ימי הולדת לפי נושאים בהם כולם משתתפים!

* נסיכות, פיות וגיבורי על
* פיות ודרקונים *
* בנות ים ופיראטים *
חדי קרן ועוד..

ימי ההולדת כוללים את הבאים:

* תפאורה לבנות ותפאורה לבנים לפי הנושא הנבחר.
* פרסים לכל הילדים!
* עמדת איפור+קעקועים בקבלת הפנים
* עמדת אביזרים+תחפושות לפי הנושא!
* הגברה איכותית ולא צעקנית
* הפעלה איכותית בגובה העיניים, הכוללת משחקים וריקודים לפי הנושא הנבחר.
* פוקוס רב על החוגגים בשיתוף פעולה מלא עם כל החברים, הבנות והבנים!
* כסא מעוצב לפי הנושא לחוגג יום ההולדת!
* הזמנה דיגיטלית לפי הנושא עם תמונת החוגג!

 

אני מגיעה כשעה לפני תחילת האירוע כדי לשבור את הקרח עם חוגג יום ההולדת ⁦

♥️⁩ לקבלת פרטים נוספים על כל הנושאים, דברו איתי :)

 

 

הודעה לספק
*
*
הפייה המדהימה והמומלצת!
ממליצה בחום על הפייה איילת! הפייה עשתה אירוע יומולדת לבת שלי לפני מספר חודשים ועד היום הילדה והחברות שלה לא מפסיקות לדבר עליה! משקיענית, כייפית, מצחיקה, וסבלנית (והיו לי לא מעט דרישות)... פשוט חוויה מומלצת ביותר!
מחבר: שלי 15/09/13
המלצה לאירוע של ה"פייה איילת"
שלום שמי מיטל מרחובות נשואה + 2 בנות לבת הגדולה שלי בת ה 4 היה יומולדת וחשבתי על יומולדת מעניין ומיוחד שאוכל לעשות לה ולכל ילדי הגן.. אמא של אחת הילדות בגן המליצה לי על הפייה איילת והחלטתי לנסות. ברצוני לציין שקיבלתי מענה מהיר עם המון סבלנות. ביום האירוע בביתנו , איילת הגיעה מוקדם כשעה בערך לפני האירוע בכדי להכיר את ביתי ובכדי להקים את התפאורה הנהדרת והמופלאה שלה..ביתי בחרה יומולדת של נסיכות ואיילת דאגה לה לתחפושת ולקישוטים המושלמים בנושא. האירוע עלה על הציפיות והיו לנו ההורים ולילדי הגן שעתיים נפלאות של משימות ואתגרים לילדים. ניכר כי איילת מקצועית ויודעת את העבודה ואת הגישה הנכונה לילדים ובהחלט יודעת איך לרתק אותם למשך כל זמן ההפעלה. הנני ממליצה בכל ליבי על היפה איילת. ומאחלת לה הצלחה בהמשך דרכה המקצועית, ואשמח להעסיקה שוב אצלי בעתיד, באם תיווצר ההזדמנות לכך.
מחבר: מיטל כהן 15/09/13
הפייה איילת כשמך כן את
איילת היקרה תודה רבה על יום הולדת ״נסיכות ואבירים״ ללירון ואגם שהיתה פשוט מושלמת!!! הגענו אלייך במקרה וכנראה ששום דבר לא מקרי! את פשוט פיה אמיתית שהצליחה להגשים לנסיכות שלנו את כל המשאלות- תודה!!
מחבר: יובל מופקדי 15/09/13
הפייה איילת

השארת אותי בלי מילים, פשוט מהמם.... ממליצה, ממליצה, ממליצה עלית על כל הציפיות מקצועית מעניינת מרתקת יחס חם אישי והגישה הכי נכונה שיכולה להיות תודה על הכל!!!!!

מחבר: בר חלפון 15/09/13