הפעלות לימי הולדת

הפעלות חד קרן - לעוף על כנפי הדמיון

הפעלות חד קרן - לעוף על כנפי הדמיון

קרדיט לתמונה: מוזיקלדת 

יום הולדת הוא הזדמנות להגשים לילדה-נערה האהובה שלנו את כל החלומות, גם הילדותיים וגם הנעריים ביותר. זו הזדמנות לתת לה להיכנס ליום אחד של כיף וקם אל אגדות הילדים, נסיכות וחלומות והכל עבורה ורק בשבילה. במסיבת יום ההולדת הכל נוצץ וקסום, מתובל באבק של פיות ובניחוח של אגדות וקסמים- אז מה יותר מתאים מהפעלת חד קרן ציורית ומקסימה לבנות המצווה היקרות שלנו?

חד קרן, יצור מהאגדות שמסמל בתוכו את כל הטוב שבעולם. הוא מגשים משאלות, מביא את הטוב, מלא בקסם ואור וסביבו הילה של שפע והשפעה טובה על העולם. מכל הסיבות הללו חד קרן הוא כוכב בלתי נדלה שלעולם לא נס לחו והוא תמיד מגיח מאי שם כאשר אנחנו רוצים לסמל משהו קסום וייחודי. את הפעלת חד הקרן שלנו אנחנו מציעים לבנות יום הולדת שרוצות להפוך את המסיבה לקסומה במיוחד, לכזו שתפיץ אור ואהבה לא רק סביבן אלא גם סביב העולם כולו. הפעלת חד קרן היא הרבה יותר מהפעלת יום הולדת רגילה. היא הגשמת חלום, התגלמות הטוב ואושר במלוא מובן המילה.

הפעלות חד קרן- זה מתחיל כבר בהזמנה

הפעלת חד קרן לימי הולדת היא בחירה מיוחדת במינה והיא מאפשרת לנו להתאים את הפעילויות הכי שוות והכי מעניינות בהתאם לרצונה של הילדה. נתחיל בהזמנות שהן כרטיס הביקור של כל האירוע. אירוע חד קרן מתחיל עם הזמנה צבעונית וציורית שבה נוכל להכניס נוצצים, חדי קרן ושאר מתוקים כאוות נפשנו. כשזה מגיע ליום הולדת חד קרן אין מתוק מידי וכל המרבה הרי זה משובח. ההזמנה צובעת את הצבע של האירוע כולו ומכניסה את האורחות לאווירה.

נמשיך כמובן בתפאורה הצבעונית ושובת לב, עם צבעים רכים ונעימים שמשרים אווירה קסומה. כלת בת המצווה, הכוכבת של האירוע היא בלב תשומת הלב וסביבה תפאורה ייחודית וססגונית שמכניסה את כולם לתוך עולם האגדות. הפעלות חד קרן מתאפיינות כאמור באווירה מיוחדת אבל הן גם מגרות את הסקרנות והדמיון של המשתתפות. לשם כך אפשר לבחור מתוך מגוון עצום של פעילויות ואטרקציות.

הפעלות חד קרן- אין גבול ליצירתיות

כדי למצוא את הפעילות המתאימה אנו מזמינים אתכם לבחור את ההפעלה המתאימה ביותר, כמובן לפי הטעם האישי של כלת האירוע. חד קרן, היצור הפלאי והקסום, סמל התמימות שאינו פוגע בזבוב, יכול להעיף את הבנות לחגיגה קסומה של דמיון ויצירה. הפעלה בסגנון חד קרן תוכל לכלול מסיבת תחפושות חד קרן עם לבוש מתאים ויצירת קרנבל פורימי היתולי ומבדח. הכל מצולם וכל משתתפת מקבלת בסיום האירוע תמונה על מגנט למזכרת מיום קסום במיוחד.

אין ילדה שלא אוהבת להתאפר ולהתחפש וזה הזמן להזכיר כמובן את עמדת האיפור המקצועית שלנו. מאפרת מקצועית תאפר את הבנות באיפור קסום בצבעים הרכים והנעימים ותהפוך את הבנות לנסיכות חדי קרן וכך תכניס את כולן אל תוך עולם האגדות. כאן המקום להכניס נצנצים צבעוניים, סרטים וכל מה שיהפוך את האורחות שלנו לחדות קרן מתוקות במיוחד. לבסוף ניתן לצלם ברכה בווידיאו מכל חדות הקרן למען כלת האירוע.

יצירה בסגנון חדי קרן

לחובבי היצירה ועבודות היד אנו מציעים עמדות יצירה צבעוניות ומיוחדות שבהן יוכלו ליצור את חד הקרן הפרטי שלהן. זה כולל מדבקות, סרטים, צבעים ושלל חומרים מיוחדים ומעניינים שבהן יוכלו הבנות ליצור את חד הקרן הפרטי שלהן, זה שמייצג את עולמן. בסיום האירוע נוכל לערוך תצוגת חדי קרן צבעונית ומיוחדת שתהפוך את האירוע למותח עוד יותר ובסופה פרסים שווים לזוכות במקומות הראשונים.

אם ביצירה עסקינן, הרי שיד הדמיון באמת טובה על הכל- צנצנות מעוצבות ובתוכן בובת חד קרן למשל היא הפעלה מקסימה שמשאירה את הילדות עם מזכרת קסומה. בנוסף, עיצוב בבצק סוכר הוא כבר תחום פעילות מוכר במסיבות ובאירועים ובאירוע עם הפעלת חד קרן תמיד טוב לשלב פעילות בצק סוכר מתוקה וטעימה. כל אחת מצבת את ובת חד הקרן הצבעונית והמתוקה שלה ולבסוף בתצוגה צבעונית נבחרים חדי הקרן היפים ביותר. אם אמרנו בצק סוכר בל נשכח שאין חגיגה בלי עוגה ובמסיבת חדי קרן חובה להזמין עוגת חד קרן צבעונית ומתוקה עם בובת חד קרן מעוצבת ומלכותית כזו שהגיעה הישר מעולם האגדות.

אין חגיגה בלי עוגה

את שולחן האוכל שלנו לא נזניח ובעיקר את שולחן מתוקים, כיאה לכל מסיבת יום הולדת, ונצפה אותו בתפאורה ובקישוטים מעולם התוכן של חדי הקרן הקסומים. מפיות, צלחות ושאר הפתעות ועיצובים שכולם מסתמכים על חד הקרן כהשראה בלתי נדלית. שולחן הקינוחים כמובן יכלול קינוחים מעוצבים גם כן בדמותו של חד הקרן עם שלל ממתקים מעוצבים בצורות קונוסים וצבעים רכים במיוחד. 

מסיבת יום הולדת תמיד מחייבת אווירה מיוחדת וכדי להעשיר את האווירה ולהכניס את כולן אל תוך עולם האגדות נכין אביזרים מקסימים בדמותו של חד הקרן- מדבקות, חולצות, קשתות לשיער וכל מה שיהפוך את המסיבה לחגיגה של חדי קרן מתוקים להפליא.

הפעלות חד קרן מאפשרות לנו לעוף על כנפי דמיון ולהתאים פעילויות למגוון גילאים בהתאמה מושלמת. זה יכול להיות לגיל הרך, לילדים גדולים יותר ואף בנות מצווה.

 

 

מאמרים נוספים