המדריך- סוגי הפעלות לימי הולדת- חלק ג'

המדריך- סוגי הפעלות לימי הולדת- חלק ג'

יש רעיונות רבים למסיבות ימי הולדת לילדים. המלהיבים שבהם הם כאלה שמשלבים הפעלות עם הופעות חווייתיות שמעשירות בידע או הפעלות עם מתקני ענק. אין צורך ואין סיבה לשבור את הראש בחיפוש אחרי רעיונות. על מנת להקל עליכם ריכזנו כאן עבורכם אחדים מהם בחלק נוסף של מדריך ההפעלות לימי הולדת של מסיבו.נט:

 

מתנפחים

מתנפחים מחולקים לשני סוגים: המיועדים לבריכה והמיועדים למתחם יבש, כגון דשא. מתנפחים המתאימים לילדים בגילאי 3- 8 הם: מיטת שעשועים, אתגרון ספיידרמן, מגלשות מים נמוכות, מבוך ועוד. עבור ילדים בגילאי 8- 12 ונערים מוצעים מתנפחים קצת יותר אתגריים ובהם: מלחמת סומו, מגלשת ענק, מגלשת קמיקאזה ולטאה, קיר טיפוס, הפל אותי , בנגי רן, השור הזועם ועוד.  מתנפחים הם הפעלה חווייתית  ומלהיבה ילדים  בכל גיל. אף שמדובר במתנפחים איכותיים ובטיחותיים נדרשת השגחה קפדנית של מבוגר.

 

הפעלות אקסטרים

הפעלות אקסטרים מתאימות לימי הולדת הנערכים בחיק הטבע ובמזג אוויר נוח. הן מיועדות בעיקר לילדים שאוהבים קצת לפחד...  אחת מהפעילויות האהובות על ילדים היא מכוניות עם שלט רחוק. ניתן לבנות מתחם בחצר הבית על מדשאה או בכל מקום שיש בו שטח ציבורי פתוח. ניתן לשלב תחרויות ואפילו משימות הישרדות. פעילויות אקסטרימיות נוספות הן:  טיפוס על קיר חבלים ,ירי למטרה בחץ וקשת, באנג'י, נדנדה על חבלים מעץ גבוה (סווינג), אומגה ( גלישה זוויתית מגובה של עשרות מטרים) ועל מנת לבחון את אומץ הלב ניתן לשלב גם סנפלינג אם אתם מתגוררים בקרבת מקום שניתן לבצע בו את הפעילות.

 

הפעלות מדע

הפעלות מדע הן רעיון מצוין למי מכם שרוצים לאתגר גם את הראש ולמלא את מסיבת יום ההולדת בתוכן מעניין ומגוון. ההפעלה, שעיקרה הוא קסמי מדע, שאורכת כשעתיים, מתאימה לגילאי  5- 12 . במהלכה המדען מבצע ניסויים מדעיים הנראים, תחילה, כקסמים ומגיש את המידע המדעי באופן משעשע והיתולי ( יום הולדת...). הפעלות מדע וניסויים מדעיים עורך מדען, שמצויד בכישורי משחק, כאשר המדע והקסמים שלובים זה בזה. בהפעלות מדע ניתן ללמוד, לדוגמה, איך מים משנים את צבעם לצבע שילדים בוחרים, קריאת מחשבות בעזרת קרח, הזזת חפצים בכוח המחשבה ועוד. הפעלות מדע מסתיימות במופע מרהיב של אש וזיקוקין די נור... אתם לא תאמינו כשתראו ותגידו "אין דברים כאלה".

 

איפור

לכל ילד ולכל ילדה חלום על דמות אהובה או נערצת שהם רוצים להיראות כמוה או לפחות להידמות לה.  מאפרת מקצועית תאפשר לכם להגשים חלומות במסיבת יום הולדת שבה כל משתתף יוכל להתאפר למה או למי שבא לו.  איפור הוא תוספת נהדרת למסיבת יום הולדת. האיפור מתבצע בחומרים בטיחותיים, לרבות נצנצים וקעקועים, אבני חן ואיפור מיוחד לציפורניים. אין ספק כי איפור מוסיף המון צבע וחן ליום הולדת ויוצר בה אווירה פורימית משעשעת.

 

הורים וילדים יקרים:

עיניכם הקוראות עדות: ניתן לחגוג יום הולדת עם מגוון הפעלות לילדים. על מנת לשמח את הילדים ולעניין אותם תמיד מומלץ לשלב במסיבה פעילות קלילה, מהנה וחווייתית, שיכולה להיות תוספת למסיבה או החלק העיקרי בה.

רוצים לקבל רעיונות נוספים ? קראו את חלק א' וחלק ב' במדריך ההפעלות שלנו.

 

מזל טוב ובילוי נעים!

אהבתם את המאמר ? שתפו אותו עם חברים שלכם שגם הם יהנו !

המלצות אחרונות