יום הולדת מדעי

 ביום הולדת מדעי אין קסמים - יש מדע !


מחפשים לחגוג השנה בצורה שונה ומיוחדת? יש לנו רעיון גאוני! תכירו את יום הולדת מדעי: יום הולדת מיוחד שבמהלכו הילדים גם נהנים וגם לומדים. הפעלות מדע לילדים הן הדבר החם היום. כולנו יודעים שילדים ניחנים ביצר סקרנות טבעי, הם תמיד שמחים ללמוד דברים חדשים ועוד במיוחד במסגרת כל כך חגיגית וכייפית.

אז מה קורה ביום הולדת מדעי?
ובכן, כל הפעלה שונה אחת מהשנייה וכמובן שכל הפעלה מותאמת לגילאי הילדים. הפעלה סטנדרטית אורכת בדר"כ כשעתיים, והיא כוללת מופע או סדרה של מופעים העוסקים בנושאים שונים כגון: טבע, ביולוגיה, כימיה ועוד. הילדים לומדים על החומרים השונים המצויים בטבע וזוכים לחזות מול העיניים מה קורה כאשר שני חומרים או יותר מתמזגים זה בזה ויוצרים למשל "הר געש". אחת מההפעלות האהובות ביותר הן הפעלות "שיקויים"- הילדים לא רק צופים אלא גם משתתפים ומכינים בעצמם שיקויים שונים והופכים לאנשי מדע קטנים... הפעלת מדע פותחת בפניהם עולם שלם שלא הכירו ומלמדת אותם עובדות חשובות על העולם שהם חיים בו. מדובר ממש בחוויה מדהימה ומשעשעת בו זמנית.

אז למי מתאימות הפעלות מדע לילדים?
אם כן, יום הולדת מדעי הפך להיות מאוד פופולרי ומבוקש בשנים האחרונות ובעיקר בקרב ילדים בגילאי 5 ומעלה. בגילאים אלו לילדים כבר יש יכולת הבנה של תהליכים, סיבות ותוצאות. הילדים מסוגלים לנתח ולהבין את מה שהם רואים והגילויים שהם נחשפים אליהם לוכדים את תשומת ליבם אותם עוד יותר.

מתי כדאי להזמין הפעלת מדע?
כן ילדים הם מאוד סקרנים, לא חידשנו לכם בכך, ולכן הפעלות מדע יכולות להתאים כהפעלת מדע ליום הולדת, למסיבת סוף שנה לבתי ספר, לכיתות א' ומעלה ולשאר חגיגות ומסיבות לילדים.
בימי הולדת מדע הילדים (וגם המבוגרים) חווים חוויה שלא תשכח! אם הפעלת מדע היא מה שאתם מחפשים אנו ליקטנו עבורכם את המפעילים הטובים ביותר, מה שנותר לכם הוא רק לבחור.

המלצות אחרונות