טיפים לעוגת יום הולדת מנצחת

טיפים לעוגת יום הולדת מנצחת

העוגה היא אחד הדברים המרכזיים ביום החגיגי של הילד, מלבד הטעם, בו הילדים לרוב לא מתלוננים, לעיצוב והצבעוניות של העוגה יש חלק מכריע. אז איך נביא למסיבה עוגה שתפתיע את כולם ועל מה חשוב לתת דגש? הנה לכם כמה טיפים מדליקים לעוגה יום הולדת מנצחת!

 

יום הולדת הוא יום חגיגי ומרגש. יום יחיד ומיוחד. חגיגת יום הולדת היא המקום והזמן שבהם באה לידי ביטוי המשפט בשיר האומר כי"אין אין אין חגיגה בלי בלי בלי עוגה". במסיבו.נט מוצעים רעיונות לעוגות מרשימות לימי הולדת- לבנות ולבנים. בגלריה של אופות העוגות באתר, לדוגמה מובא שפע של הצעות לעוגות: בוב ספוג, דורה, ברבי ובאץ, פו הדוב, עוגות סיפורי ילדים, ספיידרמן וסוניק, פרפר, פיות, כדורגל, מיקי מאוס ועוד.

שכבת הציפוי העליונה של עוגת יום ההולדת עשויה דפי סוכר אכילים. לאחר שנהנים מהתמונה ומתעדים אותה באייפונים, ניתן לאכול ממנה, מנה מנה, פרוסה אחר פרוסה. 

לבד מהעוגה המרכזית במסיבה, עוגת יום הולדת מעוצבת, מושקעת, רבת שכבות, שובת עין, ניתן להעשיר את המסיבה בבראוניז, בבצקים לאכילה ולמשחק, באצבעות שוקולד, בפרחי מרשמלו ופירות, בטארטים שונים, אצבעות שוקולד ועוד.

 

הפתעה בתוך הפתעה

על מנת להעצים את העניין בעוגת יום ההולדת ניתן להחביא בה מתנות קטנות, נושאות את שמות הילדים המשתתפים במסיבה, כאשר כל ילד וילדה אשר בתהליך פריסת העוגה מתגלה המתנה הזעירה הנושאת את שמם, מתכבדים בפרוסת העוגה שבה היא נמצאה.

חתן או כלת יום ההולדת יכולים, כמובן, להזמין עוגה כאוות נפשם. אפשרויות היצירה בתחום עוגות יום ההולדת הן רבות ומגוונות.

 

חשיבות העיצוב

קישוט העוגה ועיצובה מהווה מרכיב חשוב, אולי אף עיקרי, בבחירת העוגה, שהרי עוגת יום הולדת לילדים אמורה להרשים ולגרות. לשם כך מועדפות עוגות גבוהות, רבות- שכבות.

על מנת להיענות לציפיות הילדים החוגגים יום הולדת רצוי ומומלץ לאפשר להם לבחור את סוג העוגה שבה הם רוצים. אם מי מהם רוצה שעל העוגה תתנוסס תמונתו- אין כל קושי טכני להיענות לבקשה.

אף שנכון, ראוי ורצוי לעודד ילדים ולהרגילם לאכילה מאוזנת, לא מומלץ להפוך את יום ההולדת ליום שבו תטיפו, ההורים, לילדיכם להתחיל לשנות את הרגלי האכילה. יום ההולדת הוא יום שכל כולו קודש לרצונות ולמאוויים, יום שבו רצוי להתיר להם לאכול ולכבד את הילדים שיבואו למסיבה כאוות נפשם (ככל שהתקציב שלכם מאפשר זאת).

 

העוגה הכי טעימה לי

כמו כל דבר ואולי אף ביתר שאת- עוגה מנצחת ליום הולדת היא, בעיקרה, שאלה של טעם. טעם אסתטי וטעם העוגה עצמה. אין מתכון אחיד ואין מתכונת אחת לעוגה מנצחת. לכל ילד יש טעם והעדפה אישיים. על מנת לאפשר בחירה חופשית, ניתן לחשוף אותו להיצע העשיר של עוגות ימי הולדת ולהניח לו לבחור את העוגה, אשר עצם מתן חופש הבחירה לבחור בה הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה של מסיבת יום ההולדת.

 

בשורה התחתונה,מה שחשוב בבחירת עוגה ליום הולדת זה שהיא תהיה: יפה, מעוצבת, מקושטת, מרשימה, מעוררת תיאבון, טעימה ומעוררת רצון לעוד ועוד. יש לא מעט מתכוני עוגות שמקיימים את התנאים ההכרחיים האלה לעוגה האולטימטיבית ליום הולדת. במסיבו.נט תוכלו ליהנות ממגוון אופות ומעצבות עוגות מיוחדות לימי הולדת, להתרשם מהעיצובים ולהתאים לעצמכם עוגה מנצחת, מן הסתם, כמשוער, העוגה המנצחת היא העוגה שאותה הכי רוצים. בתיאבון ומזל טוב!

המלצות אחרונות