יום הולדת לפי נושא/קונספט

יום הולדת לפי נושא/קונספט

הורים תכירו טרנד חדש  שכובש את עולם מסיבות הילדים - יום הולדת לפי נושא/קונספט נבחר ועיצוב חלל ושולחן המסיבה בהתאם לקונספט היום ההולדת. 

 

יום יחיד ומיוחד בשנה הוא יום ההולדת ולכן, אם אתם רוצים שמסיבת יום ההולדת של ילדכם תיזכר כחוויה ייחודית, יוצאת דופן, חדשנית ומקורית, קיים היצע עשיר ומגוון של יותר מ- 40 נושאים לחגיגת יום הולדת קונספט שכדאי שתבדקו.

הילד שלכם ודאי ימצא נושא לטעמו במאגר הבלתי נדלה של רעיונות שקיים היום ובינינו - חסרים נושאים? - תוכלו לבחור נושא כגון ספיידרמן או פו הדוב, נסיכה או בובת בארבי. נושאים פופולארים מאוד הם הלו קיטי לבנות ופיראטים לבנים.

כיום ישנם אתרים באינטרנט המספקים לכם ערכות ציוד ואביזרים מוכנות מבעוד מועד למסיבת יום הולדת חווייתית לילדכם. הערכה מוכנה למסיבת קונספט כגון: נסיכות, פיות, דרקונים, פיראטים, דינוזאורים, מכוניות, אימה ועוד.

בחירת נושא ליום הולדת מהווה ערובה להצלחתו הכמעט ודאית: הנושא הנבחר יעמוד במרכז המסיבה וכאן ניתן לעצב  את שולחן הקינוחים ובכלל את חלל החדר בעזרת אביזרים מיוחדים המתאימים לנושא הנבחר עליהם דיוקן הדמות או החפץ : כלים חד פעמיים הכוללים כוסות, צלחות, סכו"ם ומפיות, מפות, מרכזי שולחן, מגוון קישוטים ליצירת אווירה, פרסים, בלונים, שקיות יום הולדת , קעקועים ,הזמנות ועוד- הכול טבוע בחותם הנושא הנבחר..

כמובן לא נשכח שגם את הכיבוד ניתן וחשוב להתאים, את הממתקים, הקאפקייק, המאפים, הסוכריות בכל מיני צורות ולפי הצבעים, וכמובן לא נשכח את עוגת היום הולדת שתהיה בהשראת הנושא שלנו ושתבלוט יותר מכל הקינוחים.

כשאנו מעצבים את שולחן היום הולדת חשוב לא להעמיס יותר מידי, שיהיה מראה נקי, ואסתטי מבחינת סידור הקינוחים והאלמנטים העיצוביים. כדאי לעצב גם רקע מתאים לשולחן, לתלות מאחורי השולחן על הקיר קישוטים, כרזות יום הולדת, שרשראות, תמונות או מדבקות קיר וכו'. כמובן שהכל ילך עם אותו קו עיצובי מבחינת הצבעים שנבחרו.

 

טיפ ממסיבו.נט - על מנת להעשיר ולגוון את מסיבת יום ההולדת ולהפיק ממנה את המיטב- מומלץ להסתייע בשירותיו של מפעיל מקצועי שיהיה אחראי על הפקת המסיבה במקום ובזמן שבו תרצו לחגוג אותה. הוא יאפשר לכם למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בערכה עשירה והמגוונת שבחרתם. אדם שיש לו את הכישורים החברתיים ובעל יכולת להתחבר אל ילדים ולהתחבב עליהם, לרכוש את אמונם, להישמע ולציית לו, יפעיל אותם באופן שיאפשר להם ליהנות ממסיבת יום ההולדת בה השקעתם את כל מאמצכם.

הפעלה של מפעיל מקצועי, מאומן ומיומן, בימי הולדת בכלל וסביב נושא קונספט בפרט עשויה לתרום להצלחה של מסיבת יום ההולדת. לדוגמא יום הולדת פיות, המפעילה מחופשת לפיה ומספרת בעזרת קסמים ומשחקים על עולם הפיות ומאחוריה תפאורה מושקעת המכניסה את כל הילדים לעולם האגדות הקסום.

 

מזל טוב ובהצלחה!

המלצות אחרונות