הפעלות לימי הולדת

אילו הפעלות מתאימות ליום הולדת בגילאי 7-10 ?

אילו הפעלות מתאימות ליום הולדת בגילאי 7-10 ?

אם אתם מתכננים יום הולדת לגילאי 7 עד 10, אז וודאי שאתם כבר מנוסים בתהליך חיפוש מפעילים לימי הולדת. אם כן, איזו פעילות תתאים לגילאים הגדולים ? לידלים שכבר לא בגן אלא כבר בבית ספר? צריך להתייחס לכך ברצינות רבה.

הפעילות חייבת להיות פעילות שמותאמת לגיל הילדים

ילדים בגילאים האלו כבר דורשים פעילות אחרת, מאתגרת , מרתקת ומסקרנת יותר . ונחשו מה? זה לא נהיה קל יותר למצוא את המפעילים שצריכים להיות מיומנים יותר עם תוכן שירתק את הילדים של היום.

במציאות של היום הילדים חיים במציאות שבה התכנים שהם נחשפים אליהם ביום יום הינם מגוונים יותר. לדוגמא - תכנים שהם צופים ביו טיוב בעיקר, בטלוויזיה וברשתות חברתיות אחרות. בכדי לעניין ולרתק אותם בפעילות חברתית עם החברים שלהם, אנחנו צריכים להיות מאוד יצירתיים וגם כאמור להיות מספקי מנוסים בכדי לעשות זאת בהצלחה.

לא כל אחד יכול להיות מפעיל ליום הולדת ולערוך הפעלה שתתאים לגילאים האלו. הפעלות לימי הולדת על ידי מפעילים המנוסים בגילאים האלו, הן שונות לחלוטין מאלו שמפעילים שאינם מנוסים כלל, וזה בהחלט ישפיע על ההנאה במסיבה עבור כל הנוכחים.

איזו פעילות תתאים לחגיגה עם כל הכיתה ?

חשיבות התוכן והניסיון של המפעיל/ה ליום הולדת תופס בכל המקרים בהם אנו מחפשים פעילות לגילאים הגדולים, גם אם אנו מחליטים שהשנה לא נזמין את כל הכיתה אלא רק את הבנים /הבנות.

במידה והחלטנו להזמין את כל הכיתה, ניתן להזמין אטרקציה מגניבה ליום ההולדת, או הפעלה ספורטיבית בסימן התוכניות האהובות (הישרדות/המרוץ למיליון) , אלו הן מאוד פופולאריות. ניתן להזמין דיג'יי או תקליטן ליום הולדת שכן היום הדיג'יי מעדכנים את ההפעלות שלהם על פי התוכן שהכי הולך בגילאים אלו. משלבים בין ריקודים ומשימות, אטרקציות כגון מסכי מולטימדיה- מסכים המציגים דמויות שרוקדות והילדים מחקים אותן, מסיבות אוזניות ושימוש במנורות האולטרה סגול שנותנת את האפקט של מסיבת פול מון שהגיעה אלינו מתאילנד ועוד...

מה אם נחליט לחגוג רק עם בני אותו המין ?

את תוכן הפעלה נבחר באופן שונה אם החלטנו שלא לחגוג עם כל הכיתה.

במקרה הזה נלך לפי התוכן שאותה ילד/ה אוהבים (לדוגמא- לגו/ מציאות מדומה ועוד) או במקרה של יום הולדת לבנות אז למשל יום הולדת ספא/דוגמניות.

בכל מקרה, כמו שאמרנו, הם ילדים גדולים – אפשר פשוט לשאול אותם מה הם אוהבים וזה פחות או יותר ייתן לנו כיוון ...

ואם לא, תמיד תוכלו לשאול אותנו .
צוות מסיבו.נט

מאמרים נוספים