יום הולדת מיוחד לבנים

יום הולדת מיוחד לבנים

הפעלות עבור יום הולדת לבנים הן שם כללי להפעלות שבדרך כלל בנים מאוד מתחברים אליהן. מדובר בהפעלות מגוונות מאוד ובדרך כלל כאשר הורים מחפשים יום הולדת לבנים הם מתכוונים לפעילויות שהן בעלות אופי ספורטיבי. עם זאת ראוי לציין כי כל יום הולדת לבנים מתאים באותה מידה גם לבנות.
במאמר זה נספר קצת אודות סוגי ההפעלות המבוקשות ביותר עבור יום הולדת לבנים.

 

יום הולדת לבנים - כמה דוגמאות להפעלות:


יום הולדת לייזר- הפעלה של משחקי לייזר טאג- משחקי מלחמה עם רובי לייזר (אינפרא אדום). זו פעילות ספורטיבית המדמה מלחמה בין קבוצות והיא יכולה להתקיים כמעט בכל מקום. שמים כאן דגש על יכולת לשתף פעולה בתוך קבוצה, גיבוש קבוצתי ואף חשיבה אסטרטגית לניצחון. זו פעילות מאוד אנרגתית ברוח ידידותית ומהנה.

יום הולדת רובוטים – הפעלה מרתקת ומיוחדת מאוד עבור ילדים המטפחת את הביטחון והיצירתיות של כל ילד. בהפעלה מגיעים מדריכים ומלמדים את הילדים כיצד לבנות רובוט. כל ילד זוכה לבנות רובוט בעצמו לפי טעמו האישי ולבסוף כולם מדגימים את היצירות שלהם. זו חוויה לימודית מהנה ומאתגרת, כאשר כל ילד זוכה להרגיש מיוחד, יצירתי וגאה על הישגיו.

יום הולדת כדורגל- זו הפעלה שמגשימה פנטזיה והופכת את כל הילדים באירוע לשחקני כדורגל מקצועיים ליום אחד, כאשר ילד היום הולדת הוא בדרך כלל הקפטן. כיאה לכוכבי כדורגל, הילדים מתחילים עם תרגילי חימום מגוונים ממש כמו שחקני נבחרת מקצועיים ולאחר מכן מתקיים טורניר בין שתי קבוצות ובסיומו זוכים בגביע. ברוב ההפעלות כולם גם מקבלים מדליות בסוף המשחק.

קארטינג לילדים- כיום ישנן פעילויות קארטינג מלהיבות במיוחד לילדים. קארטינג חשמלי הוא הלהיט היום וניתן לקיים "מיני" מרוצי מכוניות למעשה כמעט בכל מקום. המפעילים מגיעים עם כל הציוד והמכוניות ומכינים לילדים מסלול מרוצים ממש כמו בסרטים. זו פעילות מוטורית מיוחדת ומהנה מאוד המלמדת גם זהירות בדרכים. הילדים מרגישים כמו גדולים וזוכים בפעילות אנרגתית ומלהיבה.

פעילות מוטורית נוספת שניתן לשלב ביום ההולדת היא פעילות עם רכבים ממונעים לילדים המתאימים לגילאי 3 עד 8.

תחרויות ואתגרים- זהו שם כללי להפעלה ייחודית המאגדת בתוכה כמה תחרויות. היא לא מתמקדת רק בתחרות אחת אלא מציגה מספר אתגרים לילדים. בדרך כלל מדובר הן באתגרים מחשבתיים והן באתגרים ספורטיביים. זו תכנית מאוד מעניינת ומגוונת שמפעילה את הראש ואת הגוף גם יחד. הילדים מתחלקים לקבוצות ומתחרים זה בזה בתחרויות שונות כגון חידונים וריצה וכמובן גם זוכים בגביעים ומדליות.

תוכלו לקבל רעיונות להפעלות נוספות ליום הולדת בנים אצלנו באתר מסיבו.נט.

 

המלצות אחרונות