כתבות ומאמרים

הפקת אירוע יום הולדת מושלם

חגיגת יום ההולדת מתרחשת פעם אחת בשנה, ובגלל זה, חובה לתכנן את האירוע בצורה הטובה ביותר. הרי שבסופו של דבר נרצה להפוך את היום הזה למיוחד, כזה שיורגש רק פעם אחת בשנה. הפקת אירועי יום הולדת מתחשבת בחוגג\ת יום ההולדת, ולרוב מתבצעת עם שלל אביזרים מהנים, פעילויות לילדים, ועוד המון. במאמר הזה, נפיק לקחים ונדבר כיצד תקציב נכון יכול לעזור לנו, ומהם הפעילויות והאטרקציות שעשויים לשמש אותנו באירוע יום ההולדת הקרוב.

מתחילים בתקציב

אחד העקרונות הבסיסיים בהפקת אירוע יום הולדת, הוא לבחור בתקציב שנוכל לעמוד בו. חריגת התקציב, היא בשורה לא נעימה כלל. עקב כך, בהתאם לתקציב יש לבחור בקפידה את האטרקציות, מפעילי האירוע, האביזרים להשכרה, ועוד המון.

לאחר בירור והבנה של התקציב שנרצה להשקיע, כעת הגיע הזמן לבחור את האטרקציות שישמשו אותנו באירוע. לדוגמא: במידה והתקציב שלנו לאירוע הוא 3,000 ₪, נצטרך להכניס בפנים את כל המישורים, המפעילים, והאטרקציות השונות שנרצה שיהיו באירוע. חשבו על זה כמו: "ניהול תקציב" לכל דבר!

אחת מן הטעויות הנפוצות הוא בחירת תקציב אשר לא יהיה מסוגל לנצל את כל המרכיבים של האירוע, וכתוצאה מכך נצטרך להוציא יותר. מהצד השני, בחירת אטרקציות שישתו לנו את כל התקציב, לא יתקבלו בברכה. לפיכך, בחירת התקציב והאטרקציות הנכונות הם מאסט בכל אירוע שמתכננים.

לוקיישן וקישוטים

חלק בלתי נפרד מהפקת האירוע הוא בחירת מקום. כיום יש אינספור אפשרויות. במידה והתקציב שלכם גבוה, תוכלו לחגוג יום הולדת באולמות אירועים או מתחמי שעשושעים. בהינתן תקציב נמוך, תוכלו לחגוג יום הולדת בבית ולקשט אותו בהתאם.

אחת הדרכים לקשט את הבית היא באמצעות המון בלונים וקישוטים. כיום ניתן להזמין משלוחי בלונים בקלות,לצד קישוטים חגיגיים: ניירות קרפ, כרזות מודפסות, קישוטי תלייה ומפת שולחן צבעונית ומדליקה

בוחרים באטרקציות ובמפעילי האירוע

כחלק מהאירוע, אנו צריכים לבחור את הפעילויות אשר יתרחשו באירוע, וכמובן את האטרקציות השונות. שימו דגש רב על אטרקציות שמתאימות לגילאי הילדים, ורצוי שידברו בגובה העיניים, כמו: גלישה על משטחי קרח עם ההורים והילדים, מתחמי שעשועים וכיף, טרמפולינות ומתנפחים, בלונים לאירועים, רצוי שהאטרקציה תתאים בשילוב עם ההורים, וכטיפ – שילוב של מוסיקה. זה פשוט הרבה יותר כיף;)

חוץ מהאטרקציות, נצטרך לחשוב היטב על המפעילים של האירוע. לרוב, נבחר אותם בקפידה ע"פ טעמם של הילדים, למשל – מפעילים של דוכנים, קוסמי יום הולדת, ומנחים (למשל: מנחי טריוויה).

מלבד אטרקציות אלה, תוכלו למצוא רעיונות לאטרקציות נוספות ברחבי האינטרנט, כמו:

  • קוסם ליום ההולדת
  • ליצנים
  • יום הולדת מדעית
  • סדנאות יצירה בימי ההולדת
  • חדרי בריחה לילדים
  • וסטנד-אפ

במסיבונט תוכלו למצוא שלל אטרקציות לילדים ולמשפחה, וגם דברים נוספים לארגון המסיבה לילדים.

לסיכום

בעת הפקת אירוע יום הולדת, חשוב לשים לב לשני עקרונות חשובים: התקציב, והאטרקציות לבחירה. במאמר שלפניכם, פירטנו כיצד חישוב נכון של התקציב יכול לעזור לנו, ומהם האטרקציות הפופולאריות ביותר לימי ההולדת. אנחנו השקענו רבות, מכאן הבחירה בידיכם.

מאמרים נוספים