההולדת יתקשטו בתלבושות מהסרט, ואנחנו נכנס לעולם האגדה המלכותי. תחילה, נתקשט באיפור וקעקועים ברוח הסרט. אז נקבל בטקס מלכות את כלת יום ההולדת שתהפוך לנסיכה של הממלכה. משחקים ברוח הסרט, כמו חיפוש תיבת ההפתעות המלכותית יעבירו אותנו אתגרים ומכשולים פיזיים וקבוצתיים. נקשיב למוזיקה מהסרט ונשיר את השיר שהפך לאחד הלהיטים האהובים, "Let It Go״ לבסוף, נשב יחד ונאכל את עוגת יום ההולדת המיוחדת והטעימה.

 

יום הולדת אנה ואלזה הוא יום הולדת שכולם אוהבים לחגוג, הילדות, הילדים וההורים. אם אתם מחפשים יום הולדת מלא פעילויות, אווירה ושמחה שישאיר טעם של קסם, עם יום הולדת פרוזן אתם יכולים להיות רגועים to Let It Go, לשחרר ולהנות.

מאמרים נוספים