הפעלות לימי הולדת

מגוון מפעילים לימי הולדת

מה הילד/ה רוצה? לפני שמתחילים במירוץ אחר מפעיל, אנחנו ממליצים פשוט להתחיל מלשאול את הילד/ה מה הוא אוהב. תתפלאו אבל הרבה ילדים יודעים בדיוק מה הם רוצים ומה הם אוהבים. תנו להם מתנה מלהיבה שקולעת לטעם שלהם ולתשוקה שלהם וזה בסופו של דבר מה שיבטיח את ההצלחה של החגיגה. הילד ירגיש חשוב, שמתייעצים איתו ששואלים אותו...אחרי הכל הוא החוגג... מכאן תוכלו להתמקד ולחפש מפעילים שיגשימו בקלות רבה את המשאלה. כן, גם משאלות בקול רם יכולות להתגשם...

המלצות אחרונות

מעוניינים בהפעלות לימי הולדת לילדכם? יש כמות לא קטנה של מפעילים בארץ וכל יום קמים מפעילים לימי הולדת והפעלות לילדים.

הפרמטר המשפיע ביותר הוא הניסיון של המפעיל. להפעיל ילדים נראה כמשימה פשוטה אך היא דורשת מקצועיות וניסיון. הפעלות לימי הולדת של מפעילים מנוסים נראות טוב יותר, הילד מקבל את מלוא תשומת הלב מהמפעיל ומהחברים וזה מה שיש לשים עליו את הדגש. חוץ מניסיון כמובן רצוי לבחון את ההמלצות, לצפות בתמונות ובסרטונים כדי לנסות לקבל תמונה מלאה.
אז אם אתם מחפשים הפעלה איכותית ליום הולדת אתם יכולים בהחלט למצוא אותה כאן באתר מסיבונט. אגדנו עבורכם מגוון הפעלות לימי הולדת שתוכלו רק לבחור את ההפעלה המתאימה לכם.

ניסיון רבותיי ניסיון

הטיפ הראשון לבחירת מפעיל הוא הניסיון. מפעיל מנוסה יודע כיצד להלהיב את הילדים, לאסף אותם ולעניין אותם- דבר לא מובן מאליו בכלל.  חשוב להבין שהפעלת ילדים עלולה להיראות מהצב כדבר טבעי ופשוט, אולם היא דורשת מהמפעיל יכולת לדבר אל הילדים בגובה העיניים, להתחבר לעולמם ובד בבד לרכז ולנהל את המסיבה. זהו תפקיד מורכב ביותר שדורש פעולה בכמה מישורים.

מסיבה זו כאשר אנחנו פוגשים מפעיל מנוסה נרגיש שהאירוע מתנהל על מי מנוחות, הילדים נהנים, ההורים מבלים, חתן או כלת האירוע מקבלים את כל תשומת הלב וכולם מסביב מאושרים. הניסיון מעניק למפעיל את הידע ואת הביטחון להוביל את האירוע ולכן חשוב לוודא שהמפעיל שבחרתם מנוסה בימי הולדת לילדים בכלל ובקבוצת הגיל שלכם בפרט.

אל תוותרו על המלצות

מעבר לניסיון של המפעיל חשוב לבקש המלצות מלקוחות עבר. זכרו שאין טוב ממראה עיניים וכיום בעידן הטלפונים והצילום כל הורה מצלם את הפעילות. כך, בצפייה של כמה דקות תוכלו לעמוד על איכות הפעילות ולבחון עד כמה מנוסה ומקצועי המפעיל שבחרתם. בקשו מספרי טלפון של כמה לקוחות ובקשו לקבל סרטונים מהפעילות עצמה. אל תסתפקו בהמלצות כתובות, בקשו לשוחח ישירות עם הלקוחות. חשוב להזכיר שמפעיל מנוסה ומקצועי ישמח לתת לכם לשוחח עם לקוחותיו ויתנדב להראות לכם סרטונים.

הפעלת יום הולדת תואמת גיל

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא התאמת הפעילות לילדים. מפעיל מנוסה ומקצועי יודע להתאים את הפעילות לקבוצת הגיל ומציע מגוון של פעילויות תואמות גיל, כך שחתן או כלת האירוע יוכלו לבחור פעילות אטרקטיבית שתהיה תואמת לעולם התוכן שלהם. בבחירת הפעילות שמרו על ראש פתוח והקשיבו לדעתו של המפעיל שמכיר את התחום ויוכל לכוון אתכם לפעילות המתאימה לילדים

אז מה האפשרויות שלכם מבחינת התוכן ואיזה תוכן מתאים לאיזה גיל?

  • הפעלות ספורטיביות – אם היל/ה שלכם נמרצים ואוהבים להוציא אנרגיות בכל מקום שאתם הולכים אליו, כדאי שתשקלו לבחור ביום הולדת ספורטיבית. הפעלות הישרדות והמירוץ למיליון נולדו בהשפעת תוכניות הטלוויזיה ומושכות את הילדים להזמין פעילות ליום הולדת מהסוג הזה . הפעלות כדורגל וכדורסל גם פופולאריות היום, לילדים מגילאי 5 ומעלה.
  • הפעלות ריקודים - עם דיג'י שמפעיל את הפעילות ולעיתים גם מפעילה. בהפעלות אלו הפעילויות הן בנוסח משחקים של פעם ובשילוב משימות מתוכנית הטלוויזיה "הכל הולך". בנוסף רוב הדיג'י נעזרים בטכנולוגיה ובמסכים כדי להקרין דמויות רקדנים שהילדים יחכו את תנועותיהם .
  • הפעלות קונספט – הפעלות הקונספט שהולכות היום בהפעלות לימי הולדת מתאימות עד גיל 6, מקסימום מקסימום 7. הפעלות אלו רצות על הגיבורי ילדות של הילדים שלנו מהאגדות , סדרות בטלוויזיה או מהסרטים. הילדים שמעריצים דמויות אלו שמחים לחגוג את היום המיוחד שלהם בצפייה בהם והרגשה כחלק מ"הסיפור על" שלהם.
  • קוסמים לימי הולדת – כל הילדים אוהבים לראות קסמים. הרי קסם הוא משהו מרתק ולא ידוע. הרי אם היה ידוע כבר לא היה קסם. לכן במופעי יום הולדת הקוסמים לא מגלים איך עשו את הקסם ואוהבים לראות את הקסם בעיניים שלנו. יש כל מיני סוגי מופעי קוסמות, כל מופע הוא שונה, כל קוסם מעביר את הפעילות שלו בצורה שונה. יש קוסמים שהם גם מפעילים את הילדים, ויש שעושים רק מופע. ולכן יש קוסמים שמתאימים לגילאים מסוימים וכאלה שמתאימים לאחרים.
  • להטוטנים לימי הולדת - הפעלה משעשעת של להטוטנים מקצועיים יכולה לרתק גדוד שלם של ילדים. המהירות שבה הם מעבירים חפצים בידיים וברגליים שלהם משאירה בנו תחושה שאנחנו תמיד נרצה לעקוב עם העיניים אחר הכדורים.
  • ימי הולדת מדעיים – יש ילד שלא יאהב ניסויים? הרי מהרגע שהילדים קמים בבוקר הם אוהבים לראות מה קורה לדברים כשמועכים אותם . ביום הולדת מדעי, הניסויים לא רק ירתקו את הילדים שלכם אלא הם גם ילמדו כמה דברים. ימי הולדת אלו מתאימים לגילאי 7 ומעלה. ומי שאוהב רובוטים, גם כאן יש סוגים שונים של פעילויות מדעיות. הפעלות לגו לימי הולדת נהיו מבוקשים מאוד לאחרונה. הרכבת דגמים מיוחדים, לפי רמות מורכבות שונות. הילדים מרכיבים את הדגמים לפי הוראות ולבסוף משחקים איתם בשלט רחוק. 
  • ימי הולדת לבנות – ישנן אינספור רעיונות לימי הולדת לבנות. יום הולדת סליים, ספא, דוגמניות, פיות ונסיכות , לפי נושאים וגיבורים/ות אהובים שלהם, סדנאות לימי הולדת כגון הכנת תיקים, חולצות, קלמרים, בובות יד, תפירה וסריגה, הכנת דמויות מבצק סוכר, סדנאות שוקולד, סדנאות אוכל ועוד..
  • ימי הולדת לבנים – אם אתם מחליטים להזמין רק את החברים של הילד שלכם ולא את כל הכיתה או הגן יש לכם לא מעט אפשרויות, חלקן מתאימות גם לכל הכיתה אך אביא לכם מספר רעיונות שבנים אוהבים: הפעלה ליום הולדת שכוללת בתוכה אטרקציות כגון מציאות מדומה, משחקי אתגר וחשיבה, משחקי מחשב, הפעלת לגו ויש גם הפעלות ספורטיביות של כדורגל, כדורסל, הישרדות ועוד.
  • אטרקציות לימי הולדת ובר/בת מצוות – בשנים האחרונות גם האטרקציות השתכללו באופן כללי ובאופן ספציפי בימי הולדת והפקות בר/בת מצווה . וניתן למצוא כיום אינספור אטרקציות מדליקות שילדים יאהבו באירוע שלכם: קיר  הוליווד, קיר דונאטס, עמדות מולטימדיה וקונסולות משחק, מתופפים, פול מון פארטי, רובוט לדים, מסכים ירוקים ועוד...

תחום הפעלות לילדים, הפעלות לימי הולדת, אטרקציות לבת מצווה ובר מצווה הוא רחב ידיים ומפותח מאד. אין מקום לפשרות כאשר מדובר על הילד או הילדה שלנו ובאתר מסיבו.נט תוכלו למצוא שתי ציפורים במכה אחת: פעילות איכותית עם מפעיל מקצועי ומנוסה. לנוחותכם אספנו עבורכם מגוון רחב של פעילויות שמסווגות לפי נושאים וקבוצות גיל. כל מה שנותר לכם הוא לבחור את הפעילות המתאימה ביותר לילדכם או ילדתכם.

מאמרים