יום הולדת לבנים

ימי הולדת לבנים בגילאי 8-10

ימי הולדת לבנים בגילאי 8-10

בחירת הפעלות לימי הולדת זהו אינו עניין של מה בכך. מלבד מקצועיותם של המפעילים יש לוודא כי ההפעלה מתאימה לגילאים של הילדים כמו כפפה. איך עושים זאת? בשביל זה אנחנו כאן!

 

תכנון יום הולדת זו משימה אשר דורשת מכם היערכות רבה. אולם אין זה מספיק למצוא הפעלות לילדים ולנוח על זרי הדפנה, אלא שעליכם להיות בטוחים ולוודא כי ההפעלה תהיה מתאימה לגילאים של הילדים החוגגים ולא פחות חשוב – לתחומי העניין שלהם. לכן כפורטל אשר זהו תחום התמחותו ריכזנו עבורכם שלל רעיונות יצירתיים עבור ימי הולדת לבנים בגילאי 8-10.


יום הולדת קריוקי

 

עם שגעון כוכב נולד, X פקטור, בית ספר למוסיקה או שלל התכניות אשר מגלות את הכוכב הבא, אין ספק שישנם ילדים רבים אשר חולמים להיות מפורסמים ורואים את עצמם על הבמה. אז כמובן שיום הולדת הוא הזמן בו חלומות מתגשמים ואם הילדים שלכם תמיד אהבו לשיר זה הזמן לבחור עבורם הפעלות לימי הולדת אשר שמות את התחביב שלהם במרכז. אחת מהפעלות אלו מתאימות גם לבנים שבחבורה והיא קריוקי. באפשרותכם להזמין את כל הציוד הנדרש לשם כך או לחסוך בזמן יקר ולהזמין מפעילים לימי הולדת שקריוקי הוא תחום התמחותם. הם כבר יגיעו עם כל הציוד אליכם וידאגו גם להפעלה מתאימה.


די. ג'י ליום הולדת


רעיון נוסף להפעלות לימי הולדת של בנים הוא להזמין די ג'י ולהפיק מסיבת ריקודים. בגילאים אלו לרוב הבנים מתביישים מהבנות ולכן גם ככה הילדים עצמם מעדיפים לחגוג בנפרד בהתאם לתחומי העניין האישיים. יש לציין כי מומלץ וכדאי לבחור בדי. ג'יי אשר מנוסה בעבודה עם ילדים ולכן מכיר את כל השירים שהם אוהבים כך שיוכל לערוך פלייליסט עדכני.


פיינטבול


על פי רוב וללא אפליות כמובן, בנים הם עם תחרותי וספורטיבי מטבעו. לכן לא פעם ניתן לחגוג עם קונספט ספורטיבי ופעיל. וכשימי הולדת כדורגל כבר החלו למצות את עצמם כליל, זה הזמן למעט חשיבה מקורית. אם מתחשק לכם להפיק יום הולדת לבנים המאופיין עם חשיבה מחוץ לקופסה, פיינטבול יהיה רעיון נחמד ומהנה עבור המשתתפים. יש לציין כי לרוב המפעילים לימי הולדת אשר מציעים פעילות מסוג זו יכולים להגיע לכל מקום בו אתם נמצאים ולהקים עבורכם מתחם ופעילות התואמת את הגיל של המשתתפים.


יום הולדת בלונה פארק או בסופר לנד


במידה וברצונכם לחגוג יום הולדת מעט אינטימי עבור החברים הכי טובים, תמיד תוכלו לחזור לפעם ולקחת את הילדים ללונה פארק או לסופר לנד. בלונה פארק ובסופר לנד ניתן ליהנות מחבילת יום הולדת ייחודית אשר כוללת שימוש חופשי בכל המתקנים, אירוח באוהל יום הולדת, הזמנות צבעוניות וכיוצא בכך. כמובן שאם באפשרותכם להשקיע תוכלו אף לכלול בדיל גם ארוחה וקינוח. עם זאת יש לקחת בחשבון כי ימי הולדת בלונה פארק או בסופר לנד מוגבלים לכמות של עד 30 חוגגים, אך כאשר מדובר ביום הולדת לבנים בלבד, הרי שזה מספיק.


סרט


כמובן שלא תמיד יש צורך לעשות הפקות ענק ולעיתים גם סרט הוא חוויה לא פחות מהנה. באפשרותכם לבצע הקרנה ביתית ולשכור את כל הציוד הנדרש לשם כך, או לחלופין לקחת את הילדים לבית הקולנוע ולברר באם ישנם דילים לימי הולדת בהם תוכלו לעשות שימוש. הדבר יהיה אטרקטיבי במיוחד אם יצא סרט חדש אותו הילדים מאוד רוצים לראות, כך שתוכלו להפתיע אותם עם הפעלה ייחודית.


שילוב אטרקציות ליום הולדת


בל נשכח שישנן המון הפעלות לילדים מהם ניתן לבחור אשר רבות מהן מתאימות במיוחד לגילאים בטווח המדובר. לכן אם ברצונכם לשלב אטרקציות ליום ההולדת או שלל הפעלות מיוחדות שיקפיצו את החגיגה ויהפכו אותה לאירוע בלתי נשכח באפשרותכם לעשות זאת בקלות וביעילות על ידי חיפוש אחר המפעילים המתאימים בפורטל.


ישנם רעיונות רבים להפעלות לילדים, במיוחד כאשר מדובר ביום הולדת לגיל 8 עד 10. במידה ואתם זקוקים לרעיונות נוספים אתם מוזמנים לגלוש בפורטל ולבחור מתוך מגוון מפעילים איכותיים ומובחרים.

מאמרים נוספים