אטרקציות לאירועים ומסיבות

הפקת יום הולדת ב 2018

הפקת יום הולדת ב 2018

מחפשת הפעלה במחיר שפוי? הכתבה הזו היא בשבילך.

 

היום, יש כבר מגוון רחב מידי של אפשרויות לחגיגת מסיבת יום הולדת שפעם היתה נחגגת עם קוסם או ליצן, בלונים ועוגת יום הולדת. היום מרוב הקונספטים החדשים, האטרקציות, פיאנטות, תפאורות ובר מתוקים אפילו ההורים הכי מנוסים בארגון יום הולדת הולכים לאיבוד.

אין ספק שככל שיש יותר אפשרויות, יותר קל להתבלבל גם לגבי סוג הפעילות שתתאים לגילאי הילדים אבל גם וחשוב יותר, מרוב היצע מאיפה תדעו שהמפעילים שהזמנתם אכן מנוסים בעבודה עם ילדים, אם יש להם ותק בתחום או התחילו לפני חודש וכעת מתנסים עליכם.

 

מכיוון ולהיות מפעיל, זהו מקצוע עם סף כניסה נמוך ביותר וכל אחד יכול להיות מפעיל ליום הולדת, יש היצע רב של מפעילים הגדל משנה לשנה וההורים שמחפשים הפעלה כמעט בכל מדיה מוצאים עצמם מבולבלים עוד יותר כשהם רושמים פוסט "מחפשים הפעלה לגיל 7" בפייסבוק ומקבלים 200 תגובות לא רלוונטיות ממפעילים שונים.

יכול להיות שאתם מזמינים כבר שנים פעילויות ליום הולדת מתוך המלצות של חברים שלכם על מפעיל כזה או אחר. גם כאן, אתם לא יכולים להיות בטוחים שתתחברו לפעילות או תתאכזבו. יכול להיות שיש לכם פשוט ציפיות שונות משל חברים שלכם וגם אם בחרתם לקחת מפעילים בהמלצתם כמה פעמים תזמינו את אותם מפעילים??

מה שלא יהיה, כדאי שתדעו שיש מושג כזה טראומת ילדים מימי הולדת. אולי לא שמעתם עליו מעולם אבל יש ילדים לא רוצים שיחגגו להם יותר מכיוון שעברה עליהם חוויה לא טובה באחת המסיבות שהם היו בהם ואינם רוצים לעבור את אותה חוויה לא טובה שוב.

 

מהסיבה הזו בדיוק ולאחר שיחות רבות עם הורים, החלטנו בפורטל מסיבו.נט להקל עליכם במידת האפשר את ארגון המסיבה לילדים. כבר 5 שנים שאנו עוזרים להורים לבחור מפעילים איכותיים. מכיוון ואני אמא כמוכן לשלושה ילדים וכאחת שהפעילה יודעת מה התוכן והפעילות המתאימה לפי הגילאים, אני כאן לעזור לכם באיזו רמה שתבחרו.

כן אתם מבינים טוב, יש לכם מקום להתייעץ באמת, לא סתם לראות "המלצות" של מפעילים על עצמם בפייסבוק אלא באמת כאלו שבדקתי ואני באמת מחשיבה אותם כטובים וכשווים את שכרם.

בשנה האחרונה, התחיל שירות חדש בפורטל מסיבו.נט ואנו עוזרים לכם לארגן את המסיבה מרמת המפעיל ועד החד פעמי שעל השולחן והשולחנות המתקפלים. תבואו כמו אורחים :)
מבחינת העלות זה לא ישנה לכם הרבה.

 

רוצים לשמוע פרטים ואיך זה קורה? נשמח לתת.

תתקשרו 054-8155581

שרון רביבו

מאמרים נוספים