על סוגי יום הולדת ספורט, כבר שמעתם?

על סוגי יום הולדת ספורט, כבר שמעתם?

חלפו הימים שבהם כדי לערוך יום הולדת מהנה ומאתגר, כל מה שהיה נדרש זה לתפוס את המקלט בבניין, לשים תפאורות וקישוטים כגון כמה בלונים, ולארגן מספר משחקי חברה לילדי הכיתה.


כיום לא ניתן לערוך יום הולדת מוצלח מבלי להסעיר את הדמיון, להכניס התלהבות בילדים, ובקיצור – פשוט לחגוג כמו שצריך. זו הסיבה שבשנים האחרונות אנו עדים למפעילים ומפעילות לימי הולדת אשר מביאים יחד איתם שלל פעילויות מגוונות ואיכותיות לחגיגת מסיבת יום הולדת מוצלחת.


נסו להגיד לילד או לילדה שבקרוב מסיבת יום ההולדת תיערך בביתם הפרטי, וככל הנראה שתקבלו צחוק מתגלגל ומיד לאחריו מבט כעוס. כיום הפעלות ליום הולדת, ובפרט יום הולדת ספורטיבי אתגרי – הם הדבר המוצלח ביותר והמרגש ביותר שניתן לתת לילדינו.


למה לחגוג יום הולדת ספורטיבי ומאתגר


יום הולדת ספורטיבי מלווה לרב באקשן, במרץ רב ובאנרגיות חיוביות. חגיגה ברוח ספורטיבית תמיד הופכת את המסיבה ליותר מרגשת ותוססת. הילדים שמחים הרבה יותר, הזיכרון נשאר חיובי וכמובן לטווח הארוך.

פעילויות שניתן לשלב ביום הולדת ספורטיבי – יום הולדת עם טילטיל, רובה קשת, קליעה למטרה, שודדי ים ופיראטים, כמובן שמשחקי כדור כמו כדורסל וכדורגל, מיני גולף, מכוניות מתנגשות – כי אין כמו להיתקע אחד בשני ולצאת בשלום, מכוניות מרוץ על שלט, משיכה בחבל, שולחנות משחק כגון הוקי אוויר, פינג פונג ועוד.

החלק החשוב ביותר הוא ההתייעצות עם המפעילים – יש לוודא שהילד אוהב ומקבל את הפעילות, ללכת עם רצונות ליבו ומשאלותיו. וודאו כי הילד או הילדה הם לב החגיגה ושהפעילויות השונות חגות סביבם.


דוגמאות ליום הולדת ספורטיבי


יום הולדת כדורגל


הילד אוהב כדורגל? זו ההזדמנות שלכם לממש את אהבתו למשחק עם כל חברי הכיתה. ביום הולדת כדורגל החברים מקבלים בגדים בצבע האהוב על ילד יום ההולדת, מתחלקים לקבוצות ומתחילים בתחרות.
ניתן לשלב אלמנטים נוספים מעבר למשחק עצמו, כגון שדרן שמלווה את המשחק במיקרופון, ומתאר את מהלכי המשחק של הילדים דרך מערכת הגברה איכותית. לבסוף, מעניקים מדליות לכל השחקנים וגביע יוקרתי לקבוצה הזוכה. מומלץ להתאים את כלל הקישוטים והאביזרים ליום ההולדת – סכו"ם, מפיות ומפות, צלחות, עוגה בעיצוב מגרש כדורגל וכדומה.
אם רוצים לשלב אלמנט הפתעה, ניתן ליצור כניסה דרמטית של הילד בתוך כדור כדורגל ענק, כך שברגע הפיצוץ הילד יוצא, קונפטי מתנוסס באוויר, וכל הילדים רצים להתחיל בחגיגה.


רובי לייזר ביום הולדת


ילדים מתים על רובים, אז למה שלא נשלב את המשחק ביום ההולדת? טווח פגיעה של מאות מטרים, תחרות מאתגרת ומהנה המשלבת ספורט ותחרותיות. כל ילד מקבל אפוד וקדימה – יוצאים לקרב! מנהלים משחק לחימה ברחבה ענקית, כל הילדים מנסים לירות אחד בשני עד שנשאר מנצח אחד. ההפעלה גורמת לכל הכיתה להשתולל ולהוציא אנרגיות חיוביות.


יום הולדת מכוניות מרוץ


אין ילד שלא קיבל מתנת יום הולדת – מכונית על שלט. מכוניות מירוץ הן החלום של כל ילד, ושכל הילדים מתחרים זה בזה, הרי שקיבלנו פעילות תחרותית ומאתגרת.
מסדרים את כל הילדים בשורה, מחלקים לכל אחד מכונית לפי צבע אהוב ושלט אישי, מכריזים על היציאה, וקדימה – מי שמסיים את המסלול ומגיע ראשון – זוכה!


מכוניות מתנגשות


לצערנו הילדים בגילם הצעיר לא יכולים לנהוג, אבל למה שלא נאפשר להם לנהוג בפעם הראשונה ועוד להתנגש ולצחוק על כך? חוויה מאתגרת ויוצאת דופן, שמאפשרת לחברי הכיתה לנהוג, להתנגש, לצחוק ולהתרגש. מתאים לבנים ובנות כאחד, בטיחותי ומהנה במיוחד.

המלצות אחרונות