ששש... מקליטים! נכנסים לאולפן להקלטת שיר בת מצווה

ששש... מקליטים! נכנסים לאולפן להקלטת שיר בת מצווה

הפקה של מסיבת בת מצווה היא משימה מיוחדת במינה מפני שמדובר במסיבה מיוחדת במינה. כאשר נערה צעירה מגיעה לגיל 12 ישנה התרגשות רבה סביב גיל זה, גם אצלה וגם בקרב בני המשפחה והחברים הקרובים שלה. במסיבה ירצו ההורים לתת לה את הבמה, להעמיד אותה אל מול הזרקורים והיא תקבל את כל תשומת הלב שלה היא ראויה מתוקף הגעתה לגיל המיוחד הזה. ישנם לא מעט פרמטרים שחשוב מאד לקחת בחשבון כאשר מפיקים את מסיבת בת המצווה, כמו למשל בחירה נכונה ומושכלת של התקליטן שיגיע להנעים את זמנם של האורחים והמוזמנים.


לתקליטן יש תפקיד חשוב מאד במסיבת בת מצווה. הוא אמון על השמעת שירים ומוזיקה המקובלים על הורי הנערה ועל הנערה עצמה, עליו להקפיד על שירים המתאימים לאופי האירוע ולשלב ההתקדמות שלו וכמובן שאל לו לחרוג מהסגנון המועדף על ידי המשפחה המארגנת. בנוסף לכך ניתן לשים לב באירועים רבים שהתקליטן הוא זה שבעצם מנחה את האירוע, מודיע לקהל מה עומד לקרות, מזמין את המשפחה להיכנס לאולם ומודיע מתי הזמן לרקוד ולהשתתף ומתי ניתן לשבת סביב השולחנות עת מוגשות המנות.


הקלטת שיר לבת מצווה


בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים אשר מפיקים בת מצווה בוחרים באפשרות מרגשת ומעניינת של הקלטת שיר במיוחד לכבוד האירוע. את השיר יכולים להקליט בני המשפחה או החברים של הנערה או שיכול להיות זה זמר מקצועי. אפשר לבחור בין שיר מוכר ומפורסם או שיר הנכתב במיוחד לכבודה של הנערה על ידי מי מהמכרים הקרובים שלה, המכיר אותה היטב וחשוב לו להקדיש לה שיר מיוחד שיהיה שייך אך ורק לה ולא יושמע בשום מקום אחר. את ההקלטה ניתן לבצע באולפן הקלטות מקצועי או אפילו באמצעות הציוד של התקליטן עצמו.


זכרון מתוק לכל החיים


כאשר מקליטים שיר לבת מצווה אין ספק שהשמעת השיר תהיה מלווה בהתרגשות, בהזלת דמעות ובמחשבות אודות הנערה שרק לא מזמן עוד הייתה ילדה קטנה והנה היא מתבגרת והופכת לבוגרת. השיר יכול להיות מופנה אליה או לכלול מילים הקשורות בתכונות אופי ואישיות המתאימות לה ומחמיאות לה על מה ועל מי שהיא. השיר יישאר כמזכרת גם אצלה עצמה וגם בקרב כל מי שיהיה נוכח ברגע ההשמעה ותמיד יהיה נעים להיזכר בשיר המיוחד והאישי שהוקדש לה במיוחד.


חשוב מאד שהפקת מסיבת בת המצווה תתבצע תוך בחינה של כל הפרטים הדרושים על מנת שלא לפספס שום דבר. כאשר מנהלים רשימות חשובות לא יישכח שום פרט ושום ספק או בעל מקצוע לא יישאר מחוץ לארגון המסיבה החשובה. מכיוון שאירוע של בת מצווה הוא בעל אופי משל עצמו הרי שחשוב מאד שבעלי המקצוע שאליהם פונים יידעו מראש שזה האירוע המבוקש.

המלצות אחרונות