ארגון מסיבת בת מצווה - כל הדרוש

ארגון מסיבת בת מצווה - כל הדרוש

מסיבת בת המצווה הולכת וקרבה ועמה, באופן טבעי וצפוי, גוברת ההתרגשות. על מנת לעשות כל מה שניתן ואפשרי על מנת לגרום לבת החוגגת  חוויה בלתי נשכחת- חשוב להיערך ליום זה מבעוד מועד. אחד הדברים החשובים ביותר שצריך להקפיד עליהם הוא מתן תחושה לבת העתידה לחגוג בת מצווה כי היא שותפה מלאה בהחלטות שאמורות להתקבל וכי ייעשה כל מאמץ כדי לאפשר לה לחגוג את מסיבת המצווה כפי שהיא רוצה, מדמיינת, חולמת ומתפללת.על מנת להקל על ההכנות להלן 6 שאלות ותשובות חשובות חשובות:

 

היכן לקיים את המסיבה?

התשובה  לשאלה זו מותנית בגורמים שונים כגון היכולת  הכספית של ההורים, מספר המוזמנים, וכמובן- המקום שאותו מעדיפה בת המצווה. אם בוחרים לקיים את המסיבה  באולם או בגן אירועים, רצוי למנות מי מטעמכם או מטעם מתחם האירועים שיהיה אחראי על הפקת בת מצווה הקשר עם ספקי שירותים חיוניים ומבוקשים ובהם: תקליטן, ספק שירות הקייטרינג, קישוט האולם, מערכת ההגברה בו, צלם, אישורי הגעה וכל מי שיש להם חלק חשוב בהצלחת המסיבה.
ניתן גם לקיים מסיבה בחוץ, בחיק הטבע, או אולי אף בחצר הבית, מה שעשוי להוזיל את עלות המסיבה באופן משמעותי ולהותיר תקציב לאטרקציה מיוחדת, המועדפת על כלת השמחה..

 

כניסה מהסרטים

אחד מרגעי השיא של יום הולדת לגיל 12 הוא רגע ואופן כניסתה של בת המצווה אל המתחם שבו מתקיימת המסיבה. ניתן להיכנס דרך שער עשוי מתנפחים, עשוי בצורת הספרות 12, לב  או כל צורה אחרת; ניתן להפתיע את האורחים ולצאת מתוך קופסה גדולה שנישאת על כרכרה ישנה; אפשר להגיח מתוך ענן עשן או מבין מפולת שלג....

 

האם האוכל באמת כל כך חשוב?

ללא ספק. חשיבותו ומרכזיותו מצדיקים ואולי אף מחייבים בירור וסקר למציאת ספק קייטרינג איכותי. בין אם האורחים יישבו סביב שולחנות ערוכים ובין אם המזון יוגש במסיבה ביתית בצורת בופה- חשוב להתאים את סוג המזון לפרופיל המשתתפים, בעיקר אם וכאשר חלק ניכר מהם הם ילדים, שאין כמוהם אניני טעם...

 

איך בוחרים את האטרקציה המרכזית?

ככל שהבת החוגגת רוצה להיות מעורבת בתכני המסיבה, רצוי לאפשר לה לבחור את האטרקציה המועדפת עליה: זמר, זמרת, להקה, קוסם, אמן בלונים, רקדניות, מעגל מתופפים וכל מי שממלא את המשבצת המכונה "הופעה". אמן מכל סוג שהוא מגוון, מעשיר ומעצים את חוויית המסיבה. מובן כי עלוּת  האמן היא שיקול חשוב בבחירה.

 

מהו חוט השני של המסיבה?

אין ספק כי אחד המרכיבים המרכזיים היותר חשובים המשפיעים על הצלחת המסיבה היא המוזיקה. חשוב לאפשר לבת המצווה לקבוע את השירים שינוגנו במסיבה. חשוב לבחור תקליטן שיודע להלהיב, להרקיד, לעורר שמחה. כשאתם עורכים סקר שוק חשוב להיות נוכחים במסיבת בת מצווה שהתקליטן שהוצע לכם מתקלט בה. מוזיקה שזורה כחוט שני לאורך כל המסיבה וחשוב שהחוט הזה יהיה חזק מספיק כדי להחזיק את המסיבה מראשיתה עד סופה.

 

איך מקפידים גם על הדברים הקטנים?

התשובה פשוטה: אין פרטים קטנים. כל פרט גדול וחשוב. זו הסיבה שהתכנון וההיערכות לקראת המסיבה צריכים להתחיל מבעוד מועד, זמן מספיק שבו ניתן יהיה לברר על מאפרת, על חנות לרכישת בגדים למסיבה, על צלם שיכין "בוק" שיוצב בכניסה, על צלם וידאו שיעשה מצגת או וידאו קליפ שיוקרן במהלך המסיבה על מסכים גדולים.

 

בת מצווה שמחה ומאושרת !
אהבתם את המאמר ? שתפו אותו עם חברים שגם הם יוכלו להנות !

המלצות אחרונות