כתבות ומאמרים

יום הולדת ספורטיבית לילדים

אם ילדיכם פשוט אוהבים ספורט, אז מסיבת יום הולדת בנושא ספורט היא הרעיון המושלם. מכדורגל, דרך אתגר הנינג'ה ועד מכוניות מתנגשות תוכלו להתאים אישית את הנושא לפי העדפותיהם של אורח או אורחת הכבוד. הטיפים הבאים יעזרו לכם להתחיל, ויציעו כמה רעיונות ליומולדת סופר ספורטיבית.

רעיונות לפעילויות ספורטיביות ליום ההולדת

אז אתם כבר יודעים שיום ההולדת של ילדיכם תהיה ספורטיבית ואנרגטית, אך עוד לא בחרתם קונספט מרכזי. כדי לבחור עליכם קודם כל להבין מהן האפשרויות שעומדות לרשותכם, ולא חסרות כאלו אם נהיה כנים. ריכזנו עבורכם כמה מהאפשרויות הפופולריות ביותר:

יום הולדת כדורסל – אם הילד או הילדה פשוט אוהבים כדורסל, יום הולדת כדורסל הוא הבחירה האולטימטיבית. הפעלה בנושא כדורסל מתאימה לבנות ולבנים ותדאג שאף אחד מהמשתתפים לא יהיה משועמם אפילו לדקה. לאורך יום ההולדת הילדים שותפים להפעלות ספורטיביות בנושא כדורסל. 

יום הולדת מוטורי – הילד או הילדה אוהבים מכוניות מרוץ? או פשוט משתגעים על קורקינט חשמלי? אתם יכולים להפתיע אותם עם יום הולדת בקונספט מוטורי. ימי הולדת המשלבים מכוניות על שלט או כלים ממונעים כמו קורקינט חשמלי מאוד מגבשים, מהנים ומלאים באדרנלין. את המסלולים אפשר להרכיב בכל מקום בין אם אצלכם בחצר ובין אם בפארק הקרוב.

יום הולדת כדורגל – אי אפשר לחשוב על יום הולדת ספורטיבי מבלי שכדורגל יקפוץ לראש, ובאמת יום הולדת כדורגל זהו קונספט אהוב, אם לא האהוב ביותר, בעיקר שמדובר בבנים, אבל אין ספק שאם ההפעלה הנכונה, אין שום מניעה שגם בנות הכתה ישתתפו. יום הולדת ספורטיבי בנושא כדורגל יכלול מלא הפעלות ופעילויות ויבטיח שכולם יחזרו הביתה עייפים אך מרוצים.

אתגר הנינג'ה – כמעט ואין ילד או ילדה שלא מכירים את התכנית נינג'ה ישראל וחולמים להתנסות באתגרי ספורט דומים לאלו שיש בתכנית. יום הולדת אתגר הנינג'ה מגשים חלום לילדים ומאפשר לילדים לנסות לעמוד באתגר. מלבד אתגר הנינג'ה יום ההולדת כולל פעולות ספורטיביות נוספות כך שאף משתתף לא ירגיש משועמם.

לייזר טאג – אם עוד לא ניסיתם מעולם אתם בוודאי לא יודעים עד כמה מדובר בהפעלה מדליקה שאף אחד לא ישכח. חלמתם על חגיגת יום הולדת שתיחרט בזיכרון? הפעלת לייזר טאג היא הבחירה הנכונה. ישנם סוגים שונים של פעילויות שאפשר לעשות כמו משחק הדגל, השורד האחרון, חיסול ממוקד ועוד המון אפשרויות כיפיות ומיוחדות.

טיפים לתכנון מסיבת יום הולדת ספורטיבית

מלבד חשיבה על הקונספט של היום הולדת והזמנת מפעילים הקפידו על כל הפרטים הקטנים שעושים הבדל גדול. הכינו הזמנות בסגנון הנבחר, קנו קישוטים מתאימים, חשבו על הלוקיישן המושלם לפעילות, על תפריט שיכול להתאים, על עוגה ספורטיבית ומעוצבת ועל הפתעות שישאירו מזכרת נחמדה וטעם של עוד לאורחים. כמו כן שימו לב שההפעלה שאתם בוחרים מתאימה בדיוק לגילאים של המשתתפים.

מאמרים נוספים