כתבות ומאמרים

טיפים בבחירת אטרקציות לבת מצווה

מזל טוב! אתם עומדים בפני אחד האירועים המרגשים שיש: בת מצווה! האפשרויות שמוצעות היום לאירוע בת מצווה ולאטרקציות בבת מצווה הן רבות, אז הנה כמה טיפים חשובים בבחירת האטרקציות המתאימות לאירוע הבת מצווה.

התאמת האטרקציה לעונה המתאימה

ישנן אטרקציות שמתאימות לעונת הקיץ ולמרחב הפתוח, ויש כאלו שמתאימות יותר למרחב סגור ולימי החורף הקרירים, הנה כמה דוגמאות לאטרקציות הכי מיוחדות ומקוריות לבת מצווה:
מתנפח פול מון – מתנפח עם אורות אולטרא סגולים, רמקול ולייזרים, ובעיקר מסיבה מטורפת בתוך המתנפח. מומלץ לימי הקיץ החמים, לפעילות במקום פתוח.
FUNטסטי מסיבת סדנאות לבנות – סדנא מדליקה משולבת עם הפעלה, יכולה בהחלט להתאים למרחב סגור בימות החורף הקרירים.
קליעת צמות – אטרקציה נהדרת ואהובה, שמתאימה לכל ימות השנה, גם למקום פתוח וגם למקום סגור.
קראוון ההפעלות של Game On – עמדות משחק מרתקות, משחקי מציאות מדומה, ריקודים ומוזיקה, אטרקציה נהדרת שיכולה להתאים לימות הריץ ולמרחב הפתוח.

התאמת האטרקציה לכמות המשתתפים

מומלץ לבחור אטרקציות שיתאימו לכמות המשתתפים, על מנת שכולם יספיקו ליהנות מהאטרקציה, מצד אחד, ושגם לא ייווצר מצב בו יש מעט מדי משתתפים ביחס לאטרקציה עצמה. הנה כמה דוגמאות:
סטנד אפ לילדים עם עופר ומאור – מופע סטנד אפ קורע, שמתאים יותר לקהל גדול יותר של משתתפים, על מנת שאלמנט ההופעה יהיה חזק יותר.
טאגבוקס תא צילום לאירועים – תא צילום שיכול להדפיס מזכרת, ולשתף את האירוע ברשתות החברתיות. בהחלט מתאים לכל סוגי האירוע מבחינת כמות משתתפים.
צחוק שואו – אימפרוביזציה, ריקודים ומוסיקה איכותית, עמדת צילום, משחקים, כל אלו בהחלט מתאימים לאירוע עם אורחים רבים!

בחירת מקום האירוע

אנו ממליצים לכם קודם כל להיסגר על מהות האירוע, מה חשוב לכם שיהיה באירוע, אלו אטרקציות, ולפי האטרקציות ותוכן האירוע, תוכלו לבחור את מקום האירוע, ולא להתאים את האטרקציות למקום האירוע אותו בחרתם. יש אטרקציות שאפשר לעשות במקום פתוח כמו שציינו, או במקום סגור, וחשוב לקחת זאת בחשבון. למשל, ספא פינוק הוא אטרקציה פופולארית במיוחד, הכוללת פעילויות כגון מריחת לק, תלבושות, תצוגת אופנה, אשר בהחלט אפשר לערוך בבית.

אבל אטרקציה נהדרת כמו מסיבת אוזניות וסטנד אפ, הכוללת קריוקי, משחקים וריקודים, אולי פחות מומלץ בתוך הבית.

פעילות אסקייפ עם יעל ושודדי הקאריביים – פעילות מרתקת ומאתגרת הדורשת מחשבה יצירתית ושיתוף פעולה, בהחלט כדאי לתכנן מראש את מקום האירוע, בשטח פתוח כמובן.

תקציב האירוע

אם פעם היינו מסתפקים במסיבת כיתתית, הרי שהיום, חגיגת בר מצווה או בת מצווה עלו מדרגה, ואיתם גם ההוצאות. אנו ממליצים לנהל תקציב כמה שיותר מדויק עם כל הוצאות האירוע, כך שיהיו לכם כמה שפחות הפתעות בהיבט הזה. יש לקחת בחשבון את מקום האירוע, אוכל, אטרקציות, מוסיקה והגברה, וכמובן, הוצאות של הכנות למיניהן (בגדים למשל) עבור החוגגת הנרגשת!

שיהיה במזל טוב וחגיגה נהדרת!

מאמרים נוספים