כמה עולה הפעלה ליום הולדת לילדים?

כמה עולה הפעלה ליום הולדת לילדים?

תכנון יום הולדת יכולה להפוך למשימה די פשוטה, כאשר בוחרים בהפעלה הנכונה. הפעלה ליום הולדת לילדים היא זו שתקבע את אופייה של המסיבה ואת מידת ההצלחה שלה. עם זאת אין לשכוח שהשקט הנפשי לו נזכה במהלך החגיגה יעלה לנו. כמה? הדבר תלוי בגורמים הבאים.

 

להפעלות למי הולדת ישנם יתרונות רבים וטובים: הן מייתרות את הצורך של ההורים לארגן פעילות, מונעות את הצורך להשתלט על קבוצה של ילדים, שמות את החוגגים במרכז וחושפות את הילדים המשתתפים בחגיגה לעולם חדש של חוויות מהנות ואתגרים רצופים. עם זאת, להנאה מהתענוג ישנו מחיר אשר נקבע על סמך פרמטרים שונים ומגוונים, לרבות אלו הבאים.

סוג ההפעלה

סוג ההפעלה משפיע על המחיר זה בדוק. אולם גם כאן ישנו טווח של מחירים המקובלים בתחום והיכרות עמו תוכל לסייע לכם להבין כמה עליכם לשלם. הפעלות ימי הולדת נחלקות לסוגים שונים, כך למשל ישנם ימי הולדת ולהם נושאים מרכזיים, ימי הולדת הכוללים סדנאות מסוגים שונים וימי הולדת ובהם ישנם מופעים, אשר אלו האחרונים לרוב יהיו היקרים ביותר.

כמות הילדים

מחיריהן של הפעלות לימי הולדת לא פעם מושפע גם מכמות הילדים. כך למשל מחירן של סדנאות לקבוצות קטנות יהיו נמוכים יותר ממחירן של אותן הסדנאות לקבוצות גדולות יותר של ילדים. הסיבה לכך היא שעל המפעילים להגיע כשהם מצוידים עם יותר חומרים, אביזרים ועוד, מה שעלול להשפיע על המחיר. לכם רגע לפני שאתם סוגרים דיל, תוודאו לכמה ילדים מיועדת ההפעלה וכמה מפעילים מגיעים.

מידת מקצועיותם של המפעילים

ממש כמו בעולם הזוהר, בו כוכבים מוכרים יותר ידרשו סכום כסף גבוה יותר בעבור השירותים שהם מספקים, כך גם בעולם ההפעלות לימי הולדת, מפעילים ולהם מוניטין ידרשו סכום גבוה בעבור ההפעלות שלהם. המוניטין של המפעיל תופס מקום מרכזי ומשפיע על המחיר הסופי במידה משמעותית. עם זאת לא פעם מדובר בהשקעה משתלמת, היות ולא בכדי המפעיל זכה למוניטין. כנראה שמדובר בהפקה מושקעת הכוללת עולם ומלואו ומספקת את התמורה הגבוהה ביותר למחיר.

אביזרים ולבוש, או במילים אחרות: מידת ההשקעה

ישנם מפעילים אשר מביאים איתם אינספור אביזרים אשר יעצימו את החוויה של המשתתפים והחוגגים, בין אם מדובר בסדנה ובין אם במופע. אביזרים אלו הם שיעידו על מידת ההשקעה וככל שיום ההולדת מושקע יותר, הדבר יבוא לידי ביטוי גם במחיר. כך למשל אם ישנה תפאורה, פריטי לבוש, שפע של חומרי גלם ליצירה, פעילויות שונות בנושא וכיוצא בכך, עליכם לקחת בחשבון כי המחיר של ההפעלה יהיה גבוה יותר ביחס להפעלות מסוגים אחרים אשר כוללת פחות שימת דגש על הפרטים הקטנים.

המיקום בארץ

כאשר אתם חוגגים יום הולדת עליכם לזכור כי מוטל על המפעילים להגיע בכוחות עצמם אל המקום בו בחרתם לחגוג. כאשר אתם מזמינים מפעיל מקומי הרי שאין בעיה. אולם כאשר על המפעיל לנסוע למרחק רב, תצפו שהדבר ישפיע על מחירה של ההפעלה. כך גם הוצאות רכב ודלק נכנסות לתמונה ונכללות במחיר הסופי.

ובשורה התחתונה: מחירים

לאחר שהבנו מה בדיוק משפיע על המחירים, זה הזמן להתייחס למחירי עצמם. לרוב המחיר של יום הולדת נושא ינוע בטווח של 500 ל- 2,000 ₪. המחירים של סדנאות ימי הולדת ינועו בין 800 ל- 2,500 ₪ והמחירים של מופעים מסוגים שונים יכולים להגיע לסכומים של כמה אלפי שקלים, תלוי מה סוג המופע שמזמינים. אם תרצו מתנפחים או מתקני בידור תצטרכו להשקיע בין 100 ל- 700 שקלים. יש לציין כי לא פעם מחיר ההפעלה עומד ביחס ישיר לאיכותה ולכן אם רוצים יום הולדת ברמה גבוהה, יש להשקיע במקום לחסוך ולהצטער על כך בעתיד.

 

בפורטל מסיבו.נט תמצאו מגוון רחב של הפעלות מסוגים שונים בטווח מחירים רחב וכן מבצעים וקופונים אשר יסייעו לכם למצוא הפעלה משתלמת במיוחד!

המלצות אחרונות
להטוטל המדהים!!
13.01.19

חגגנו בשישי האחרון יומהולדת לשתי בנות שבע ולבני כיתתם אשר בכתה א.חשבנו על הפעלה בתחום הלהטוטנות והזמנו את להטוטל.הבחירה היתה מושלמת!!!! וקלעה בול.מי שחווה את יומההולדת עם עם המפעיל להטוטל יכול להזדהות עם כל המלצה והמלצה הרשומה פה.מרגע הגעתו ועד סוף יומההולדת,הכל נעשה בצורה זורמת שקטה ומשתלבת.ניתנה במה לבנות החוגגות יחד עם ההופעה של להטוטל.הבנות היו במרכז נהנו וצחקו מכל רגע וגם קהל הילדים וההורים שמסביב. הגישה לילדים מדהימה ובגובה העיניים.הכל נעשה בנועם ובשקט ובזרימה לכל מצב שהוא. המוסיקה לכל אורך ההפעלה כשהיתה,גם עוד לפני התחלת יומההולדת ובמהלכה היתה נעימה כייפית וגם מקפיצה בהתאם לסיטואציה. בחלק השני.היתה מסיבת קרנבל כשכל הילדים משתתפים ונהנים ונוטלים חלק בהפעלת מכשירי הלהטוטנות ולאורך כל הדרך היה חיוך על פניהם. בחלק האחרון היתה פעילות מדהימה של יצירה וגם אז שהילדים כבר עייפים יותר הצליח טל בסבלנות רבה בהומור ובסבלנות לגרום לילדים לשבת בריכוז ובהנאה. לילדות ולנו יהיה זכרון שמח וכייפי מיומהולדת מושלמת ומושקעת.ממליצים מכל הלב