מתקנים מתנפחים לימי הולדת לילדים

מתקנים מתנפחים לימי הולדת לילדים

יש לילד או לילדה שלכם בקרוב יום הולדת? מזל טוב! יום הולדת הוא היום שלהם ורק שלהם פעם בשנה, יום בו כל תשומת הלב מופנית אליהם. אתם בתור ההורים רוצים שהיום הזה יהיה כמה שיותר חוויתי עבורם, וככזה אתם תעשו הכול בשביל שהוא יהיה מוצלח. יש לא מעט רעיונות למסיבות יום הולדת, כשאחד מהם הוא מתקנים מתנפחים לימי הולדת.

 

מתקנים כאלו יעבירו את הזמן לילד ולחברים שלו בכיף ויהיו אטרקציה ייחודית, מרגשת ובלתי נשכחת, ומה שיעשה אותו מאושר יעשה גם אתכם מאושרים... אז הנה כמה יתרונות וטיפים לחגיגה עם מתקנים מתנפחים לימי הולדת:


סוגים של מתנפחים

יש אין ספור סוגים של מתקנים מתנפחים לימי הולדת, מתקנים המתאימים לגילאים שונים. ישנם מתקנים לגיל הרך, מתקנים כמו מיטת צעצועים מתנפחת, טירת קפיצות, מגלשת מים ועוד, וישנם מתקנים מתנפחים לימי הולדת המתאימים לגילאים גדולים יותר כמו זירת אגרוף, הר טיפוס, קיר טיפוס וכדומה. חשוב כמובן להתאים את המתקנים לגילאים הרלוונטיים כך שכולם יוכלו ליהנות.

הנה דוגמא אקסטרימית למתנפחים. מעניין כמה זמן לקח לנפח את הדבר הזה? 

הפעלות במתקנים

מתקנים מתנפחים לימי הולדת הם לכשעצמם אטרקציה כיפית וחוויה בלתי נשכחת, אך אפשר לקחת אותם עוד צעד קדימה על ידי הפעלות. ניתן לקיים תחרויות שונות בשביל ליצור עניין רב יותר, הפעלות כמו מצא את המטמון, תחרויות גלישה עם או בלי מים בתחתית המתקן, משחקי תופסת ומה לא... כך תרוויחו פעמיים, גם הנאה גדולה יותר של הילדים וגם פיקוח שלכם ושמירה על בטיחות הילדים.

 

בטיחות לפני הכול

הילדים שלנו הם הדבר היקר לנו ביותר, ואנו חייבים לשמור על בטיחותם גם כשמדובר על מתקנים מתנפחים לימי הולדת. בטיחות הילדים מתחילה עם מפעיל בעל רישיון הפעלה של מתקנים מתנפחים לימי הולדת, מתקנים עם תקן בטיחות, ביטוחים מתאימים, וכמובן מבוגרים שמסתובבים בין המתקנים ומוודאים שאף אחד לא עושה משהו שעלול לסכן אותו או את הסובבים אותו.

 

מתקנים מתנפחים אם כן הינם חוויה בלתי נשכחת עבור הילדים, ואופציה מצוינת להורים שמחפשים דרך ייחודית, מהנה ובטוחה, עבור הילדים שלהם בחגיגת יום ההולדת שלהם.

המלצות אחרונות