ליצנים לימי הולדת - כללי אצבע לאירוע מושלם

ליצנים לימי הולדת - כללי אצבע לאירוע מושלם

אם הגיע מועד מסיבת יום ההולדת של הילד שלכם וגם אתם מחפשים ליצנים לימי הולדת שיבואו לביתכם ויעשו שמח- באתר מסיבו.נט תמצאו מבחר ליצנים איכותיים! כיצד לבחור ליצן איכותי, אתם ודאי תוהים. ובכן, משימה זו אינה קלה ופשוטה כפי שחושבים אך ניתן לחזות בטיבו של ליצן על ידי היצמדות למספר כללי אצבע. ליצנים לימי הולדת, כמו כל איש מקצוע אחר, צריך לקלוע לקונספט של האירוע, ובמקרה הזה – יום הולדת, תוך הדגשת בעל השמחה במרכז תשומת הלב. מצד שני, חלה עליו עבודת הליצן – כלומר לבדר את הקהל תוך שימוש בכל האמצעים והפעלולים העומדים לרשותו כבעל מקצוע:

 

תכנית אמנותית

התוכנית האמנותית ואופי ההפעלות הן הבסיס לכל יום הולדת שמח. ליצנים אשר מסוגלים להפעיל את כל הילדים, להרקיד אותם, להקפיץ אותם ולגרום להם לצחוק, הרי שהפכו את המסיבה למצליחה במיוחד. כיצד בודקים את התוכנית טרם המסיבה? מבקשים המלצות/טלפונים של ממליצים.

 

בלוני צורות ובלוני הליום

בלוני צינור יחודיים איתם ניתן ליצור צורות שונות. ליצנים לימי הולדת נוהגים לפסל באמצעות הבלונים הללו פרצופים של בני אדם, דמויות של וולט דיסני, בעלי חיים וחפצים דוממים. חוויית בלוני הצורות מאת ליצנים לימי הולדת היא ללא ספק חוויה לכל הילדים במסיבה, שיזכו לבלונים בצורות שונות.
ליצנים רבים מגיעים לבית בו נערכת היום הולדת גם עם מכשיר הפקת בלוני ההליום. הפרחתם לשמים או ביצוע קסמים שונים עם הבלונים הללו נחשבים לפעולות נפוצות בקרב ליצנים לימי הולדת. בלוני ההליום יוצרים מסתורין רב בקרב הילדים וכגודל המסתורין - כך גודל ההנאה.

 

משחקים

משחקים הם חלק מחוויית הזמנתם של ליצנים לימי הולדת. המשחקים אמורים ליצור תעסוקה לילדים מחד, ולספק בידור לאורחי המסיבה מאידך. ליצנים רבים לימי הולדת יודעים בדיוק אילו הפעלות יש לבצע על מנת להשיג את המטרות הללו ולהפוך את הערב או היום בו נערכת המסיבה ליום משמח ומצחיק במיוחד הן עבור הילדים, הן עבור בעל השמחה ואפילו עבור ההורים. 

בדיחות

ליצנים לימי הולדת נוהגים להשתמש בבדיחות על מנת לקיים בצורה שוטפת את יום ההולדת. הבדיחות מסופרות, בדרך כלל, כקטעי קישור בין פעילות אחת למשנתה, ומכילות תמיד קונטקסט למצב הקיים בו המסיבה נמצאת.

 

תלבושות צבעוניות ודמויות נלוות

התלבושות הצבעוניות אותן לובש ליצן ליום הולדת הן חלק אינטגרלי מהתפקוד שלו. האף האדום העגול, הפאות הנוכריות הצבעוניות, איפורים שונים המעטרים את פניו, וחליפות ליצן אותנטיות הן חלק מחוויית המסיבה. הליצן נוהג להחליף תלבושות בהתאם לסוג הפעילות בו הוא נמצא, ובחלקן אף מתלווה בדמות נוספת כגון דובי/כלב ועוד שמסייעים לו לשמח את הילדים אף יותר.

 

שמירה על ארשת פנים שמחה

גם כאשר מתגלים מתחים בין ילדי המסיבה או בפעילות מסויימת עברו לרגע הילדים לפסים רציניים – ליצנים לימי הולדת יודעים לא רק להחזיר את המסלול לכיוון השמחה, אלא גם להשתמש באותה סיטואציה רצינית על מנת לבנות את הפעילות הבאה, שתהיה מצחיקה עשרות מונים ביחס לקודמתה. ניסיון העבר הוכיח שפעילויות שנבנו כתוצאה ממצבים רציניים שהיו במסיבה מהוות חוויה מצחיקה ובלתי נשכחת לכל החוגגים.

 

ליצנים לימי הולדת באתר מסיבונט

הליצנים באתר מסיבונט ידועים כולם בקריאטיביות והייחודיות שלהם, ביכולותיהם להגיע מוכנים לאירוע, וגם לאלתר כאשר צריך. לדוגמא, ליצנים אשר משלבים משחקי מדע בהפעלות ועוד. תוכלו לבחור את הקונספט המתאים ביותר לילדכם ולהתאים את הליצן למסיבה שלכם. הליצנים ישמחו מצדם לגבש יחד עמכם פורמט חגיגה עם פעילויות, משחקים ושעשועים שונים שיעלו חיוך על פני הילדים. באתר מסיבונט תוכלו למצוא ליצנים בפריסה ארצית ואף לקרוא את התגובות הנלהבות של לקוחותיהם.

למידע נוסף על ליצנים לימי הולדת ניתן לבחור מרשימת הליצנים באתר, להתרשם ולקבוע את האירוע הבא!

 

אהבתם את המאמר ? שתפו אותו עם החברים !

המלצות אחרונות