יום הולדת גיבורי על

הילד חולם להיות גיבור על?

הילד חולם להיות גיבור על?

איך הופכים חלום למציאות? יום ההולדת הוא מועד מתאים לעשות זאת. זה היום שבו הילד או הילדה החוגגים יום הולדת יכולים להיות מי שהם חולמים להיות: יום הולדת ספיידרמן, סופרמן, וונדרוומן, סופר גירל ועוד גיבורי וגיבורות על.
 

ביום יחיד ומיוחד זה, יום ההולדת, יכולים הילדים החוגגים להיות אותם גיבורים, להתלבש כמוהם,להחזיק את שרביט הקסמים שלהם, להיכנס אל תוך אווירת הגיבורים.  הפעלת יום הולדת עם גיבורי על כוללת טקס רשמי וחגיגי של הכתרת הילד או הילדה כגיבור על הנערץ עליהם וקבלת כוח העל טבעי שלו או שלה... במשחקים הנערכים כגון: משחקי כוח הצבע, כוח הזמן וכוח הסמל ( לאחר שכל המוזמנים לחגוג אכלו ושתו מאכלים באווירת המסיבה) בוחר כל אחד את גיבור העל שכמוהו הוא רוצה להיות, לובשים גלימות מיוחדות ועליהן מדביקים סמלים שמכינים במסיבה,  מצטיידים בשרביט, מכינים מסיכות, עוברים בעמדת קעקועים זוהרים בחושך ונכנסים אל עולם שכולו חלומי ובדיוני שהופך למשך המסיבה לעולם ממשי.
 

אז איך עושים זאת ?
 

יום הולדת גיבורי על מקנה לילדכם להיות כמו הגיבורים שהם רואים בטלוויזיה. איך מוציאים את הגיבורים מהמסך אל החיים? ממתינים ליום ההולדת ו... מתחילים: מכינים הזמנה למסיבת יום ההולדת, שבה הילד או הילדה בוחרים איזה גיבור או גיבורה הם וכשהם בדמות אותו גיבור הם שולחים את ההזמנה (אגב, ניתן לרכוש הזמנות מוכנות עם גיבורי העל האהובים עליכם). ניתן לצרף להזמנה תמונה ובה הילד או הילדה לבושים בדמות הגיבור, כדי להכניס את הילדים המוזמנים לאווירה המסיבה הצפויה. את האווירה המיוחדת יוצרים גם בעזרת בלונים בצבעים המזוהים עם גיבורי העל האהובים ספיידרמן וסופרמן.
 

גיבורים ליום אחד


על מנת להפוך את כל הילדים המוזמנים אל יום ההולדת לגיבורי על מומלץ לאפשר לכל הילדים המוזמנים למסיבה לבחור לגלם את דמות גיבור העל האהוב עליהם ולבוא אל המסיבה לבושים בתלבושתו. במסיבה מספר כל ילד מדוע בחר את גיבור העל שלו, לספר על התכונות שלו, על הכוחות המיוחדים לו, על הצבעים המאפיינים אותו ועוד.
יום הולדת גיבורי על הוא יום הולדת מיוחד. הוא מאפשר לילד או לילדה החוגגים יום הולדת להיות במרכז ולהתבלט. כאשר מקשטים את הבית שבו נערכת המסיבה בתמונות של גיבור העל ומאפשרים לו לשלוט על כל הילדים הוא מרגיש כי הוא מקבל כוח מיוחד מהגיבור שלו ובכך הופך להיות מיוחד ונערץ על ידי כל הילדים...
עוגת יום ההולדת יכולה להיאפות ולהיות מקושטת בדמות גיבור העל ובצבעיו. לדוגמה- באטמן. ניתן להקרין ביום ההולדת סרט עליו, להכין חולצות עם דמותו שאותן מקבלים כל הילדים, כרית עם הדפס שלו, מחזיק מפתחות או כל מתנה צנועה אחרת שתהיה  עם תמונתו.

 

מסיבת יום הולדת עם גיבור על היא מיוחדת וחווייתית. במשך שעה או שעתיים נכנסים כל הילדים אל עולמו הקסום של הגיבור וכשהם הולכים הביתה הם נושאים עמם למזכרת מתנה שעליה מוטבעת דמותו...
 

שיהיה סופר יום הולדת !!!
 

אהבתם את הרעיון ? שתפו עם החברים !!

מאמרים נוספים