הפקת יום הולדת בטבע

הפקת יום הולדת בטבע

יום ההולדת של הילד הגיע, וכבר נמאס לכם להזמין שוב את כולם הביתה ולתכנן עוד אירוע שנראה בדיוק כמו העשרים האחרונים שהלכתם אליהם. הרוטינה של קישוט הבית בבלונים וכמה משחקי חברה כבר לא מרגש אף אחד, ואפילו הילדים מחכים לרגע בו יוכלו פשוט לשבת בשקט ולפתוח את הררי המתנות שקיבלו.

הפקת אירועים בטבע יכולה לשנות לכם את התמונה ולהפוך אירוע למיוחד ומרענן. זה אמנם כרוך בתכנון וארגון, אך ההשקעה ללא ספק משתלמת. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להתכוונן על הדברים הנכונים.

באנו לעשות שמח

אירוע בטבע מאפשר יציאה קלה מהחוקים הברורים והמקובלים של ימי ההולדת הרגילים, זאת הדרך לעשות דברים לא בדיוק כמו כולם ולארגן גם כמה הפתעות משמחות לאורחים הקטנים והגדולים. ולכן לפני הכל כדאי לחשוב על קונספט - יום הולדת הישרדות, יום הולדת בנושא פיראטים, דינוזאורים או אבירים יכול להפוך את האירוע למלהיב ויוצא דופן.

שנית - יש לחשוב על המיקום ועל מזג האויר. ילדים והורים זקוקים למקום בטוח, נוח, ולמזג אויר נעים. ככלל, אפריל ומאי הם אידיאליים לאירועים בטבע וכך גם ספטמבר ואוקטובר.

עיצוב נכון מוסיף המון

דבר חשוב שיש לחשוב עליו מלכתחילה הוא אופן הישיבה והאכילה. בהנחה שאורחים קטנטנים רבים יגיעו, ניתן להשכיר אביזרים למסיבה כמו כיסאות לישיבה נמוכה, מחצלות, שולחנות נמוכים ומזרונים. שולחנות גבוהים אינם פרקטיים כל כך לילדים ובטח שלא בטבע.

תיחום החלל - אירועים קטנים, ובפרט אם הם בטבע הפתוח, עשויים ליצור תחושה של פיזור בחלל הגדול. תיחום החלל (ואין הכוונה לגדרות של ממש), שומר על הילדים באותו מתחם ומרגיע גם את ההורים. באמצעות ציוד עיצובי נכון כגון אוהלי לייקרה או רשתות צל, ניתן לעשות הרבה למען תחושת הביתיות והבטחון וגם להוסיף קצת צל ואסתטיקה.

כשמדובר באירועים בטבע, ובפרט כאלה הנערכים אחרי השקיעה או זולגים אל שעות הערב, לתאורה יש תפקיד לא רק אסתטי אלא גם פרקטי – להאיר לחוגגים את המקום ולשמור על בטיחותם. כמו כן, התאורה תורמת גם למצב רוחם של האורחים. חשוב לוודא כי יש מספיק אור, אפילו אם זה בא על חשבון האסתטיקה.

באשר להגברה, כאן תלוי מאוד במספר המשתתפים. באירועי ילדים - לא תמיד כדאי לייצר רעש נוסף על הרעש שכבר יש, דרך טובה מאוד לשלוט במתרחש היא דווקא לייצר שקט באמצעות אטקרציות קטנות או הפתעות. אך אם בכל זאת בחרתם בהגברה - רמקול בינוני יספיק לחלוטין.

 

אל תחששו לצאת מהבית, גם אם ברגעים הראשונים נראה לכם שטבעתם בערימה של סידורים וכאבי ראש, אחר כך תרגישו את הכיף והשמחה הכרוכה בדבר.

 

אהבתם את הרעיון ? שתפו גם את החבר'ה !

המלצות אחרונות