איך מוצאים ליצן ליום הולדת?

איך מוצאים ליצן ליום הולדת?

חשבתם שליצנים ליום הולדת כבר ירדו מהפרק? כדאי שתחשבו שוב. מדוע ליצן ליום הולדת זו עדיין הפעלה על זמנית? איך בוחרים ליצן יום ליום ההולדת? ומה היתרונות של ליצן ביחס למפעילים אחרים?

 

יום ההולדת המיוחלת הגיעה וזה הזמן לחשוב על הפעלה מתאימה. ישנם הורים שבמקום להסתבך עם שלל ההפעלות או לבחור בין המפעילים החדשים שקיימים, מעדיפים תמיד את הקונספט הטוב והמסורתי: ליצן. אז לא. לא כל הילדים פוחדים מליצנים, ישנם ילדים שליצנים הם דווקא העדפתם והם ישמח לצרף ליצן אל החגיגה. אם גם הילדים שלכם נמנים עליהם, לפניכם המדריך המלא לבחירת ליצן.

 

אין זה משנה היכן אתם מתגוררים: צפון, דרום או מרכז, ליצנים לימי הולדת יש בשפע. אם חשבתם שעובדה זו הופכת את הבחירה לקלה, הרי שתתפלאו לגלות שיש טעות בידכם. המבחר הרב לא פעם מקשה על הבחירה ורבים ההורים אשר מתקשים להתמקד. איך תוכלו לבחור את הליצן המתאים? הנה שני טיפים עיקריים:

  • המלצות – כמובן שהמלצות תמיד יהיו פתרון מועיל, במיוחד אם אתם מתקשים לאתר ליצן. במידה ובני משפחה, חברים או מכרים חגגו יום הולדת לילדים לאחרונה והזמינו ליצן, באפשרותכם לקחת מהם פרטים ולחסוך בזמן יקר.
  • אינטרנט – במידה ושיטת ה"מפה לאוזן" לא צלחה, כאן האינטרנט נכנס לתמונה כאשר לרשותכם פורטל אשר מציע מפעילים מסוגים שונים, לרבות ליצנים בהתאם לאזור המגורים ואף לגילאים של הילדים, מה שעשוי להקל עליכם באופן ניכר.

מה יש לבדוק מול הליצן?

כאמור מציאת ליצן זו המשימה הפשוטה, אולם לפני שאתם מחליטים על אחד, סננו את האפשרויות, בחרו 4-5 ומולם תבררו את כל הפרטים הנחוצים על מנת להחליט. לאחר שמצאתם מספר של ליצנים לימי הולדת עליכם לברר מולם מה ההפעלה כוללת, מה אורכה, איזה ציוד הם מביאים עמם וכיוצא בכך. כמו כן אל תתביישו לשאול את שנות ניסיונו של כל ליצן והאם הוא מציע איזשהו קונספט ייחודי. ככלל כמה שיותר שאלות שתשאלו, כך הסיכוי לאתר את הליצן הנכון עבורכם יגדל ביתר קלות.

כיצד מתנהלת ההפעלה?

ברוב המקרים מומלץ כי הליצן יגיע זמן מה לפני יום ההולדת, על מנת להכיר את הילד לפני כן וכדי ללמוד על אישיותו באופן כללי. לרוב ליצן ליום הולדת אשר לו ניסיון אף ישאל את הילד מה הוא מעדיף ואילו דברים ישמחו אותו כדי להבין את הכיוון הכללי. יש לקחת בחשבון שליצנים אינם מתאימים לכל הגילאים, לרוב הטווח המומלץ הוא בין הגילאים 3 עד 10, כאשר לכל גיל יש להתאים את הקונספט הכללי של יום ההולדת.

כמה זה יעלה לנו?

כאמור הפעלה של ליצן אורכת בין שעה לשעתיים ועלותה נעה בטווח של 500-1500 ₪. כמובן שעל פי רוב, ככל שמשלמים יותר כך ההפעלה תהיה יותר איכותית וזאת יש לקחת בחשבון לפני שמזמינים. אם החלטתם להשקיע עליכם לבדוק איזו תמורה תקבלו ומה האטרקציות וההפעלות שמציע הליצן, כדי להצדיק את הבדלי המחירים.

מה היתרונות של ליצנים ביחס לשאר המפעילים?

ליצנים הופכים כל אירוע לחגיגה, מיוחדת וססגונית. ממש יום הולדת אמיתי והם מתאימים לטווח רחב של גילאים. ליצן מקצועי יוכל לבנות עבורכם תכנית מותאמת אישית לגיל הילד וכן לרצונות שלכם ובכך ללא ספק יצדיק את ההשקעה שלכם.

 

הליצן שבוחרים יכול להפוך כל יום הולדת סטנדרטית לאירוע שמח וצבעוני. לרשותכם מגוון רחב של ליצנים לכל הגילאים ומכל הסוגים והמינים, מהם תוכלו לבחור את הליצן המתאים ביותר לצרכים ולרצונות שלכם.

המלצות אחרונות