איך לחגוג לילדים תאומים - ביחד או בנפרד?

איך לחגוג לילדים תאומים - ביחד או בנפרד?
איך לחגוג לילדים תאומים - ביחד או בנפרד?

יום הולדת חל רק פעם בשנה ובו הילדים הופכים מלכים ליום אחד, אולם לא כך הדבר עבור ילדים תאומים, אשר צריכים לחלוק את יום הולדתם עם עוד אח או אחות. כתוצאה מכך, רבים ההורים לתאומים אשר כל שנה שואלים את עצמם מחדש מה הדבר הנכון לעשות - לחגוג להם ביחד או בנפרד?


להיות הורים לתאומים זו ברכה, אך לא פעם מדובר במשימה לא פשוטה, במיוחד ביום ההולדת, בו מטבע הדברים כל שנה מתעוררת אותה הדילמה והיא האם לחגוג לילידם יום הולדת ביחד או בנפרד? מחד למה שלא לחגוג לילדים בנפרד, הרי לכל אחד מגיעה תשומת לב אישית כמו שקורה אצל שאר הילדים ומאידך תאומים הם ילדים שנולדו באותו היום וזו הזהות שלהם אז מדוע צריך בכלל להפריד? מלבד הסוגיה הראשית שעומדת על הפרק, אי אפשר גם שלא לחשוב על הפרטים הקטנים כמו למשל למי מהשניים נחגוג קודם? האם לכל יום הולדת בנפרד נזמין הפעלות לילדים? והאם בכלל ההפרדה תפגע בילדים?
 

חגיגה נפרדת – יש לכך גם יתרונות
 

אם אתם חוששים, לידיעתכם ליום הולדת בנפרד יש גם יתרונות, כאשר לעיתים הרצון לחגיגה נפרדת עולה כאשר התאומים הם בן ובת ואז יש להם תחומי עניין אחרים או כשהילדים חושקים במעט תשומת לב אישית. או אז אל ההפרדה יכולים להתלוות גם יתרונות רבים וטובים כמו למשל פחות חילוקי דעות, פחות השקעת מחשבה מצדכם על מציאת הפעלות לילדים המתאימות לשני המינים ובמקרים רבים, ההפרדה גם כוללת פחות בלגן בסוף. כמו כן בדרך זו ניתן להתאים את ההפעלה למין הילדים ולתחומי העניין שלהם באופן אישי, כך שכולם יהיו מרוצים.
 

ומה היתרונות של חגיגה משותפת?


כמובן שגם לחגיגה משותפת ישנם יתרונות מהם לא ניתן להתעלם. ראשית כל העלות הסופית. במקום להשקיע בשני ימי הולדת נפרדים אתם חוגגים יום הולדת אחד תחת קורת גג אחת ומזמינים הפעלות לימי הולדת לילדים מאותו המפעיל. יש לציין כי חשוב שתהיה זו הפעלה אשר מתאימה לשני המינים, כך ששני הילדים יחושו כי הם במרכז והם נהנים. לרשותכם עומדים סוגים שונים של הפעלות מהן ניתן לבחור החל בקוסם, דרך קרקס ועד לאמן בלונים. ניתן לבחור גם בסדנאות מסוגים שונים או בכל רעיון אחר אותו מעדיפים הילדים.
 

אז ביחד או בנפרד – מה מחליטים?
 

יש לציין כי אין לכך מתכון מנצח. כל משפחה בסופו של דבר עושה את מה שמתאים לה תוך שלוקחת בחשבון את הצרכים של הילדים ואת הבקשות שלהם. אם אתם מתלבטים ובמידה והילדים בגיל המתאים – תמיד תוכלו לשאול אותם לדעתם ועל סמך כך להחליט. במידה והילדים קטנים יותר, הרי שההחלטה נתונה לשיקול דעתכם ולעיתים גם לתקציב אשר עומד לרשותכם, בסופו של יום לא כל ההורים יוכלו להשקיע בחגיגת שני ימי הולדת נפרדים.
 

טיפים והמלצות לחגיגה משותפת
 

בין אם אתם חוגגים יום הולדת לתאומים בנים, בין אם לתאומות בנות ובין אם לתאומים משולבים (בן ובת) עליכם לוודא כי ההפעלה שאתם בוחרים תהיה כמה שיותר מתאימה לאופיים של הילדים ושל המשתתפים על מנת להימנע מדרמות ומהשתוללויות מיותרות. לא פעם כאשר התאומים נמצאים בכיתות נפרדות יש לקחת בחשבון כי כמות המוזמנים תהיה גדולה יותר, אז עולה הצורך במציאת מפעילים אשר מיומנים וערוכים להפעלה בסדר גודל שכזה. כמו כן מומלץ להצטייד בהורים נוספים אשר ירתמו לעזרתכם ויסייעו לכם להשתלט על כל הילדים בקלילות וביעילות.

ההחלטה אם לחגוג לילדים תאומים ביחד או בנפרד תלויה בכם וכן ברצונם של הילדים שלכם. כמובן שבכל דרך בה בוחרים לחגוג מומלץ לבחור גם בהפעלה מתאימה לילדים אשר תהפוך את האירוע לבלתי נשכח ולחגיגה שכולם יזכרו כל החיים!

המלצות אחרונות
להטוטל המדהים!!
13.01.19

חגגנו בשישי האחרון יומהולדת לשתי בנות שבע ולבני כיתתם אשר בכתה א.חשבנו על הפעלה בתחום הלהטוטנות והזמנו את להטוטל.הבחירה היתה מושלמת!!!! וקלעה בול.מי שחווה את יומההולדת עם עם המפעיל להטוטל יכול להזדהות עם כל המלצה והמלצה הרשומה פה.מרגע הגעתו ועד סוף יומההולדת,הכל נעשה בצורה זורמת שקטה ומשתלבת.ניתנה במה לבנות החוגגות יחד עם ההופעה של להטוטל.הבנות היו במרכז נהנו וצחקו מכל רגע וגם קהל הילדים וההורים שמסביב. הגישה לילדים מדהימה ובגובה העיניים.הכל נעשה בנועם ובשקט ובזרימה לכל מצב שהוא. המוסיקה לכל אורך ההפעלה כשהיתה,גם עוד לפני התחלת יומההולדת ובמהלכה היתה נעימה כייפית וגם מקפיצה בהתאם לסיטואציה. בחלק השני.היתה מסיבת קרנבל כשכל הילדים משתתפים ונהנים ונוטלים חלק בהפעלת מכשירי הלהטוטנות ולאורך כל הדרך היה חיוך על פניהם. בחלק האחרון היתה פעילות מדהימה של יצירה וגם אז שהילדים כבר עייפים יותר הצליח טל בסבלנות רבה בהומור ובסבלנות לגרום לילדים לשבת בריכוז ובהנאה. לילדות ולנו יהיה זכרון שמח וכייפי מיומהולדת מושלמת ומושקעת.ממליצים מכל הלב