המסיבות הכי טובות לגילאי 8 פלוס

המסיבות הכי טובות לגילאי 8 פלוס

אם כשהיו קטנים הפקת יום הולדת לא הייתה סיפור מהסרטים, כאשר הילדים גדלים גם על ההורים להיות יותר יצירתיים. חוגגים לגילאי 8 פלוס? הנה כמה רעיונות שיסייעו לכם לתכנן את מסיבת יום ההולדת הטובה ביותר.

 

שולחן עם ממתקים, מופע של קוסם או ליצן, עוגה והפתעות לילדים, זה כל מה שהיה עלינו לתכנן כאשר הילדים היו קטנים. אבל משנה לשנה הילדים גדלים ועמם עולה הצורך בחשיבה על רעיונות יצירתיים בבואנו לתכנן יום הולדת. הדבר הופך להיות קשה במיוחד, כאשר הילדים מגיעים לגילאי 8 פלוס, או אז הם עם רגל אחת בעולם הילדים ורגל שניה בעולם הבוגרים, מה שעלול להיות מאתגר במיוחד. לכן כדי להקל עליכם ומתוך ניסיוננו בתחום, ריכזנו עבורכם כמה רעיונות למסיבות הכי טובות לגילאים אלו. תיהנו.

יום הולדת קצבי

אם אין מה לעשות אתם והם רק רוצים לרקוד, ישנן שלל הפעלות העונות על הסגנון לרבות הפעלות די. ג'יי, מסיבת קריוקי ואוזניות או מסיבות שכל כולן מבוססות על טהרת הנגינה והקצביות. במסיבות אלו המפעילים דואגים להרקיד את הילדים ולהלהיב אותם במיוחד והתוצאה תהיה מסיבה תוססת בה אף אחד לא נשאר אדיש. אטרקציה נוספת וטרנדית היא מסיבת אוזניות בה כל ילד מקבל אוזניות ורוקד לפי הקצב, ומה שבטוח ההורים ייהנו מהשקט.

מופע סטנד אפ

ילדים בגילאי 8 פלוס כבר בעלי חוש הומור ויכולים להבין בדיחות ולכן מופע סטנד אפ יהיה גם הוא רעיון מקורי למסיבה מוצלחת. ישנם אמני סטנד אפ אשר מתמחים בהופעות מול ילדים, מכירים את סגנון ההומור הנדרש ויכולים להציג מערכונים המדברים אל המשתתפים ואל עולמם. לרוב אמני הסטנד אפ המדברים אל ילדים ישתפו אותם בחוויות מהחיים ובמקרים שקרו להם כשהם היו ילדים, כך המשתתפים יכולים להזדהות ולהתחבר לבדיחות מתוך עולמם הפרטי.

שפע של אטרקציות

אם ברצונכם להפיק מסיבה מעט יותר אטרקטיבית לרשותכם שפע של אטרקציות מהן תוכלו לבחור המבוססות כולן על לייזר ומסע בין כוכבים. ילדים בגילאים אלו עדיין חיים בעולם הדמיון והפעלות מסוג אלו יכולות להיות עבורם מאוד מעניינות. בהפעלות אלו שמים דגש בעיקר על תפאורה יוצאת דופן וייחודית, תלבושות ושלל אביזרים אשר יהפכו את יום ההולדת לכמה שיותר מיוחדת ולנושא עליו ידברו ימים רבים. כמו כן אין ספק כי המשימות והמשחקים של יום הולדת מסוג זה יתרמו לגיבושם של כלל המשתתפים.

מכוניות על שלט

רעיון נוסף למסיבה מיוחדת אשר מתאימה הן לבנים והן לבנות הוא יום הולדת עם הפעלה של מכוניות על שלט. במהלך יום ההולדת יגיע אליכם מפעיל ולו ציוד רב, לרבות מסלול מרוצים ומכוניות על שלט בהתאמה לכמות הילדים שהוזמנה לחגיגה. יום ההולדת תכלול סדרה של משחקים מיוחדים עם המכוניות כאשר ילד או ילדת יום ההולדת יהיו במרכז, יסבירו על ההפעלות השונות, יסייעו בבניית המסלול, יהיו הראשונים לבחור את המכונית וייהנו גם מטקס העוגה עם כיבוי הנרות.

כוכבים ליום אחד

אם הילדים שלכם מאז ומתמיד חלמו להיות כוכבים, ניתן גם להפיק עבורם יום הולדת בו הם יוכלו להיות כוכבים ליום אחד. מדובר ביום הולדת מהסרטים ממש בו הילדים וההורים מקבלים תסריט ולכל ילד ישנו תפקיד. המפעילים מגיעים עם ציוד צילום מקצועי, עורכים אודישנים ונותנים לילדים טעימה מעולם המשחק, כאשר בסופו של דבר מצלמים את המסיבה, מבצעים עריכה והילדים מקבלים מזכרת שתישאר להם לכל החיים.

 

מעוניינים להפיק יום הולדת בלתי נשכחת לגילאי 8 פלוס? לרשותכם שפע של מפעילים והפעלות מתאימים. ואם אתם זקוקים לייעוץ והכוונה, אנו כאן כדי לסייע לכם תמיד!

המלצות אחרונות