יום הולדת נסיכות

הפתיעו את הבת עם יום הולדת נסיכות

מאז קיומם של סרטי דיסני, יותר ויותר בנות חולמות להיות נסיכות בעולם קסום בממלכה גדולה, לובשות שמלות ומתקשטות בכתרים ושרביטים .ביום הולדת כזה כל חוגגת תזכה להיות נסיכה ליום אחד, וכל חברותיה יבואו לשמח אותה בנשף היום הולדת שלה, יתאפרו, יתקשטו ויעשו לה שמח.

 

יום הולדת הוא יום מיוחד וככזה, יש לחגוג אותו בצורה מיוחדת. וממש כשם שמבוגרים היו רוצים לחוש ביום זה מיוחדים ולעמוד במרכז, כך גם ילדים ולכן עלינו לתכנן עבורם חגיגה קסומה, בלתי נשכחת ויוצאת דופן. לכן אם הבת הקטנה חולמת כל ימיה להיות נסיכה ומתמוגגת כאשר רואה סרטים של דיסני, אין זמן טוב יותר מיום ההולדת כדי להגשים לה את החלום. ביום ההולדת היא תוכל להפוך להיות נסיכה מהאגדות ותיהנה מחוויה שמתעלה מעל כל דמיון.

כל הסיבות לבחור ביום הולדת של נסיכות

ביום זה, זוכה הילדה ליום מפנק בו היא במרכז תשומת הלב, לבושה ומרגישה לגמרי כנסיכה אמתית. כל החוגגות זוכות להצצה ביום מרגש זה לאגדה נפלאה שהן מכירות ואוהבות: הנסיכה סינדרלה, הנסיכה רפונזל, היפיפייה הנרדמת, אנה ואלזה, מואנה, כל חוגגת והנסיכה שהיא אוהבת. עולם האגדות אהוב על כל הילדים, ובמיוחד על הבנות וכל אחת הייתה רוצה לקחת לרגע פסק זמן מחיי השגרה ולהרגיש איך זה להיות נסיכה. לכן תכנון מסיבת יום הולדת לנסיכות תמיד תהיה רעיון טוב.

מה כוללת הפעלת נסיכות?

איפור הבנות כמובן בהתאם לגילן, שמלות לחוגגת, אבזרים מלכותיים ושלל אקססוריז כגון שרביטים וכתרים לשאר הבנות, ריקודים, משחקים ושירים, תפאורה צבעונית בנושא אגדות שתיצור חוויה מיוחדת וקסומה. כל הפעלה היא עולם ומלואו ומתכוננת בהתאמה לסוג החגיגה, כמות המוזמנות, הגילאים שלהן ועוד. מלבד אביזרים ותפאורה, המפעילים לרוב מגיעים גם עם הגברה ועם עוד שלל הפתעות אשר יהפכו את החגיגה לכמה שיותר מיוחדת. באופן כללי, לפני שמזמינים מפעילים כאלו או אחרים, רצוי לשאול מה כלול במחיר וכך להיות יותר חכמים.

הפתיעו את הבת עם יום הולדת מיוחדת

יום הולדת של נסיכות זהו הקונספט היחידי בו החוגגת יכולה להרגיש מלכותית, לשים את עצמה במרכז ולהפוך לנסיכה שהיא גם המסמר של האירוע. כל הילדים הגיעו כדי לחגוג אתה ועם תלבושת מפוארת של נסיכה, היא תרגיש פשוט נפלא וכל תשומת הלב תופנה אליה. בהפעלה שכזאת זוכות הילדות להבין איך זה מרגיש להפוך לנסיכה ליום אחד, נהנות משלל פינוקים בדיוק כמו שהן אוהבות והכי חשוב: נהנות מתשומת הלב של כל המשתתפים. לכן אם אתם מתלבטים, אין ספק כי מומלץ וכדאי לתכנן יום הולדת נסיכות, מסיבה שהנסיכה שלכם לא תשכח לעולם.

 

מעוניינים להפתיע את הילדה עם יום הולדת מהאגדות? לרשותכם אינספור מפעילים, רעיונות ואפשרויות הזמינים עבורכם בפורטל מסיבו.נט, בעזרתם תוכלו להפוך כל חגיגה פשוטה לקסומה ומיוחדת במינה!

המלצות אחרונות