חדרי בריחה

חדרי בריחה

מחפשים חוויה שונה ומלהיבה עבור ילדיכם?  חדרי בריחה הם חוויה יוצאת דופן בסוגה ובריגוש שבה, המתאימה לימי הולדת, לימי כיף, לבלוי משפחתי, לקייטנה, וכצ'ופר – עם סיבה מיוחדת או בלעדיה.

חדרי בריחה מאפשרים לחוות חוויה שונה, מאתגרת, המחייבת מחשבה, שיתוף פעולה ועבודת צוות. מדובר בחוויה שההנאה ממנה כרוכה ואף מותנית בעמידה באתגר שהיא מציבה. אם אתם מחפשים בילוי מיוחד שייזכר, בוודאי, כחוויה יוצאת דופן- חדרי בריחה הם בילוי מסוג כזה.

כאן, בקטגוריה זו, ריכזנו עבורכם מבחר חדרי בריחה באזורים שונים ברחבי הארץ. בהנחה כי (כמעט) תמיד יש פעם ראשונה- אין כמו יום הולדת של הבן או הבת שלכם להיות הפעם הראשונה שבה יתנסו ילדי הכיתה ו/או השכבה בחוויה שמזמנים חדרי בריחה. מדובר בפעילות שמתאימה גם לצורך גיבוש קבוצות וצוותים של ילדים ונערים.

המלצות שניתן לקבל ממי שהתנסו בחוויה זו יכולים לתת לכם מושג כל שהוא על עצמת החוויה הצפויה לילדים שלכם כאשר ישהו בחדר בריחה וירגישו שהם מתנסים במשהו חדש, שונה, זר, אולי מפחיד בהתחלה, ואחר כך, בהדרגה, הופך להיות מרתק.

המלצות אחרונות
הופעה מרתקת ומדהימה! 13/02

ילדינו, ליבי ואלמוג, הם עולמנו ואין דבר שמשמח אותנו יותר מצחוקם. לפני כחודש חגגנו לביתנו יומולדת 7 והזמנו את ענבל הקוסמת המדענית. ענבל הגיעה למעלה משעה לפני המוזמנים ופשוט הקסימה אותנו- עם חיוך גדול, ברק בעיניים ואנרגיות נהדרות. ביתנו הייתה בעננים- מאושרת כלכך! לא הפסיקה לצחוק בזכות ענבל! הילדים הגיעו וענבל במקצועיות ובכישרון גדול והמון קסם אישי הופיעה בפניהם- ואנחנו חייבים להודות שמעולם לא ראינו את בני ובנות כיתתה מרותקים, נלהבים וצוחקים כלכך!!! התכנית מדהימה- כל החלק המדעי מהפנט (אפילו אנחנו "המבוגרים" מצאנו עצמנו "נשאבים" מרותקים ומתרגשים מכל האפקטים ), הקסמים מאוד מושקעים והילדים לא מפסיקים: "וואו!!! איך זה קרה??" ביתנו הפכה לקוסמת ולמדענית והייתה מאושרת, צוחקת ונרגשת. ענבל מוכשרת בטירוף, עם המון אהבה לילדים נתנה הופעה מדהימה, הפכה את החגיגה שלנו לבלתי נשכחת. היום, למעלה מחודש אחרי, הורים עדיין מספרים לי שילדיהם מספרים שזו הייתה המסיבה הטובה ביותר ומי זו הקוסמת היפה / המדענית המוכשרת הזו.... תודה רבה, ענבל, את מדהימה!!!משפחת חכמון, תל מונד

077-9967946 077-9967946

הכניסו מספר טלפון לחזרה:

*
077-9968368 077-9968368

הכניסו מספר טלפון לחזרה:

*
077-9969552 077-9969552

הכניסו מספר טלפון לחזרה:

*
0722409004 0722409004

הכניסו מספר טלפון לחזרה:

*
קופונים