טיפים לבחירת מתנפחים ליום הולדת

טיפים לבחירת מתנפחים ליום הולדת

בשנים האחרונות מתנפחים הפכו לאחד הטרנדים החמים בימי הולדת. אך היות וההיצע הרב שקיים ושלל האפשרויות בתחום עלולים להוות כאתגר, כדי להקל על הבחירה, לפניכם כמה מן הקריטריונים החשובים שצריכים לשמש אתכם בעת בחירת מתנפחים.


מתנפחים מהווים אטרקציה של ממש עבור ילדים מגילאים שונים ולכן הורים רבים בוחרים לשלב אותם בחגיגת יום ההולדת. מה גם ששילובם חוסך מההורים את הצורך לחשוב על פעילות מהנה, היות ובעזרתם ניתן להעסיק את הילדים למשך זמן רב, לפחות עד שתסתיים המסיבה. עם זאת היות והביקוש גדל, כך גם ההיצע וכיום קיימים סוגים שונים של מתנפחים, לצד חברות מגוונות אשר מציעות שירותים בתחום. איך אם כן ניתן להישאר ממוקדים ולהגיע לבחירה מושכלת ונכונה? בעזרת הקריטריונים הבאים.

 

גיל הילדים

קהל היעד הוא משתנה חשוב ביותר היות ולא כל מתנפח מתאים לכל גיל. לכן בשלב הראשון רצוי וכדאי להתאים בין סוג המתנפח שמזמינים לבין קהל היעד שעתיד לפקוד את המסיבה שלכם. מטבע הדברים ישנם מתנפחים שמתאימים לילדים קטנים וישנם מתנפחים אשר מתאימים לבני נוער, כך שטווח האפשרויות נרחב. לכן יש לשים דגש רב על גילם של הילדים. בכל מקרה כדי להגיע לבחירה נכונה אשר מתאימה לקהל היעד רצוי להתייעץ עם צוות החברה ממנה מזמינים.

עונת השנה

פרמטר נוסף אותו יש לקחת בחשבון הוא עונת השנה בה חוגגים. כאשר חוגגים בקיץ ניתן לבחור במתנפחים על טהרת המים ובכך להעצים את מידת החוויה של המשתתפים. ישנם סוגים שונים של מתנפחי מים מהם ניתן לבחור ואלו משנים מן הקצה לקצה את הקונספט של המסיבה, כך שבאפשרותכם לארגן מעין מסיבת בריכה כיפית ומהנה. גם בכל עונה אחרת עומדות לרשותכם אפשרויות רבות כמו למשל מתנפחי ענק, שילוב בין מתנפחים ליום הולדת לבין ג'ימבורי, עם דוכני מזון או עם הפעלה ושלל רעיונות אשר יהפכו את יום ההולדת לחגיגה בלתי נשכחת.

גודל המתחם

גם המתחם בו אתם חוגגים משחק תפקיד מרכזי בבחירת המתנפח. כך למשל אם לרשותכם חצר גדולה או שאתם בוחרים לחגוג בשטח פתוח תוכלו להרשות לעצמכם להזמין מתנפח גדול במיוחד, או לחלופין כמה סוגים של מתנפחים. לעומת זאת אם אתם חוגגים בחצר קטנה או בכל חלל אחר בו ישנה הגבלה של מקום עליכם לבחור מתנפחים מהסוגים היותר קטנים.

התקציב

שאלה חשובה אותה עליכם לשאול לפני ההזמנה והתיאום עם חברה מקצועית היא מה התקציב העומד לרשותכם וממנו אינכם רוצים לחרוג? שאלה זו תסייע לכם לסנן ולצמצם את האפשרויות העומדות לרשותכם ולמקד את הבחירה במתקנים אותם הנכם יכולים להרשות לעצמכם ונמצאים במסגרת התקציב. לכן רגע לפני שאתם מזמינים כדאי כי תחליטו על תקציב מרבי.

בטיחות

כאמור כאשר אנו חוגגים יום הולדת אנו שואפים שכל אחד מהילדים יחזור הביתה בשלום ועם חוויות טובות. כאשר מדובר בחגיגת מתנפחים בה ילדים רבים מקפצים להם ביחד על אותו המתקן, קיימת חשיבות גדולה לנושא הבטיחות. על המתקן להיות כמה שיותר בטיחותי, להתאים לגילם של הילדים ולכמות המוזמנים, קל וחומר לשאת את משקלם. כמו כן יש לשים משגיח ליד המתנפחים אם מטעמכם ואם מטעם החברה.

ובשורה התחתונה – כמה זה יעלה לנו?

לאחר שהגדרנו, השקענו מחשבה וצמצמנו את הבחירה בהתאם לקריטריונים, בשורה התחתונה רובנו רוצים לדעת מראש כמה זה יעלה לנו. העלות של השכרת מתנפחים עומדת בטווח שנע בין כמה מאות בודדים של שקלים לבין כמה אלפים, תלוי בסוג המתנפח, בגודלו, בצורך בהובלה ועוד. עם זאת מומלץ שהמחיר לא יהווה את הפרמטר העיקרי וחשוב לשכור ממקום אשר מציע שפע של מתנפחים בסטנדרטים גבוהים של איכות ובטיחות.


המתנפחים שתבחרו יכולים להפוך כל יום הולדת סטנדרטית לאירוע לא שגרתי. לרשותכם מבחר גדול של מתנפחים ליום הולדת מתוכם תוכלו לבחור את הדגם המתאים בהתאם לקריטריונים ולצרכים שלכם.

המלצות אחרונות