סדנת שוקולד, סדנה טעימה לימי הולדת

סדנת שוקולד, סדנה טעימה לימי הולדת

ימי הולדת כיפיים משאירים אצל המשתתפים טעם מתוק בפה, אולם הפקתם עשויה להיות מעט מאתגרת. כאן סדנאות לימי הולדת נכנסות לתמונה ובעזרתן אפשר לקחת מעט אוויר לנשימה ולהיות סמוכים ובטוחים שהמסיבה תעבור בהצלחה. איזה סדנאות כדאי לבחור? ומדוע שוקולד זו תמיד אפשרות טובה? לפניכם כמה דגשים שיעשו לכם את המסיבה.

לפני שמתחילים, מה גיל הילדים?

אחד המשתנים אשר יסייעו לכם לבחור בסדנה אחת על פני אחרת הוא גילם של הילדים. גיל הילדים משחק תפקיד מרכזי מכיוון שלא לכל גיל תתאים אותה הפעילות. ישנן סדנאות שונות ומגוונות מהן ניתן לבחור ושימת דגש על הגיל מסייעת להתמקד ולהגיע לבחירות נכונות ביתר קלות. כמו כן, מומלץ לעשות רשימה של נושאים מועדפים על הילדים, כמו למשל תחומי עניין עיקריים, העדפות, תחביבים ועוד, אלו יעזרו לכם לבחור את הקונספט של יום ההולדת ביתר קלות.

איזה סוגים של סדנאות לימי הולדת יש?

ישנם סוגים שונים של סדנאות המתאימות לימי הולדת החל ביצירה ועד לאפייה ובישול. הסדנאות מתאימות לטווחי גילאים שונים, מה גם שאפשר לעבור אותן בקבוצות קטנות ואפשר בקבוצות גדולות, יש סדנאות שמתאימות לבנים וישנן כאלו שמתאימות לבנות. ולכן על מנת לבחור את סוג הסדנה יש לקחת בחשבון שיקולים כמו גודל הקבוצה, מין הילדים וכו'. במידה ומדובר על קבוצה מעורבת של בנים ובנות, יש לבחור בסדנה שתדבר אל שני העולמות ופה שוקולד יכול לתת את המענה המושלם ולהתאים למשתתפים מסוגים שונים.

עם יד על הלב, ראיתם פעם ילד שלא אוהב שוקולד?

ילדים אוהבים שוקולד, הם אוהבים לטעום, ללקק, לראות ולהתנסות ולכן סדנת שוקולד הפכה להיות אחת מהסדנאות המועדפות ביותר, הן על הורים והן על ילדים. בסדנה הילדים לומדים כיצד להכין ממתקים מסוגים שונים כמו למשל עוגות אישיות, חטיפי שוקולד, פרלינים ושאר מטעמים. במהלך יום ההולדת זוכים ללמוד על נושא השוקולד מקרוב ולרכוש מיומנויות כמו למשל זילוף, קישוט, ציפוי ועוד. לעומת סדנאות אחרות, זו סדנה שמדברת לילדים בכל גיל ומכל מין ואין ספק כי המשתתפים בה יהיו מאושרים וישמחו להתנסות.

ומה בתפריט?

על פי רוב מפעילי הסדנה יגיעו אליכם לפני תחילת יום ההולדת על מנת לסדר את החלל, תוך שהם מביאים עמם את כל הציוד הנחוץ. גם כאשר מדובר בסדנה ליום הולדת חשוב לוודא שהילדים החוגגים יהיו במרכז הבמה, ויש לשים לב כי זו הפעלה אשר בנויה ומתאימה לילדים. כמו כן מומלץ לבדוק שההפעלה מתאימה לגילאים של הילדים, מטבע הדברים לילדים גדולים יותר יש יכולות מוטוריות טובות יותר בעוד שילדים קטנים יתקשו לעשות דברים מעט מורכבים. כאשר אתם מבררים מראש מה כוללת הסדנה וסגורים על כל הפרטים הקטנים תוכלו לדעת טוב יותר מה נשאר לכם לארגן ומה מוטל עליכם להביא.

רגע לפני סיום, כמה עובדות על שוקולד

אז סיכמנו: שוקולד הוא ממש כמו שפה בינלאומית, מדבר לכולם מהגדול לקטן ומתאים לסוגים שונים של אירועים לרבות ימי הולדת לילדים. ולקינוח, הנה שלוש עובדות שלא ידעתם על שוקולד:

  • האב טיפוס לשוקולד שאנו מכירים היום הומצא על ידי בני המאיה, אשר היו הראשונים לגלות את הפוטנציאל הטמון בפולי הקקאו כבר לפני 2000 שנה!
  • כאשר אנו אוכלים שוקולד מופרש במוחנו חומר הנקרא פנילתילאמין, מדובר באותו החומר שמופרש גם כאשר אנו מאוהבים!
  • אם תהיתם למי סדנת שוקולד תתאים יותר, לבנות או לבנים, התשובה פשוטה: למרות שבנים נוהגים לאכול יותר מבנות מחקרים עדכניים מעידים שבנות הן אלו שאוכלות יותר שוקולד מבנים בכמעט פי 2, לכן אתם יכולים להיות בטוחים שסדנאות שוקולד לימי הולדת של בנות יזכו להצלחה.

אם אתם מעוניינים להזמין סדנאות לימי הולדת, לרבות סדנת שוקולד אנו הכתובת שלכם, באתר מגוון רחב של סדנאות מסוגים שוניםהמתאימות לכל גיל ולכל קונספט מרכזי.

המלצות אחרונות