על סדנאות לימי הולדת, כבר שמעתם?

על סדנאות לימי הולדת, כבר שמעתם?

כדי שתוכרז כהצלחה, על יום ההולדת להציע פעילות עיקרית ומהנה. אך כיום במקום להזמין אמן בלונים או ליצן, יש טרנד חדש: סדנאות מסוגים שונים. אם בחרתם בקונספט הזה ליום ההולדת, לפניכם כמה מהאפשרויות שעומדות לרשותכם וכמה טיפים מועילים.


לעומת הפעלות אחרות לימי הולדת, סדנאות נחשבות להרבה יותר מענייניות וייחודיות. מה גם שהן שולחות את הילדים הביתה עם תוצר עליו עבדו בכוחות עצמם לאורך כל הפעילות. עם זאת קיים מבחר גדול של סדנאות בשוק וכל אחת נראית מעניינת וייחודית. כך באופן בלתי נמנע נשאלת השאלה: באיזו סדנה כדאי לבחור ואיך בכלל בוחרים? כדי להקל עליכם ריכזנו עבורכם כמה מהסוגים של הסדנאות היותר פופולריות שקיימות ולצדן, כמה טיפים שיסייעו לכם להגיע לבחירה הנכונה ביותר עבור חגיגת יום ההולדת.


אילו סדנאות לימי הולדת קיימות?


כאמור ישנן מגוון רחב של סדנאות לימי הולדת כאשר בין הפופולריות מכולן ניתן למצוא את אלו הבאות:

 • בצק סוכר – בצק סוכר הפך להיות טרנד חדש וחמוד בעולם ימי ההולדת ומלבד עוגות מצופות בבצק סוכר בשלל עיצובים, ניתן ליהנות גם מסדנה מתוקה לילדים במהלכה ניתן ללמוד כיצד לעשות שימוש בחומר גלם זה וליצור שלל דמויות וצורות.
   
 • סדנאות בישול ואפייה – סדנאות בישול ואפייה נחשבות למאוד פופולריות ולו רק בשל העובדה שהן חוסכות מכם ההורים מאמצים רבים. על הסדנה אחראי שף אשר מביא עמו את כל חומרי הגלם והציוד והילדים דואגים להיות שותפים בהכנת הארוחה אשר אותה לבסוף גם יאכלו. לכם נותר רק לדאוג לעוגת יום ההולדת ולכיבוד הבסיסי.
   
 • הכנת תכשיטים – כאשר מדובר ביום הולדת ובו רב הכוח הנשי, הכנת תכשיטים תהיה פתרון אטרקטיבי. כמובן שאם ממש רוצים ניתן להתאים את הסדנה הזו גם לבנים, או לחלופין להזמין סדנה נוספת אשר מתאימה לבני המין הגברי.
   
 • הכנת תיקים וחולצות – גם זוהי סדנה נחמדה אשר נחשבת למאוד פופולרית בימי הולדת. במהלכה הילדים מכינים תיקים מאפס או לחלופין מעצבים תיק בסיסי בעזרת חומרים מסוגים שונים. מלבד תיקים קיימת האפשרות גם לעצב חולצות בשלל צבעים ודגמים.
   
 • הכנת בשמים ומוצרי טיפוח – אם לילדים שלכם יש חיבה לניסויים והפעולה של שילוב בין השמפו למרכך בעת המקלחת מאוד מושכת אותם, זה הזמן למצות את התחביב. ישנן סדנאות רבות אשר כוללות הכנת בשמים ומוצרי טיפוח בהתאמה לגילאים שונים.
   
 • הכנת מוצרים מנייר – מחברות, מעמדים לטושים, מסגרות של תמונות ועוד. וכמובן שאין סוף למוצרים אותם ניתן להכין באמצעות נייר. תגלו שמדובר בהפעלה מעניינת עבור כל המשתתפים אשר בסופה גם יזכו לקחת עמם תוצר.

כיצד לבחור את הסדנה המתאימה ביותר?


כאמור אם רוצים לבחור סדנה ליום הולדת ומתקשים בשל המבחר הגדול שקיים, יש לקחת בחשבון כמה וכמה סוגיות עיקריות, ביניהן: הגילאים של הילדים, מינם (כלומר האם הסדנה מיועדת לבנים או לבנות), תחומי עניין מועדפים אם ישנם, המקצועיות של המפעילים וכיוצא בכך. סוגיה נוספת אתה יש לקחת בחשבון היא התוצר. ישנן סדנאות אשר בסופן הילדים מקבלים במתנה את התוצר שהכינו בעוד שבאחרות לא. במידה ואתם מעוניינים לחלק מתנות לילדים הרי שאין יותר נחמד מאשר לשמור משהו שהכנת בעצמך וזאת יש לקחת בחשבון. כמו כן לא פעם עומדת על הפרק סוגיית התקציב אולם כאן יש לציין כי אם אתם מעוניינים בסדנה איכותית מוטב להשקיע מאשר להתפשר ולהצטער על כך בהמשך.


בכוחן של סדנאות לימי הולדת להפוך כל יום הולדת שגרתית למיוחדת ומהנה עבור כל המשתתפים. במהלכן הילדים גם נהנים עם החברים וגם לוקחים הביתה יצירה שהכינו בכוחות עצמם.

המלצות אחרונות