ימי הולדת לילדים

שדרוג מסיבת יום הולדת באמצעות משחקים

קל לחשוב לפעמים שמסיבת יום ההולדת של הילד שלכם תסתפק במפעיל אחד שיעשה כיף לילדים, אבל מה שהיה נכון לפני 20 שנה לא נכון להיום. היום הילדים מצפים ליותר והרף עולה משנה לשנה. מסיבות יום ההולדת כיום מושקעות הרבה יותר מהמסיבות שהכרנו פעם ולכן כל הזמן יש רעיונות חדשים שצצים ומציעים דברים חדשים שמעולם לא חשבו עליהם, או כאלו שחשבו עליהם אבל באים בגישה חדשה ומיוחדת.

משחקים למסיבת יום הולדת יכולים לשדרג את המסיבה הקיימת שלכם בנוסף למפעיל, לאוכל, למוסיקה ולריקודים. אבל יש כאלו שאפילו יסתמכו עליהם לחלוטין מכיוון שהם יכולים בהחלט להוות קונספט למסיבת יום הולדת בפני עצמם. הקדישו כמה דקות כדי לקרוא על כמה רעיונות טובים למסיבת יום ההולדת שלכם ועל שילוב משחקים. המשחקים מתאימים לילדים בכל הגילאים, החל מגילאי גן ועד כיתה ו'. שווה לנסות.

מתנפחים

אחד הרעיונות הטובים לשדרוג מסיבת יום ההולדת הוא שימוש באמצעות משחקים. אנחנו לא מדברים על משחקים כמו מחבואים או תופסת, וגם לא משחקי קלפים, אלא משחקים גדולים שיכולים להוות כיף והנאה לילדים רבים בו זמנית. סוג אחד של משחקים כזה הם מתקנים מתנפחים. מתקנים מתנפחים הם לא סיפור גדול ויקר כמו שנהוג לחשוב, והיום ניתן לשכור מתקנים מתנפחים ענקיים במחירים נוחים לכל כיס. המתקנים ניתנים להובלה אפילו ברכבים קטנים מכיוון שהם יכולים להתקפל לגדלים מאוד קטנים יחסית, והם פשוטים מאוד לתפעול. הם בדרך כלל כבר יגיעו מוכנים עם כל החלקים הנדרשים והם מוכנים לשימוש ברגע שתרצו להפעיל אותם במסיבת יום ההולדת.

משחקי רצפה

דרך נוספת לשדרג את מסיבת יום ההולדת של הילד שלכם היא באמצעות משחקי רצפה. משחקי רצפה למי שלא יודע אלו משחקים גדולים שאפשר לפרוס על הרצפה – על כל משטח – ועליהם ילדים יוכלו לשחק במגוון משחקים מעניינים ומבדרים. משחקים כמו ים יבשה, דמקה, איקס עיגול, קפיצה לרוחק וכל מיני משחקים כיפים ומאתגרים שאנחנו בעצמנו היינו משחקים כשהיינו קטנים, עכשיו על משטח צבעוני שהופך את המשחקים למאתגרים ומעניינים יותר. משחקי רצפה ניתן לקנות או להשכיר והמחירים מאוד נוחים.

משחקי חברה

למרות שאפשר לחשוב על הילדים של היום כעל אלו שלא יסתפקו על פחות משחקים בטאבלטים או בסלולרי, תתפלאו עד כמה שמשחקי חברה יכולים להוות בדיוק מה שהילדים שלכם מחפשים וצריכים. יש הרבה משחקי רצפה שאתם יכולים לארגן ולהכין בבית. משחקים מוכרים כמו השחלת נר לתוך בקבוק, או המשחק בו שמים כף עם ביצה (או תפוח אדמה קטן כדי לא ללכלך) בפה והידיים מאחורי הגב. ברחבי האינטרנט יש מגוון רחב של רעיונות למשחקים לימי הולדת שישדרגו לכם את המסיבה פלאים, עליכם רק למצוא אותם ולהכין מראש את כל המצרכים הנדרשים.

מאמרים נוספים