משחקי יום הולדת לילדים

משחקי יום הולדת לילדים

מה הסוד לקיומה של מסיבת יום הולדת מוצלחת? הסוד גלוי וידוע לכול: העניין שהילדים מוצאים בה. היכולת של משפחת הילד החוגג יום הולדת לרתק את הילדים ולזמן להם חוויה. ילדים נהנים להיות שותפים לפעילות. משחקי יום הולדת הם הזדמנות מצוינת למעורבות פעילה שלהם.

 

היצע המשחקים גדול: אם יום ההולדת נערך בחוץ, אפשר לשחק ולהשתעשע במתנפחים. אם מזג האוויר נוח, ניתן לקיים הפעלות ספורטיביות אתגריות (כגון: יום הולדת הישרדות) המחייבות יכולת קפיצה, ריצה, שמירה על שיווי משקל וכרוכות בעבודת צוות ובעזרה הדדית.

משחקים מיוחדים הם משחקים סביב נושא מסוים, אשר מנחים אותם מפעילים מקצועיים, כגון מסע על העתיד, אשר במרכזו הילד או הילדה החוגגים יום הולדת. במסע הילדים עוברים הרפתקאות מגוונות, פוגשים חייזרים, עפים מבעד לגשם של מטאורים, ומסיימים את המסע בכובד מיוחד במינוף שהוא המקום שממנו באים המפעילים....  המסע המרתק נערך על רק של תפאורה, ומוזיקה והוא כולל גם מכונן עשן ואפקטים נוספים. הילדים לבושים בחליפות חלל ובסיומה של ההפעלה נערכים משחקים עם פרסים.

רעיון נוסף ליום הולדת הוא – יום הולדת עם בעלי חיים בכלל ופינת ליטוף, שכה אהובה על ילדים רבים, בפרט. אוגרים, ארנבות, חמוסים, תוכי ואפילו סוס פוני.

 

משחקים בתוך מתחם סגור

באופן טבעי, מסיבות יום הולדת רבות נערכות בביתם של הילד או הילדה  החוגגים ימי הולדת או, לחלופין, במתחם סגור מחוץ לו שנשכר לשם כך. זו הזדמנות להציע משחקים סביב נושאי תוכן שונים, כגון מסיבת פיות, שבה משולבות שתי בובות ענק, ובכניסה זוכים הילדים לאיפור ולקעקועים ונצנצים. אפילו ההזמנה ליום ההולדת מעוצבת בדמות הפיה עם תמונה של הילדה החוגגת במשך ההפעלה לובשים הילדים תלבושות מיוחדות.

בנות שחוגגות יום הולדת יכולות להזמין את החברות הטובות להיות- כמוהן -  נסיכות, דוגמניות או כוכבות, להתאפר, להצטלם, לענוג  תכשיטים שונים, ולאחר מכן לרקוד ולערוך משחקי חברה. כאשר נפרסת עוגת יום ההולדת כל אחת מהחברות המשתתפות מקבלת יחד עם הפרוסה גם מגנט הנושא את תמונת אותה ילדה.

גם לבנים מזומנת חוויה כאשר הם בוחרים לחגוג את יום ההולדת שלהם שבה הם מככבים כדמות שאותה הם בוחרים- ספיידרמן, סופרמן או כל דמות אחרת שעמה הם מזדהים.

חשוב לציין, כי על מנת להפיק את מרב ההנאה ממשחקי יום הולדת חשוב להתאים אותם לגיל הילד או הילדה שחוגגים את יום ההולדת ובעיקר לאפשר להם לבחור איזה משחק הם מעדיפים. 

קיים שפע של משחקים לימי הולדת לילדים בכל הגילאים. כאשר בוחרים משחק שיהיה במרכז יום ההולדת חשוב לאפשר לכמה שיותר ילדים להשתתף בו כדי שירגישו שהחוויה מיועדת גם להם.

 

ספקי שירותים בתחום הפעלות לימי הולדת לילדים ישמחו לתת לכם הצעות למשחקים מהנים ומשעשעים אשר יהוו תוכן עשיר ואטרקטיבי עבור הילד או הילדה החוגגים יום הולדת וכמובן גם עבור החברים והחברות המוזמנים.

 

אז ...לכו לשחק ! ואם גם נהניתם - שתפו את החבר'ה !

המלצות אחרונות