טיפים לעיצוב ותכנון יום הולדת פיות

טיפים לעיצוב ותכנון יום הולדת פיות

בוקר או אחר הצהריים של פיות זו דרך נהדרת וקסומה לציין את יום הולדתה של בתכם. וכנדרש מיום הולדת קונספט, עליכם להשקיע מחשבה מרובה בכל השלבים החל מהתכנון, דרך העיצוב ועד להפעלה שבוחרים.
 

תכנון יום הולדת לבנות זו משימה כיפית ומהנה. זו ההזדמנות שלכם ללכת עד הסוף ולתכנן מסיבה ביד רמה. כאשר מדובר בבנות, הרי שתכנון ועיצוב המתחם משחק תפקיד מרכזי. זה הזמן להשאיר את העוגה עם הסוכריות מאחור ואת הצלחות עם החטיפים ולקחת את המסיבה צעד אחד קדימה, אל עבר עולם של אבקת פיות, שרביטים, פרפרים, כנפיים ושרביטים.

מתחילים עם ההזמנה

ההזמנה היא השלב הראשון היות והיא יוצרת את הרושם הראשוני ובעצם מכינה את האורחות לעתיד לבוא. כמובן שכאשר מדובר במסיבה של פיות ניתן בהחלט לבחור בהזמנות בעיצוב אישי, במיוחד שהמסיבה מתוכננת לבנות בלבד ואין כמות גדולה של מוזמנים. כאן עומדות לרשותכם המון אפשרויות ובכל אפשרות שתבחרו, הוספת אבקת פיות, נצנצים, טושים נוצצים וזוהרים ומדבקות מתאימות יוסיפו לאופייה של ההזמנה ויהפכו אותה ליותר מקורית. קחו בחשבון שכל הזמנה ולו הפשוטה ביותר אפשר לשדרג בעזרת אלמנטים שונים מעולם הפיות, לכן זה המקום לגלות יצירתיות.

חשבו בצבעוניות של יער

בניגוד לימי הולדת בנות אחרים בהם עליכם לחשוב ורוד בעיקר, כאן קשת הצבעים מעט יותר רחבה וניתן בהחלט לבחור בגוונים של ורוד, סגול וירוק. בעזרת אלמנטים שונים מעולם הפיות ניתן ליצור אווירה קסומה בכל חלל, בין אם אתם בוחרים לחגוג בחצר הבית ובין אם בתוכו. בעיקרון בעת עיצוב יום הולדת פיות עליכם לחשוב במונחים של יער קסום: פרחים, פרפרים, דמויות של פיות, כלים מיוחדים, פריט מרכזי לשולחן שימשוך את תשומת הלב כמו למשל פטרייה ענקית או בול עץ וכיוצא בכך. אל כל אלו ניתן כמובן להוסיף דגלונים, שרשראות של פיות או שאר קישוטים שמתאימים לנושא.

ההשקעה בכלים מיוחדים נדרשת

העיצוב הנכון הוא מהותי, היות והוא שיהפוך את יום ההולדת השגרתית ליום הולדת נושא. יש לציין כי העיצוב בא לידי ביטוי בפרטים הקטנים אשר יוצרים את ההבדל ולכן יש לתכנן ולבחור בקפידה גם את הכלים בהם בוחרים לעשות שימוש. אם בוחרים בכלים חד פעמיים, ניתן בהחלט לבחור בערכת פיות ייחודית או בכלים ולהם מראה מעט עתיק. כמו כן רצוי לחשוב על כלי הגשה ועל הסטנדים עליהם הם יעמדו היות ואלו יכולים להשפיע על האווירה הכללית.

תפריט מעוצב גם הוא הכרחי

כמובן שיום הולדת בסגנון פיות זו ההזמנות שלכם להוכיח למה אתם מסוגלים ולכן אם ברצונכם ליצור את הרושם והאווירה הרצויה יש להשקיע גם בתפריט אותו מגישים. תוכלו לעשות זאת בעצמכם, או לחלופין לבחור בדוכני מזון או בחברה מקצועית שתוכל לעצב מנות קטנות כרצונכם. במידה והחלטתם להתנסות, הרי שכאן היצירתיות משחקת תפקיד מרכזי, אולם הדבר אינו מורכב כמו שאתם עשויים לחשוב. ניתן להכין שיפודים של פירות או ממתקים בדוגמת שרביטים, להכין סנדוויצ'ים ולחתוך אותם לדוגמאות של פרפרים, כוכבים או פרחים, אפשר להכין קאפקייקס עם תמונות של פיות או עם קצפת בגוונים של ורוד ועוד שלל רעיונות שיהפכו את החגיגה לכמה שיותר ייחודית.

שלל פעילויות והפעלות

השלב האחרון בתכנון ועיצוב יום ההולדת הוא לדאוג להפעלה בנושא של פיות. גם כאן לרשותכם עומדות שתי אפשרויות והן: לעשות את ההפעלות בעצמכם או לבחור במפעילים מקצועיים. לאלו שבוחרים באפשרות הראשונה, באפשרותכם לשלב עמדות שונות של יצירה בהם הבנות יכינו מסכות, כתרים, שרביטים או כל יצירה שמשתלבת בנושא. בנוסף ישנם רעיונות למשחקים שונים אותם ניתן לשלב בחגיגה אותם תוכלו לקחת מהאינטרנט. לאלו מכם אשר רוצים להעצים את החוויה, מומלץ לבחור באפשרות השנייה. ישנן הפעלות רבות לימי הולדת אשר נושא הפיות עומד במרכזן, כך לאחר כל העיצוב והתכנון אתם תוכלו להירגע ולהשאיר את הפעלת הבנות למומחים בתחום.
 

בפורטל מסיבונט תוכלו למצוא שלל רעיונות לעיצוב ותכנון יום הולדת פיות לרבות מפעילים והפעלות מגוונות מהם תוכלו לבחור, וכך לציין את יום ההולדת של בתכם בדרך קסומה וייחודית.

המלצות אחרונות