כתבות ומאמרים

מגוון הפתעות שאפשר לשמח כל חוגג יום הולדת

יום ההולדת היא מסיבה למסיבה, הכיף האמיתי מתחיל כאן. אבל מרוב כמויות המסיבות וימי ההולדת, כבר לא נשאר לנו הפתעות ייחודיות להשתמש בהן. במאמר זה, ננסה לעזור לכם ככל האפשר, ולהעניק לכם רעיונות למס' הפתעות מדליקות! גם אם זה נשמע קלישאתי הפתעות אלה עדיין עובדות.

ממתקים – הפעם אפשר לחרוג

זהו היום היחיד שבו נסכים לילדים שלנו להתפרע קצת עם ממתקים והפתעות נהדרות. אומנם, זה לא ממש בריא, אבל ביום הזה הכל מותר. ישנם כמה דרכים שבהם נוכל לשלב את הממתקים באירוע היום הולדת – הדרך הראשונה, היא באמצעות שקיות יום הולדת. הדרך השניה, באמצעות קופסאות הפתעה חגיגיות. והדרך השלישית, היא שילוב של ממתקים מסוימים בתוך אביזר כל שהוא. כמו כן, ישנם דרכים יצירתיות ונוספות.

הפתעות ואביזרים נוספים לשילוב ביום ההולדת

כמו בכל אירוע, הקישוט הוא חלק בלתי נפרד מהמסיבה! רצוי לתכנן ולבחור את הקישוטים של יום ההולדת בצורה המשמחת ביותר. אבל איזה רעיונות קיימים? הינה 6 רעיונות מפתיעים:

  1. אביזרי הפתעות
  2. מנשפים
  3. בלונים
  4. כובעים מעוצבים ליום הולדת
  5. קשתות וכתרים
  6. קיר צילום של חוגגי האירוע

כמו כן, באינטרנט לא חסרים רעיונות דומים ונוספים אשר יקפיצו את החגיגה, אנו ממליצים לחפש בגוגל.

לימוזינה ליום ההולדת – להגיע לאירוע בקטע אחר

ישנם לא מעט הפתעות שיכולות לשמח את חוגג יום ההולדת, הבולט מבניהם הוא בוודאי הלימוזינה. מדובר בדרך נפלאה להגיע לאירוע, ובדרך שתסב אושר לחוגג היום הולדת וגם להורים. לימוזינה ליום הולדת יכולה להיות דרך יצירתית להביא גם את האורחים, וגם את חוגג יום ההולדת.

הערה: בלימוזינה נוכל להזמין את המשפחה וכמה חברים טובים עד 10 איש לכל היותר.

יש לא מעט יתרונות בנושא, הינה שלושה מהם:

  1. מקום גדול ומרווח – בלימוזינה קיימת הגבלה של עד 10 אנשים. אבל, נכנסים בה יותר ממונית צנועה. בנוסף, ברכב הלימוזינה הגדול נוכל לעמוד ולהתרווח בצורה חופשית, שזה לבד יתרון משמעותי.
  2. אטרקציה מקורית – היתרון הגדול הוא המקוריות וההפתעה. בעוד שאנו מגיעים ברכב יוקרתי וגדול, שאר המוזמנים מגיעים ברכב רגיל, דבר שיעורר התלהבות והערכה, ולפעמים קצת קנאה.
  3. אוכל ושתיה – לעומת המונית או הרכב הפרטי, כאן הכל כלול! השכרת לימוזינה מביאה עימה שלל פינוקים כמו: שתיה קרה ומתוקה, ממתקים, ופינוקים נוספים. בנוסף, הלימוזינה גם מתאימה לקהל הצעיר ביותר! חברת הלימוזינה מתאימה את הרכב ואת עצמה לרוח הלקוח.

בקיצור - אם אתם, ההורים, רוצים להפתיע את בנכם זוהי האטרקציה המקורית והמפתיעה ביותר. לא קיים ילד שלא ישמח לנסוע ברכב כזה, והחיוך? יהיה שווה את ה-כ-ל.

לסיכום

ישנם דברים אשר יכולים לגרום לחוגג יום ההולדת לצאת מגדרו וזאת מבחינה חיובית כמובן. במאמר שלפניכם, פירטנו את ההפתעות שילהיבו את חוגג יום הולדת וחבריו. 

מאמרים נוספים