מסיבת גן או מסיבת בית?

מסיבת גן או מסיבת בית?

כך תחליטו איפה כדאי לקיים את מסיבת יום ההולדת

רוצים לחגוג את יום ההולדת באוויר הפתוח? מעדיפים בבית כדי ולדאוג שכל הילדודס יחזרו הביתה כפי שהגיעו? לא רוצים את הבלגן והלכלוך בבית? ואולי אתם בכל זאת מעדיפים יום הולדת פרטי ללא ההתארגנות החיצונית?

אין ספק שמדובר בהתלבטות קשה ביותר, אנחנו ננסה לעזור מעט ולעשות קצת סדר, להבהיר את כל היתרונות והחסרונות שבכל אפשרות ולעזור לכם למצוא את שביל הזהב שלכם בדרך למסיבת יום ההולדת בשנה הקרובה.

 

יום הולדת בחוץ

יתרון הניקיון

בחוץ תוכלו לארגן פחים מאולתרים וכמו כל הורה שמאוד לא אוהב לנקות אחר לכלוכים שונים המתגלים בדרך כלל גם זמן מה אחרי המסיבה גורמים לאי נעימות מרובה, כך שבתחום הניקיון, ימי ההולדת בחוץ לוקחים אותה בענק..

מרווח ונוח לפעילות, מאפשר חופש תנועה

שלא בדומה ל מסיבת יום ההולדת בבית, בחוץ יש מקום תנועה חופשי ומרווח הילדים יכולים להשתעשע בפעילות מודרכת וגם במשחק חופשי, ילדים אוהבים וזקוקים לחופש התנועה, מה שהבית לא יכול לספק להם ודווקא מסיבה המתרחשת בחוץ, בחצר, בגן הציבורי או במגרש המשחקים יכולה לשלב מגוון רחב של פעילויות.

דורש מעקב צמוד יותר אחר הילדים

כאשר אתם חוגגים בחוץ  אתם חייבים לוודא שהמפעיל שלכם יהיה מספיק כריזמטי כדי למשוך את הילדים אל תוך המסיבה ולא ליצור פיתויים של יציאה מחוץ לשטחי המסיבה או לחילופן לסגור את החצר ולדאוג שתהיה כמות מבוגרים התואמת את כמות הילדים מבחינת יכולת ההשגחה עליהם.

חיסרון איבוד השליטה

בכל הקשור לימי ההולדת בחוץ האחריות שלכם כלפי המוזמנים גדולה, העיניים צריכים להיות נון סטופ על הזאטוטים במיוחד כאשר מדובר בילדים קטנים הנוטים להתרוצץ. כמובן שישנה אפשרות שההורים יהיו במהלך כל המסיבה אבל איזה הורה אוהב להיגרר ממסיבה למסיבה בכל פעם מחדש?

 

יום הולדת לילדים בבית

לא מושפע ממזג האוויר
בין אם מדובר בקיץ חם וכבד מנשוא ובין אם מדובר בסתיו אשר יכול להפתיע אתכם עם גשם, אירוע בחוץ יכול להשפיע על כל מהלך המסיבה, בבית ניתן למזג או לחמם וליצור אקלים נוח למסיבה בעוד שבחוץ כל המסיבה תלויה במצב הרוח של מזג האוויר, בבית ניתן להתאים את הטמפרטורה אליכם וליהנות ממיזוג או חימום בהתאם לעונה, מבלי לדאוג ולרוץ אחרי כל ילד כדי לוודא ששתה...

דחוק וצפוף
בבית קשה מאוד להפעיל את הילדים, המקום צפוף בדרך כלל כאשר דוחסים לתוכו את כל החוגגים, קשה מאוד ליצור פעילות המשלבת פעילות גופנית, כמו הפעלת יום הולדת בסגנון הישרדות או צא את המטמון. הבית הוא מקום ללא מרחב רב של תנועה ולכן מגביל את סגנון הפעילות.

זהירות שביר!
רק מהכותרת הנ"ל ניתן להבין את חוסר הנכונות של הורים רבים לקיים מסיבת יום הולדת בבית. הלחץ המתמיד שמה יישבר או יתנפץ דבר מה בבית קושי שלא קיים ומתפוגג בעת ארגון מסיבת יום הולדת בחוץ.

יום הולדת בנות – זה הכי בחדר שלי!
דווקא יום הולדת לילדות בוגרות יותר עדיף לקיים בתנאים סגורים, בנות בדרך כלל יעדיפו פעילות שקטנה יותר הנמצאת במקום פרטי יותר כמו בית או מתחם סגור, פעילות של יום הולדת סדנת איפור, יום הולדת השף הצעיר בבית, יום הולדת מסיבת פיג'מות ויום הולדת נסיכות, כולן מומלצות.
אז ..מה זה יהיה? אצלכם בבית או אצלנו בחצר?

 

יום הולדת שמח!!!

המלצות אחרונות