יום הולדת פיראטים - כל מה שרציתם לדעת

יום הולדת פיראטים - כל מה שרציתם לדעת

כל מי שיש לו ילדים יודע כי פעם בשנה יש לקחת פסק זמן מחיי השגרה ולהתמסר לתכנון חגיגות יום ההולדת. לאלו מכם אשר בחרו לחגוג השנה יום הולדת בסימן פיראטים, הנה כמה מהדברים שעליכם לדעת לפני שמתחילים בתכנונים.


בשנים האחרונות קיימת נטייה להפריד בין ימי הולדת של בנים לימי הולדת של בנות. כתוצאה מכך ניתן לחגוג ימי הולדת עם נושא מרכזי אשר מתאימים לעולמם של שני המינים. כאשר מדובר בבנים, הרי שאחד מהנושאים האהובים והנבחרים הוא יום הולדת בסגנון פיראטים. במידה ואתם מתכננים יום הולדת במתכונת של ים, ספינות, שודדים ואוצרות עליכם להיערך בהתאם ולקחת בחשבון משתנים רבים ומגוונים אשר יבטיחו כי המסיבה שלכם תהיה ברמה גבוהה ותכלול הרבה ילדים מרוצים.

בחירת המפעילים

כאשר הרצון הוא לחגוג יום הולדת נושא, לא מומלץ לבחור באדם אקראי אותו מצאתם במקרה. חשוב ומומלץ להקדיש מחשבה וזמן לבחירה שלכם. אין שום טעם להזמין את הילדים ליום הולדת בנושא פיראטים ולבחור ליצן או קוסם היות ואלו לא משתלבים בקונספט הכללי. כמו כן רצוי שלא לחכות לרגע האחרון בעת בחירת המפעילים. אם אתם רוצים להבטיח כי הכל יתנהל כמתוכנן עליכם לתאם הפעלה מבעוד מועד, כאשר הזמן האידיאלי הוא כמה חודשים לפני התאריך בו חוגגים. וודאו כי ההפעלה מתאימה לגילאים של הילדים ואל תשכחו לשאול מה היא כוללת ועל מה בדיוק אתם משלמים.

המיקום – תנאי להצלחה שלכם

כאשר אנו חושבים על יום הולדת פיראטים האסוציאציה הראשונית שלנו תהיה ספינת שודדים, מטמון אבוד ועוד שאר אלמנטים אשר מזוהים עם הנושא. אז אולי לא צריך להרחיק לכת ולשכור ספינה לאירוע אולם כן צריך לחשוב על מיקום שיוכל ליצור את האווירה ההרפתקנית. לעיתים הבית הוא המקום האידיאלי היות וכל חלל חיצוני עשוי להסיח את דעתם של הילדים מיום ההולדת, כך שאתם תמצאו את עצמכם נוהגים כשוטרים ובעיקר מתרכזים בניסיון לגבש את הילדים ולמקד אותם כל פעם מחדש. אם אינכם רוצים לחגוג בבית באפשרותכם לשכור מקום עבור כך ולעצב אותו בהתאם לקונספט הנבחר.

עליכם להשקיע בעיצוב

ביום הולדת בסגנון פיראטים אין מניעה ועליכם להקדיש מחשבה רבה לעיצוב. למרות שעל פי רוב מדובר ביום הולדת אשר מיועד לבנים, על עיצוב החלל להיות במרכז ועליכם לבחור באלמנטים שונים אשר מאופיינים עם עולמם של הפיראטים. כאן נכנסים לתמונה כלים חד פעמיים בעיצוב ייחודי, דגלונים עם גולגולות עליהם, סירות או ספינות כפריטים מרכזיים לשולחן ובעיקר צבעוניות של אדום, שחור ולבן. כמובן שאתם יכולים לחלק למוזמנים בנדנות, לשלב כובעים, רטיות לעין ואף להתחפש לפיראטים בעצמכם כדי להעצים את החוויה למשתתפים.

ההפעלה היא העיקר

ועד כמה שתשקיעו בעיצוב ובכל האלמנטים מסביב, אין ספק כי כאשר מדובר ביום הולדת המיועדת לבנים, להפעלה ישנה חשיבות מרכזית ורצוי שהיא תהיה כמה שיותר מושכת ומעניינת. ואם בפיראטים ואוצרות אבודים עסקינן אין כמו לשלב משחקים כמו מצא את המטמון אשר מתקשרים לנושא במידה מרבית. את המשחקים ניתן לתבל בעזרת סיפורי הרפתקאות, תחפושות, משימות מיוחדות ופרסים בנקודות שונות כאשר המטרה הסופית הוא האוצר אותו יש לגלות בתום המשחק. לידיעתכם אינכם חייבים לעשות זאת בעצמכם ישנם מספיק מפעילים אשר זהו תחום התמחותם ויוכלו להפוך את המסיבה שלכם למיוחדת במינה.

 

אנו מזמינים אתכם להפיק יום הולדת פיראטים בדרך קלה וידידותית. לפניכם כל המפעילים וההפעלות אשר יאפשרו לכם לצאת יחדיו למסע הרפתקאות ולחגוג כמו פיראטים אמיתיים.

המלצות אחרונות