טיפים לארגון יום הולדת לילדים

טיפים לארגון יום הולדת לילדים
טיפים לארגון יום הולדת לילדים

על מנת לספק הפעלה מדליקה באמת עבור הילדים שלכם בימי ההולדת – הכנו עבורכם מספר עצות וטיפים אשר יישומם יהפוך כל אירוע יום הולדת לחוויה בלתי נשכחת. על מנת לקלוע לצרכים של האירוע שלכם, יש ליישם את הכללים הבאים בהתאם למיקום האירוע, רמת התפאורה והכיבוד הרצויים, ואופי ההפעלות. מאמר זה שימש קוראים רבים בדרכם למסיבת יום הולדת מטריפה במיוחד עבור הילדים שלהם.


מיקום האירוע
מיקום האירוע יכול להיות בבית החוגג, בחצר, בתוך הבית, או במתחם אירועים. בהתאם למזג האוויר – קובעים האם יסופק מיקום חיצוני או פנימי. בהתאם לכמות האורחים קובעים אם החגיגה תהיה בבית או באולם. בדרך כלל, המוזמנים הם ילדי הגן או הכתה של הילד, ואז בית פרטי הוא שמספיק, אולם ישנם כל מיני מקרי קצה – כמו ילדים שהחליטו להזמין את כל שכבת בית הספר שלהם, ואז ניתן לשקול חגיגה באולם או, אם מזג האוויר מאפשר זאת, מסיבת גן תחת כיפת השמיים.


משאבי האירוע: התפאורה והכיבוד
ברוב חגיגות יום ההולדת הביתיות אין צורך להשקיע בתפאורה יוצאת מגדר הרגיל. לרוב – שולחן כיבוד רחב יספיק על מנת להחזיק את האירוע. השולחן יכול לשמש הן לנשנושים במהלך האירוע והפעילויות והן במהלך הפסקת האוכל הגדולה – אז מומלץ להגיש FAST FOOD נפוץ באירועי יום הולדת כמו פיצה, קרפ צרפתי, נקניקיות ועוד. 


אופי הפעילות, קביעתה ויישומה
ישנם ערוצים רבים של פעילויות שניתן לחגוג את המסיבה באמצעותם, פעילויות המהוות הפעלה מדליקה. האופן המומלץ ביותר לקבוע את הפעילות הוא לשבת עם הילד החוגג ולתת לו לבחור ממניין אפשרויות. במקרים רבים, אתם צפויים לשמוע שהוא מעוניין בחגיגה דומה לזו שחגג ילד אחר, אולם גם במקרים אלו מומלץ לגוון מעט על מנת ליצור עניין לחוגגים.

 

        

 

עניין נוסף שחשוב לשים עליו דגש הוא הקונספט של האירוע: באיזה תחום-חיים הוא יתמקד. ניתן לחגוג יום הולדת קוסמים וליצנים, כשרונות צעירים בנוסח כוכב נולד, לשלב נושא טכנולוגי כלשהו, ועוד. לרוב, הילד בעצמו כבר יידע מהו הקונספט הרצוי לו.

מבחינת לוגיסטיקה ותשלומים – חשוב לסגור את כל פרטי עלות-תועלת מראש. על המפעיל לשלוח במייל או על נייר את תנאי ההתקשרות. במידה ומשולבים אמצעים בעלי סיכון בחגיגה כמו טרמפולינות ומתנפחים על ההורים לבקש פוליסת ביטוח מלאה. רצוי לוודא שהמפעיל מנוסה בהפעלות לימי הולדת לילדים בגילאים הרלוונטיים לכם ויודע לדאוג מראש להכנות המתאמות מכל הבחינות.

לסיום, עשו טיול קצר ובואו להכיר את המפעילים לימי הולדת של מסיבו.נט ותוכלו למצוא לכם מפעיל מתאים שידאג לכם לאירוע מושלם !
תהנו :)

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם החברים!

המלצות אחרונות
להטוטל המדהים!!
13.01.19

חגגנו בשישי האחרון יומהולדת לשתי בנות שבע ולבני כיתתם אשר בכתה א.חשבנו על הפעלה בתחום הלהטוטנות והזמנו את להטוטל.הבחירה היתה מושלמת!!!! וקלעה בול.מי שחווה את יומההולדת עם עם המפעיל להטוטל יכול להזדהות עם כל המלצה והמלצה הרשומה פה.מרגע הגעתו ועד סוף יומההולדת,הכל נעשה בצורה זורמת שקטה ומשתלבת.ניתנה במה לבנות החוגגות יחד עם ההופעה של להטוטל.הבנות היו במרכז נהנו וצחקו מכל רגע וגם קהל הילדים וההורים שמסביב. הגישה לילדים מדהימה ובגובה העיניים.הכל נעשה בנועם ובשקט ובזרימה לכל מצב שהוא. המוסיקה לכל אורך ההפעלה כשהיתה,גם עוד לפני התחלת יומההולדת ובמהלכה היתה נעימה כייפית וגם מקפיצה בהתאם לסיטואציה. בחלק השני.היתה מסיבת קרנבל כשכל הילדים משתתפים ונהנים ונוטלים חלק בהפעלת מכשירי הלהטוטנות ולאורך כל הדרך היה חיוך על פניהם. בחלק האחרון היתה פעילות מדהימה של יצירה וגם אז שהילדים כבר עייפים יותר הצליח טל בסבלנות רבה בהומור ובסבלנות לגרום לילדים לשבת בריכוז ובהנאה. לילדות ולנו יהיה זכרון שמח וכייפי מיומהולדת מושלמת ומושקעת.ממליצים מכל הלב