כתבות ומאמרים

מתנות מושלמות לתינוק ליום הולדת שנה

נכון שאנחנו אוהבות לארגן ולעלות רעיונות למסיבות לילדים, אבל אנחנו עושות את זה בעיקר כי אנחנו אוהבות מאוד מתנות. אבל שמנו לב כי יש שני אירועים שאנשים רבים מתלבטים בבחירת המתנה המושלמת בעבורם ולכן החלטנו להציע לכן מגוון של רעיונות לתינוק ליום הולדת שנה. מוכנים?

מגוון של מתנות מדהימות לתינוק

לפני שבכלל נצא ונתחיל לקנות מתנות לתינוק אנחנו צריכות לעצור ולחשוב, בשלב הזה אנחנו מציעות גם לעשות רשימה כדי להקל עליכן את התהליך של בחירת מתנות לתינוק, ברשימה תגדירו לעצמכן קריטריונים לסינון המתנה המושלמת.

הקריטריונים:

 • מתנות מומלצות שאי אפשר ליפול בהן
  הקריטריון הזה מתבסס על הניסיון האישי שלכן עם מתנות ועם מוצרים שהתנסיתם עימם באופן אישי. זה יכול להיות מתנה שקניתן לאחיין שלכם ואתן יודעות שהייתה הצלחה מסחררת או המוצר הפשוט הזה שהשכן קנה והפך את חייו לשלווים יותר גם עם תינוק קטן.
 • מתנות ארוכות טווח
  אלו מתנות איכותיות ועמידות, כאלו שלא יתבלו ויהרסו שבוע אחרי הקבלה שלהם אלא יהפכו לחלק אינטגרלי מחייו של התינוק.
 • מתנות עונתיות
  אלו סוג המתנות הטריקיות ביותר כי הן דורשות גם ידע מתמטי (לחשב בין כמה יהיה התינוק ומה תהיה מידתו בעונה אליה מתאימה המתנה) אבל גם מזל כי אתן קונות לטווח ארוך ואין אחריות שההורים עצמם לא רכשו כבר את הדבר או אם קניתן בגד, אף אחד לא מבטיח כי הילד לא יתפתח בקצב אחר מזה ששקללתן בחישוב.
 • צעצועי התפתחות
  כל מתנה שתסייע להתפתחות הילד ולמידת מיומנויות שונות היא מבורכת.
 • מתנות שוות
  אלו מתנות שאולי לא יהיו שימושיות או הכרחיות אבל הן פשוט מדהימות ויש להן את "אלמנט ה-וואו".

מתנות לגיל שנהמתנות לתינוק בן שנה

את החלק הזה אנחנו רוצות להדגיש דווקא להורים או למשפחה והחברים הקרובים ביותר. יום הולדת שנה היא אירוע מרגש מאוד אבל גם אירוע שבו כמעט כל מתנה שתביאי כנראה כבר יש למשפחה הטרייה וזה הזמן שלכן להראות עד כמה אתן אוהבות על ידי חשיבה על מתנה מקורית או עשייה במו ידיכן מתנה מיוחדת.

הגדילי ראש ונסי להיות מקוריות כי בסופו של יום קיימים ברחבי הרשת מגוון עצום של מתנות מדהימות. כל האפשרויות עומדות בפניכן - מהאפשרות לייצר סט אוכל בעצמכן, דרך יצירה של בובות בעצמכם ועד כתיבה של ספר ילדים מאויר שתוכלו להדפיס במהדורה מוגבלת של חמישה עותקים. ההשפעה שתהיה למתנות מקוריות שכאלו, ובעיקר על המחשבה הרבה וההשקעה שתכניסו פנימה, תהיה גבוהה יותר מכל מתנה שאתן יכולות לרכוש.

מאמרים נוספים