יום הולדת מדעי

יום הולדת מדעי

 ביום הולדת מדעי אין קסמים - יש מדע !


מחפשים לחגוג השנה בצורה שונה ומיוחדת? יש לנו רעיון גאוני! תכירו את יום הולדת מדעי: יום הולדת מיוחד שבמהלכו הילדים גם נהנים וגם לומדים. הפעלות מדע לילדים הן הדבר החם היום. כולנו יודעים שילדים ניחנים ביצר סקרנות טבעי, הם תמיד שמחים ללמוד דברים חדשים ועוד במיוחד במסגרת כל כך חגיגית וכייפית.

אז מה קורה ביום הולדת מדעי?
ובכן, כל הפעלה שונה אחת מהשנייה וכמובן שכל הפעלה מותאמת לגילאי הילדים. הפעלה סטנדרטית אורכת בדר"כ כשעתיים, והיא כוללת מופע או סדרה של מופעים העוסקים בנושאים שונים כגון: טבע, ביולוגיה, כימיה ועוד. הילדים לומדים על החומרים השונים המצויים בטבע וזוכים לחזות מול העיניים מה קורה כאשר שני חומרים או יותר מתמזגים זה בזה ויוצרים למשל "הר געש". אחת מההפעלות האהובות ביותר הן הפעלות "שיקויים"- הילדים לא רק צופים אלא גם משתתפים ומכינים בעצמם שיקויים שונים והופכים לאנשי מדע קטנים... הפעלת מדע פותחת בפניהם עולם שלם שלא הכירו ומלמדת אותם עובדות חשובות על העולם שהם חיים בו. מדובר ממש בחוויה מדהימה ומשעשעת בו זמנית.

אז למי מתאימות הפעלות מדע לילדים?
אם כן, יום הולדת מדעי הפך להיות מאוד פופולרי ומבוקש בשנים האחרונות ובעיקר בקרב ילדים בגילאי 5 ומעלה. בגילאים אלו לילדים כבר יש יכולת הבנה של תהליכים, סיבות ותוצאות. הילדים מסוגלים לנתח ולהבין את מה שהם רואים והגילויים שהם נחשפים אליהם לוכדים את תשומת ליבם אותם עוד יותר.

מתי כדאי להזמין הפעלת מדע?
כן ילדים הם מאוד סקרנים, לא חידשנו לכם בכך, ולכן הפעלות מדע יכולות להתאים כהפעלת מדע ליום הולדת, למסיבת סוף שנה לבתי ספר, לכיתות א' ומעלה ולשאר חגיגות ומסיבות לילדים.
בימי הולדת מדע הילדים (וגם המבוגרים) חווים חוויה שלא תשכח! אם הפעלת מדע היא מה שאתם מחפשים אנו ליקטנו עבורכם את המפעילים הטובים ביותר, מה שנותר לכם הוא רק לבחור.

המלצות אחרונות
להטוטל המדהים!! 13/01

חגגנו בשישי האחרון יומהולדת לשתי בנות שבע ולבני כיתתם אשר בכתה א.חשבנו על הפעלה בתחום הלהטוטנות והזמנו את להטוטל.הבחירה היתה מושלמת!!!! וקלעה בול.מי שחווה את יומההולדת עם עם המפעיל להטוטל יכול להזדהות עם כל המלצה והמלצה הרשומה פה.מרגע הגעתו ועד סוף יומההולדת,הכל נעשה בצורה זורמת שקטה ומשתלבת.ניתנה במה לבנות החוגגות יחד עם ההופעה של להטוטל.הבנות היו במרכז נהנו וצחקו מכל רגע וגם קהל הילדים וההורים שמסביב. הגישה לילדים מדהימה ובגובה העיניים.הכל נעשה בנועם ובשקט ובזרימה לכל מצב שהוא. המוסיקה לכל אורך ההפעלה כשהיתה,גם עוד לפני התחלת יומההולדת ובמהלכה היתה נעימה כייפית וגם מקפיצה בהתאם לסיטואציה. בחלק השני.היתה מסיבת קרנבל כשכל הילדים משתתפים ונהנים ונוטלים חלק בהפעלת מכשירי הלהטוטנות ולאורך כל הדרך היה חיוך על פניהם. בחלק האחרון היתה פעילות מדהימה של יצירה וגם אז שהילדים כבר עייפים יותר הצליח טל בסבלנות רבה בהומור ובסבלנות לגרום לילדים לשבת בריכוז ובהנאה. לילדות ולנו יהיה זכרון שמח וכייפי מיומהולדת מושלמת ומושקעת.ממליצים מכל הלב

077-9966453 077-9966453

הכניסו מספר טלפון לחזרה:

*
077-9967996 077-9967996

הכניסו מספר טלפון לחזרה:

*
077-9968368 077-9968368

הכניסו מספר טלפון לחזרה:

*
077-9966449 077-9966449

הכניסו מספר טלפון לחזרה:

*
077-9966443 077-9966443

הכניסו מספר טלפון לחזרה:

*
קופונים