קוסמים לימי הולדת

מגוון קוסמים ליום הולדת

קוסם ליום הולדת עושה הוקוּס פוקוּס! ושולף שפן מהכובע או יונה מהשרוול. קסמים תמיד מרתקים, ילדים ומבוגרים. חוויה קסומה על ידי קוסמים לימי הולדת מוכשרים הופכת את יום האירוע למיוחד במינו, עד שלא תרצו להזיז את עיניכם! כאשר ילדים מגיעים לחגוג את יום הולדתם עם מי מהחברים לשכבה וצופים בהופעה של קסם הם חשים שקיבלו תמורה בלתי צפויה: הם הגיעו עם מתנה וקיבלו מתנה!  אז קדימה מצאו לכם קוסם ליום הולדת של ילדכם ליום שמחתם!

מגוון קוסמים לימי הולדת ולכם נותר רק לבחור

מי לא אוהב לראות מופע של קוסם? גם ילדים וגם מבוגרים עומדים נדהמים מול הפלא הזה- חפצים שנעלמים, הפתעות שצצות יש מאין, ולהטוטי קלפים שונים ומגוונים. אין מי שנשאר אדיש למופע של קוסם וכדי לבחור מבין מגוון קוסמים לימי הולדת חשוב לקחת בחשבון כמה דברים. ראשית חשוב להבין שהיתרון של מופע קסמים לכל אירוע ובפרט לימי הולדת הוא שניתן להתאימו לכל גיל ולכל סוג של קהל.

קוסמים לקטנטנים

כך למשל, קהל צעיר של קטנטנים יפיק הנאה רבה מקסמים פשוטים שכוללים העלמת חפצים, לוליינות ושאר להטוטים פשוטים אך מסקרנים. קוסם לגילאים אלו הוא גם מעין ליצן וחייב לשלב במופע אלמנטים קומיים כדי שהילדים הצעירים יתחברו למופע. בנוסף, הוא חייב להסביר ולתאר להם את מה שהוא עושה כדי לתפוס את תשומת לבם ולוודא שלא ישתעממו. מופע מסוג זה ישלב בין ג'אגלינג וקוסמות והדגש הוא על אלמנטים ויזואליים במופע- בלונים, מטפחות צבעוניות, תלבושת נוצצת ותנועות מוגזמות בשילוב עם מוזיקה מותאמת ומלהיבה. הדגש במופע מסוג זה הוא כמובן על הקשר של הקוסם עם הקהל, כאשר הקסמים הם דבר נלווה ובבחינת חוויה משלימה.

לקהל בוגר יותר של ילדים גדולים יותר נוכל להעלות את רמת הקסמים ולהציג קסמים מורכבים יותר עם משחקי חשיבה, דמיון וקלפים לצד הקסמים המוכרים של הקטנטנים עם העלמת חפצים, הפרחת בלונים, יונים ופעלולים שונים. כל המופע משלב כמובן הומור וכולל בדיחות, שירים והפעלה של הקהל. ניתן ואף כדאי לשלב את חתן או כלת יום ההולדת במופע. אפשר ללמד אותם קסם אחד וכך להפוך אותם לכוכבי המופע ולהסב להם הנאה רבה מתשומת הלב ומחיאות הכפיים או לשלב אותם בקסם מורכב ולהוסיף למתח של המופע. מופע מסוג זה משלב בין מתח והומור והוא כולל אלמנטים היתוליים תוך העלאת רף המתח ושמירה על הסקרנות של הילדים.

קוסמים גם למתבגרים

בגילאים בוגרים יותר לעתים קשה למצוא הפעלות כי בגיל ההתבגרות ילדים נוטים להשתעמם בקלות. בדיוק משום כך מופע קסמים הוא בדיוק המופע ליום הולדת בוגרים. מבין מגוון קוסמים לימי הולדת תוכלו למצוא את אלו שמותאמים לקהל בוגר יותר של מתבגרים. מופע מסוג זה הוא מופע מסתורי ומסקרן שטומן בחובו הפתעות, והיבטים על חושיים. כבר אמרנו שבכל גיל אפשר לרתק ולסקרן ובמופע מסוג זה נוכל לצפות לתרגילי חשיבה מורכבים, טלפתיה, העלמת חפצים מתוחכמת ועוד. בשונה ממופע לקטנטנים מופע מסוג זה חייב לשמור על רמה גבוהה לכל אורך הדרך לא רק מבחינת הקשר עם הקהל אלא גם מבחינת איכות הקסמים.

במגוון ההפעלות שמוצע תוכלו למצוא לא רק מגוון קוסמים לימי הולדת אלא גם כאלו שיוכלו להרים מופעים למסיבות מקטנים ועד גדולים למסיבות סיום בגן או בבית הספר, חגים או אירועים חשובים אחרים שבהם נרצה לשמח את הילדים. מופע כזה יכול להיות שיא האירוע ולייצר בתוכו ערך מוסף של הנאה וזמן איכות- ההנאה מובטחת לכולם מקטן ועד גדול!

המלצות אחרונות
מאמרים