כתבות ומאמרים

עיצוב בלונים ליום ההולדת

חוגגים יום הולדת? אין ספק שיום ההולדת הוא יום מרגש לילדים, אך גם למבוגרים. ולכן, חגיגות יום ההולדת לכל הגילאים, הופכות למעוצבות ומושקעות. ליום ההולדת יש חשיבות. בתנ"ך מסופר על המלך פרעה ששלט במצרים, וחגג את יום הולדתו במסיבה מפוארת עם השרים שלו.

חגיגת יום הולדת מעוצבת

כאשר תארגנו את מסיבת יום ההולדת שלכם או של בני משפחתכם, סביר להניח שלא תארגנו סעודה כמו של המלך פרעה. אבל באמצעים פשוטים, תוכלו בתוך הבית שלכם לעשות מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת. אחת מהדרכים לכך, היא באמצעות עיצובי בלונים בימי הולדת בחדר בו תחגגו את יום ההולדת. שילוב של בלונים עם עיצוב שולחן יום ההולדת, יהפוך את החדר לצבעוני וססגוני, ומעין אולם אירועים קטן.

אילו צבעים תבחרו למסיבת יום ההולדת?

כלל הברזל בעיצוב מסיבת יום הולדת- הוא לבחור 2-3 גוונים, ולעצב לפיהם את החדר. אפשר גם לעצב לוגו מיוחד ליום ההולדת, ולעצב את החדר לפי צבעי הלוגו. גם העיצוב של הצלחות והסכו"ם על שולחן האוכל ושאר הקישוטים בחדר, יהיה לפי הצבעים שנבחרו.

חשוב להכין שער מבלונים גם ביום הולדת

כאשר אתם מתכננים את עיצוב החדר בו תיערך מסיבת יום ההולדת- עליכם לחשוב שאתם מעצבים חתונה. אתם יכולים לעצב את חדר יום ההולדת במקצועיות. ההבדל יהיה, שביום הולדת השטח אותו יש לעצב יהיה יותר קטן. לכן, חשוב מאוד להכין שער כניסה מבלונים. מומלץ שהעיצוב יהיה כמו בעיצוב של חתונות. צבע לבן עם צבע נוסף.

חשוב מאוד להוסיף בלונים עם אותיות וספרות

כלל נוסף בעיצוב בלונים ביום ההולדת, הוא שחובה להוסיף בלוני מספרים ואתיות. המטרה היא להרכיב את השם ואת המספר. חשוב שהגוון של בלוני האותיות, יהיה הגוון הדומיננטי בגוונים שבחרתם. אפשר להזמין בלונים מיוחדים עם כיתוב ליום הולדת, ולהצמיד אותם לשולחנות.

כדאי לכם להוסיף בלוני הליום

בדרך כלל, בלוני הליום יחליפו ביום ההולדת את סידורי הפרחים מבלונים שעל השולחנות. מומלץ שעיצוב בלוני ההליום יתאים יותר לילדים מאשר למבוגרים. תוכלו לבחור בלוני הליום בצורות כמו: כוכבים, כלי תחבורה, בלוני הליום שקופים עם צבעים ונצנצים בתוכם. מומלץ שעל התקרה תהיה שכבה של בלונים ב2 צבעים שונים הממולאים בגז הליום. המראה של הבלונים המרחפים באוויר, מוסיף לאווירה החגיגית.

כיצד לעצב את החצר בה חוגגים את יום ההולדת?

עיצוב בבלונים של שטח פתוח בו חוגגים את יום ההולדת, מורכב יותר מעיצוב של שטח סגור. מומלץ לפזר זרי בלונים ברחבי השטח. יש בחצר בריכה? השיטו בה בלונים בצורת ברבורים וברווזים! גם בחוץ, מומלץ להכין שער מבלונים, ולפזר בשטח בלונים של אותיות ומספרים. כאשר מעצבים בלונים בחצר, מומלץ ליצור פיזור של הבלונים בשטח, ולא ליצור צפיפות.

מאמרים נוספים