דוכני מזון ליום הולדת

דוכני מזון לאירועים ולימי הולדת

עם כל הכבוד לחשיבותם של כל המרכיבים האחרים, כולם יודעים כי מה שהכי חשוב ביום הולדת ואולי בכל אירוע הוא המזון, האוכל. מחפשים רעיונות לדוכני מזון ליום הולדת? לשירותכם מבחר הצעות נבחרות.

 

כיום הטרנד של דוכני המזון הולך וצובר תאוצה ועל כן ניתן למצוא אותם באירועים שונים ומגוונים. הם מתאימים לכל סוג של אירוע ומציעים מגוון רחב של מטעמים. כאשר מדובר בימי הולדת הרי שנדרש כי הדוכן יגיש גם אוכל שילדים אוהבים, לכן תחת קטגוריית דוכני מזון ליום הולדת תוכלו למצוא שפע של אפשרויות בתחום, החל בדוכני פיצות, נקניקיות, פיתות בטאבון ותירס חם ועד לגלידות, צמר גפן מתוק, פופקורן, קרפ צרפתי, סוכריות גומי ועוד. המבחר הרב מאפשר לכם לבחור דוכן אחד או יותר בהתאם לסגנון יום ההולדת והצרכים שלכם.

עם דוכני מזון כולם יהיו שבעים ומרוצים

אחד הדברים להם יש לדאוג להם ביום ההולדת הוא הכיבוד. אולם במקום שאתם תצטרכו לעשות זאת בעצמכם באפשרותכם להזמין דוכני מזון. הם מהווים אטרקציה בפני עצמם ובעזרתם ניתן להעצים את החוויה של הילדים ומאידך, למנוע מכם את ההתעסקות. חשוב לוודא כי הדוכנים אותם אתם בוחרים מותאמים לסוג החגיגה ובעיקר לקונספט שלה, שהם מציעים מבחר רחב וכמות של אוכל אשר מתאימה לכמות המוזמנים. כמו כן מומלץ לבדוק את האיכות של המפעילים ואת איכותו של האוכל המוגש באופן כללי.

מה כדאי לבדוק לפני שמזמינים?

גם כאשר לא מדובר באירוע גדול, אלא ביום הולדת, במידה והזמנתם דוכני מזון עליכם לוודא כי מדובר בספקי השירות הטובים ביותר הן מבחינת האיכויות והן מבחינת התמורה שתקבלו בעבור ההשקעה שלכם. לכן חשוב לעשות מעט סקר שוק, לבדוק את המחירים הממוצעים, להתקשר לכמה ספקים ולשאול כיצד הם שומרים על הטריות של המזון? האם הדוכן מתאים לילדים ונגיש עבורם? איזה מאכלים מגישים? או כל שאלה אחרת שנראית לכם רלוונטית. במידה ובאפשרותכם לקבל המלצות מלקוחות קודמים, או מחברים ומכרים שנעזרו בשירותים כאלו באירוע או מסיבת יום הולדת, זה יכול להקל ולסייע לכם להגיע לבחירה הנכונה.

בשורה התחתונה: כמה זה יעלה לנו?

אנשים רבים מתלבטים באם להזמין דוכני מזון או לא, בשל ההוצאה הנלווית לדבר. לרוב דוכן המזון מתווסף גם להפעלה והפתעות ולכן אין זה מפתיע שרוצים לשקול את הנושא ולבדוק האם תהיה זו השקעה משתלמת. על פי רוב עבור דוכן מזון תשלמו מחיר הנע בין 100-350 ₪ לדוכן אחד, כאשר יש לציין כי מדובר במחיר לדוכן מזון בלבד, ללא מפעיל ולקחת בחשבון כי מפעיל יעלה סכום נוסף. עם זאת יש לזכור כי לא פעם תשקיעו את אותו הסכום על קניית כיבוד ובל נשכח את הזמן אותו עליכם להשקיע בהכנה והגשה, כך כשבוחנים את הנושא לעומק, לא פעם מדובר בהשקעה משתלמת, מכל ההיבטים.


בעזרת הפורטל תוכלו לקיים את המסיבה במתכונת חופשית, כאשר במשך כל המסיבה תכולת המזון בדוכנים תהיה נגישה וזמינה למוזמנים. דוכני מזון ליום הולדת מתאימים גם לכל אירוע בתנאי שלא תוותרו, חלילה, על בר קינוחים... אז, שיהיה בתאבון !

המלצות אחרונות
מאמרים