על יום הולדת כדורגל, כבר שמעתם?

על יום הולדת כדורגל, כבר שמעתם?

אנחנו מתכבדים להזמין אתכם לאירוע הספורט הנוצץ והמדובר של השנה!  יום ההולדת של הילד/ה שלכם!

 

מחפשים רעיון מנצח ליום הולדת? רוצים שהילד שלכם ייראה כמו כוכב, יתלבש כמו כוכב וירגיש כמו כוכב? יש לנו בשבילכם את החוויה האולטימטיבית – יום הולדת כדורגל.

 

זהו אירוע ספורט כייפי לילדים אשר שם את הילד שלכם בראש כקפטן של נבחרת כדורגל "אולסטאר". היופי כאן הוא שכל הילדים משתתפים ולוקחים חלק פעיל באירוע הכל כך אנרגטי הזה, מתחלקים לקבוצות וכמובן מתחרים.

 

עבור הילדים האווירה היא מחשמלת- להתלבש בבגדי כדורגל של ריאל מדריד למשל, לשחק יחד תחת אור הזרקורים ולכבוש שערים ממש כמו כוכבים המפורסמים, וכמובן בסוף הדובדבן שבקצפת – הטקס המרגש של הענקת המדליות וגביע הנצחון.

 

עבור ילד היום הולדת – הוא זוכה להיות במרכז האירוע, הוא הקפטן של הנבחרת, הוא הראשון שעולה למגרש לקול תשואות הקהל, הוא מעניק את המדליות ועוד. זו האליפות שלו.

 

הפעלה מיוחדת לאירוע

 

בשל ההצלחה הסוחפת ישנם היום לא מעט סוגים שונים ומגוונים של הפעלות ליום הולדת כדורגל, כאשר לכל הפעלה יש ציוד, תחרויות משלה וסגנון בועט משלה...

 

הפעלות אלו נחשבות למסודרות ומאורגנות, יש להן מבנה מאוד ברור ולוח זמנים מפורט. המפעילים תמיד מגיעים לפני הזמן עם כל הציוד והתפאורה, פורקים אותם ומכינים את "האצטדיון". חשוב לדעת שאת ההפעלה ניתן לערוך הן בחוץ בפארקים ובגנים והן בבתים ואולמות.

 

בדרך כלל ההפעלה אורכת כשעתיים אבל תמיד כדאי לשאול את המפעיל בדיוק כמה זמן ההפעלה שלו אורכת ומה היא כוללת. מבחינת ציוד ואביזרים ישנן הפעלות הכוללות תלבושות מלאות של קבוצות בכירות בעולם, בקבוקים ממותגים, פרסים, מערכת הגברה, מדליות וגביעים ועוד. הרבה הפעלות כוללות גם תרגילי חימום ומשחקים אחרים, מספר טורנירים וטקסים.

 

הפעלה של יום הולדת כדורגל היא חוויה כל כך מדהימה ומהנה לכולם, גם המפעילים וגם הילדים נותנים את הלב וזהו פשוט יום מיוחד שזוכרים אותו לנצח... ביום זה אתם ההורים אלופים.

 

הצעות נוספות ליום הולדת לבנים

המלצות אחרונות